Kalabalık bir kaldırımda yürürken, daha çok insanlar mı size çarpar, yoksa siz mi insanlara çarparsınız?

Kalabalık bir kaldırımda yürürken, daha çok insanlar mı size çarpar, yoksa siz mi insanlara çarparsınız?

0|0
6|17

Erkekler Ne Diyor 17

• Ben insanlara çarpmamaya özen gösterdikçe; bazen insanlar çok saygısızca çarpıp geçiyor. Çok değişik psikolojide insanlar var maalesef.

1|0
    0|0
  • Kıvrak davranırim. Kimse kimseye çarpmaz. Bana çarpsalar dahi ilk pardonu ben derim.

1|0
    0|0
  • Çarpmadan yürürüm, hatta biraz sert yürürüm nedensiz bir şekilde bu yüzdende önümden çekilirler bazen.

1|0
    0|0
  • Kalabalik yerledde gezmen

1|0
    0|0
  • Ben o konuda hassasımdır ve çok dikkat ederim. Eğer biri ile temasım olursa 8'de 7 karşı taraf suçludur :)

1|0
    0|0
  • Ben çarpmamak için resmen mücadele veriyorum...

1|0
    0|0
  • insanlar bana carpar

1|0
    0|0
  • ne ben kimseye çarparım nede bana kimse çaprsın
    dikkat ederim buna

0|0
    0|0
  • Ben maksimum dikkatli biriyim yürürken kesinlikle bana çarparlar çok seri omuzumu oynatırım sağa sola çarpmamak İçin. Birde kavga çıkarmak amacı ile omuz atanlar var tabi.

0|0
    0|0
  • Ne carparim ne de carpilirim

0|0
    0|1
  • İnsanlar daha çok çarpar

0|0
    0|0
  • Çarpmam, bana çarpana da söverim...

0|0
    0|0
  • çarpamamaya ve çarpılamamaya özen gösteririm

0|0
    0|0
  • kimseyi takma çünkü toplumumuz seveven gosterip şeytandır bana carpiyorlar o yuzden

0|0
    0|0
  • Ben çarparım gerekiyorsa içler dışlar çarpımı yaparım

0|0
    0|0
  • neyin peşindesin :)

0|0
    0|0
  • Çarpmadan yön değiştiririm ve kalabalığı insanları sevmemmm.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Benim çarptığım da oluyor, onların çarptığı da. Kasten yapılan bir durum değil sonuçta

1|1
    0|0
  • Yol babasininmis gibi yürüyen birde kendini podyumda sanan embesillere carpiyorum. Hızlı yürüsünler arkadaş. Birde mal gibi başkalarının geçmesine engel oluyorlar deliriyorum.

1|1
    0|0
  • benim çocuklar çarpar, özür dilemesi bana kalır:)

1|0
    0|0
  • Hiçbiri

1|0
    0|0
  • İnsanlar bana carpar

0|1
    0|0
  • onlar carpar ben carpmam. hep onlar :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...