Bu tacizler, istismarlar İmam Hatip değilde Fen lisesinde olsaydı herkes bu kadar sessiz kalır mıydı?

Başkaları tecavüze uğradığında ''idam'' diye ayaklananlar bu olaylarda neden sessiz?

0|0
4|3

Kızlar Ne Diyor 4

• Imam hatip fen degismiyor. Ortada bir suc var. Ort bas edilmeye calisan bir suc var. bu fin irk fark etmeksizin savunulmali. O kisiler rahat etmemeli.

0|1
    0|0
    • 29gün

bende onu diyorum. yapanlar imam hatipli olduğunda neden üstü kapatılıyor, neden sessiz kalınıyor?

• 29gün

yine dine laf edilmesin diye.

• Bilmiyorum kimsenin umrunda degil nedense, hep baskalarinin basina gelecek saniyorlar tecavuz onlenecegine haberleri önleniyor sapkin bir ülke olduk ciktik..

0|1
    0|0
  • Cidden beyninizde sorun var kemalistelere dinsiz diyen siz her haltı diyen siz tecavüzü svunan kesim sizin kesim susan muthiş musluman sizin kesim ama suç bizim dimi ne tarz bir ikiyüzlüsünüz?

0|0
    0|0
    • 29gün

okumayı öğrende gel beyinsiz.

• 28gün

Beyinsiz kim belli.

• 28gün

okuduğundan anlamayan, imladan haberi olmayan, anlattığını beceremeyen, ne dediği belli olmayan beyinsizin tekisin!

• Islam da kiyas vardir olumu kurtulus olur hakettigi olum degil cok daha fazlasi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Iktidar kapatıyor çünkü üstünü. Feto dan kalan yurtlar kimsesiz çocuklar veya kadın sığınma evi veya kyk olabilirken ensar vakfın tahsis ediliyorsa ben daha da bir şey beklemem.

0|1
    0|0
  • İmam hatipte okuması onun karaktersiz olmadığı anlamına gelmez
    neyse cezası kanunlara göre en ağır şekilde cezalandırılmalı bana göre
    ama bu tür suçların cezası biraz hafif yasaların değişmesi gerekiyor

0|1
    0|0
  • Tabibiki de hayır hemen vuralım kıralım kapatalım havasındalar sonra bunun adıda islam

0|1
    0|0
Yükleniyor...