Otobüs yolculukları?

Otobüs yolculuklarında geçen anılarınız var mi?

Size otobüs yolculukları hakkinda ne düşünüyorsunuz?

• İyi, çok anım var...
    31% (5)40% (4)35% (9)Oy Ver
  • Kötü, rezalet anılarım var...
    69% (11)60% (6)65% (17)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• bayram dönüşü doğudan bir firmadan yer bulabildim. arkamda bir adam tek oturuyordu. kürtçe sanirim telefonda konuşuyordu. bir ara soluma dondum bir de ne goreyim adam corap falan çikarmis ayagini benim oturdugum iki koltugun arasina koymus. herifteki rahata bak😃 hostu cagirip uyartmıştım sonra😃

0|1
    0|0
  • uçakta kendi yerim yerine başka bir adamın yerine oturmuşum baya laf etti ben de beyfendi zaten kanattan bir yer gözükmüyor dedim orda oturmaya devam ettim sonra yanıma yani benim asıl yerime oturdu biraz zaman geçti acayip bir ses çıktı ama nasıl korktum anlatamam meğer adam esniyormuş adama biraz sessiz esnerseniz sevinirim demiştim adam bana hem yerimde oturuyorsun hem laf soyluyorsun bence susmalisin demişti doğal olarak ben de susmuştum öyle işte

0|1
    0|0
    • 22gün

Kanatsiz melek seni...

• 22gün

Bende ilk ucaga arkadaslarla bindigimde. otobuse cevirmistik yanlarina gidip sohbet ediodum hostesler ama beyfendi boylede olmuyor ki. biz neciyiz dedi. Bende Peki hanimefendi birazdan yaniniza geliyorum sizinle de sohbet edicem dedim kafami cevirdim. Millet bir basladi gulmeye... Oyle bir anim vardi benimde.

• hızlı tren de sayılır mı? sayılırsa evet çok var

0|2
    0|0
  • rezalet anim aklima geldi aksekinin ucurum yollarinda sofor para sayiyordu

0|1
    0|0
    • 22gün

Dustum dusucem korkusu dimi yasadigin...

• 22gün

Yani birde ben bir hafta once rampa yolda panik olup ayagimj kirmistim alcidaydi dusunsene :) :)

• 22gün

Hadi ya seninde basina ne isler gelmis. Kiyamam sana.

• Çok kötü ya boynun tutuluyor uyuyamıyorsun rezalet birşey. Az daha fazla ver uçakla git daha iyi

0|1
    0|0
  • Nefret ediyorum

0|1
    0|0
  • Şehirler arası otobüste aracın bozulması mı diyim arkadan horlayan adamı mı diyim çocuk ağlamarını mı diyim arkada susmadan konusan insanlarımı diyim otobüste bir türlü rahat edemeyip koltuk yüzünden boynumun ağrıması nedeniyle bölük pörçük uykularımı mı diyim mide bulantılarımı mı diyim hee ne diyim ben daha :D

0|1
    0|0
    • 22gün

ah kizim ne yaraliymissin sen kiyamam sana...

• 22gün

Aynen ama klima var Allah'tan gerçi klima olsa ne fayda yolculuğumun içine eden çok sıcaklık orda kalsın :D

• 22gün

Hahahah.

• bir keresinde kuraklıktan dinlediğim bir Şarkıya kaptırıp kendimi söylemeye başlamıştım bütün otobüs beni duydu :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...