Şimdi bir bayan olarak söylüyorum. Bir hata ya da yanlış yaptığımız da kadınlar bizi erkeklerden daha çok yargılıyor, aşağılıyor ya da kırıyor. Farkettim ki erkekler bu konuda daha anlayışlı. Niye kendi cinslerinize bu kadar düşmansınız kızlar? Hepiniz değil ama çoğunuz böyle. Bir kadin hemcinsini daha iyi anlar lafı sadece lafta kalıyor

0|1
0|20

En İyi Erkek Görüşü

• Zaten ülkede kadın sorunu var, ego tavan.
    Ancak buna sebep olan da genel erkek tutumudur, bunu söylemeden geçemedim, çuvaldızı kendime batırıp burdan uzaklaşıyorum...

1|0
    0|0
    • 28gün

Teşekkürler eig için. Hep Atatürkle kalman dileğiyle, iyi akşamlar.

Erkekler Ne Diyor 19

• Zamanla anlayacaksiniz ki bir kadinin en buyuk dusmani baska bir kadindir

1|0
    0|0
  • "Bir hata veya yanlis" demissin, birak bunlari bayan arkadaslar kendilerinden kat kat guzel birine bile bir kulp takiyor... Bu genetik bir durum galba, kadinin dogasinda var, elestirmek, cekistirmek, kiskanclik...

1|0
    0|0
  • Kızlar da her zaman için diğer kızlardan daha önde olma daha gösterişli daha ilgi çekici olma özelliği vardır sizden daha üstün duruma düşmek içinde bir hatada sizin yerin dibine sokarlar sırf karşındaki hem cinsi kendinden daha aşağı çekmek için tüm olay bu :)

1|0
    0|0
  • Böyle bir şey yok. Aslında sebep biyoloji daha net bir açıklama istiyorsan karşı cinse hoş görünme isteği

1|0
    0|0
  • Oyle miymis farketmedim

1|0
    0|0
  • kıskançsınız hepiniz 😃

1|0
    0|0
  • kiskaniliyotsun demekki

1|0
    0|0
    • 1ay

tabi erkegin yag yakmasi daha acik dille yalaklanmadida etkili faktor;)

• Sanırım çekememezlik var

1|0
    0|0
  • kadın kadına erkek erkeğe düşman birbirinizi anlamanızı saglayacak olan tek şey kadınlarda erkekler , erkeklerde kadınlar ;)

1|0
    0|0
  • Kadınlar konışarak soruna çözüm ararken çok kınuşmaktan buldukları çözümü göremiyorlar. İlla bitirme tezi yazacaklar probleme

1|0
    0|0
  • kıskanclık cekememezlik ne olacak

1|0
    0|0
  • çünkü siz birbinizi kıskanırsnz

1|0
    0|0
  • Çok doğru söylüyorsun ana fikir kuskançlıl ve fesatlık olmasın

1|0
    0|0
  • vayyy dürüst biri

1|0
    0|0
  • Kiskanclik sanirim

1|0
    0|0
  • bence tam tersi erkekler daha anlayışsız

1|0
    0|0
  • devamsızlık

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...