Evleneceğiz kişide bulunacak en önemli özellik nedir, aynı şekilde siz de bu özelliğe sahip birisi misiniz?

Evleneceğiz kişide bulunacak en önemli özellik nedir,aynı şekilde sizde bu özelliğe sahip birisi misiniz?Evlenmek..
kiminin erken davrandığı kimisinin geç kaldığı kimisinin isteyip fakat bulamadığı bir değişimdir bana göre. Hayatın yeni bir evresi dönüm noktası birlikte hayatı paylaşabileceğin birisi bulmanın zamanını elbette bilemeyiz.
Biz isterken olmayan şeyler biz istemediğimiz dönemlerde olabileceği gibi bazende her şey yolunda iken birden olacak işlerin olmayacağı noktaya geliyoruz.
Herkesin kafasında bulmak istediği eş adayına dair bazı özelikler vardır. Ancak bu özelliklerden birisi biraz daha fazla öne çıkar önemli bir özelliktir.
Peki eş adayınız da aradığınız bu özelliğe sizde sahip misiniz?

0|0
26|16

En İyi Kız Görüşü

• Ben hosuma gitmeyen bir seyi oldugu zaman eger onun hosuna gidiyosa sesimi cikarmam karsimdakindende bunu beklerim kisacasi beni oldugum gibi kabul etsin degistirmeye calismasin

0|1
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatın en önemli kararından bahsediyoruz; ciddi konu ve hiçbir şartta savsaklanamayacak önemde bir karar.

Öncelikle gözüme hitap etmeli; hitaptan kasıt "çok güzel" demek değil, kendine has bir görünümü olması kâfidir. Kalbim akacak kadar bana özel olmalı ve bakımlı olmalı.

Kişilik olarak da şayet O nasip ederse; benim hayata, aile değerlerine ve ilişkiye verdiğim değerlere çok yakın değerlerde olması, geçmişinin benimki gibi kabarık olmaması, kültürel ve kişisel gelişime önem vermesi, aşk deyince 'bir' olmayı anımsaması ve her zaman birlik olmayı ilke edinmiş olması, inançlı olup mümkünse tesettürlü olması ve kesinlikle karşı cinsle sınırını bilmesi; benim için önemli detaylar.

Bu tip detaylar belirleyici unsurlar; karşılıklı olabilecek özelliklere de sahibimdir aynen olduğu gibi...

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 25

• En önemlisi Yaradan sevgisi, sonra Yaradandan ötürü yaratılmışlara sevgi, sadakat, vefa, canı pahasına verdiği sözün ardında durma. Öl söz verme, öl sözünden dönme

0|1
    0|0
  • Olgun çirkin esmer bıyıklı erkek😍

0|1
    0|0
  • sadakat.

0|1
    0|0
  • Sadakat, güven ve dürüstlük en önemlisi. Ben sadık, güvenilir ve dürüst biriyim.

0|1
    0|0
  • Sadık olması, en büyük korkularımdan biri aldatılmak..
    Düşününce bile sinirleniyorum, asla ama asla kaldıramam.

0|1
    0|0
  • Sadakat, bende çokça var.

0|1
    0|0
  • sadakat, evet bende var.

1|1
    0|0
  • Atatürkçülük arıyorum. Bu olmazsa olmazımdır.

0|1
    0|0
  • Cok var ama bir tane sececeksem Sadakat. Sadık bir insan olmalı. Zor severim ama sevdiğim insana da bağlanırım önceliğimolur, sadık kalırım.

0|1
    0|0
  • Tatlı dilli güler yüzlü olsun, komiklik şebeklik yapsın ki ben kesinlikle öyle bir insanındır ama en önemlisi beni kendine bağlasın...

0|2
    0|0
  • Allah korkusu olması kafi.

0|1
    0|0
  • Güler yüzlülük
    Evet

0|1
    0|0
  • Kalbimin onu sevmesi...

0|2
    0|0
  • Karakterli olnası

0|1
    0|0
  • Zeka..

0|1
    0|0
  • Sadik ve vefali olmasi

0|1
    0|0
  • Evleneceğim kişinin olmaması 😂

0|1
    0|0
  • Güvenilir, sadakat, yerine göre davranmasını bilen yani zeki erkek

0|1
    0|0
  • Önemli bir ozelligim yok..

0|1
    0|0
  • Evlenmeyi düşünmüyorum

0|1
    0|1
  • Evlenmek, kimine göre Aşktan ibaret. Bence Evlilik Aşktan daha fazlası, ama Evliliğin ilk Adımı atılması için Aşkın olması şart. BENCE.. :)

0|1
    0|0
  • Sadakat çok önrmli bir özelliktir

0|1
    0|0
  • Karakter

0|1
    0|0
  • Ne olursa olsun beni sonsuza dek sevmesi. Bende sonsuz severim.

0|1
    0|0
  • sadakat en onemli sey ben sahibim bu ozellige

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• bazende her şey yolunda iken birden olacak işlerin olmayacağı noktaya geliyoruz.
    İŞTE BU NOKTADAYIM.

0|1
    0|0
  • Akıl. Akıllı olan kendini bilir.
    Kendini bilen insanı bilir.
    İnsanı bilen seni bilir.
    Zor da kalınca egosunu karşındaki insana karşı usanç duracağını iyi bilir o yüzden öyle zamanlarda egosuna prim vermez. Akıllı insan bu yüzden vefalı olur. Empati yeteneği gelişkin olduğu için hâl bilir ve merhametli olur. Akıllı insan neyin kıymetli neyin kıymetsiz olduğunu bilir bu yüzden kadir kıymet bilir. Akıllı insan seni anlar ve yormaz.
    Bunları yazdığıma ve bildiğime göre demekki bende AKILLIYIM :-):-):-)

0|1
    0|0
  • Güvenilir olması, sadık olması, çekici olması ve onu sevmem

0|1
    0|0
  • Kafa yapımız uygun olmalı ,
    Örneğin ; benimle oturup içmeli..

0|1
    0|0
  • edep ahlak

0|1
    0|0
  • durust ve sadik olmasi lazim asla yalan soylememeli

0|1
    0|0
  • Sevgi, saygı ve karakter.

0|1
    0|0
  • Evlilige karsi bir insanim. Ama evlenecek olsaydim kesinlikle onunla kafa yapimizin uymasina onem verirdim. Beni anlamasi lazim ve bir de evcimen bir erkek oldugum icin fazla sosyallige gelemezdim

0|1
    0|0
  • dürüstlük bendede var çok şükür

0|1
    0|0
  • Öyle biri olması.

0|1
    0|0
  • insan olsun yeter.

0|1
    0|0
  • Eğlenceli olmalı sakin birisi olmalı