Kapat

Babaanneniz İnstagram fenomeni olsa kendinizi nasıl hissedersiniz?

Milletin 88 yaşındaki büyükannesi İnstagramda fenomen. Benimki 76 yaşında iki değnekle yürüyor. Ama milletinki şu şekil;
Babaanneniz İnstagram fenomeni olsa kendinizi nasıl hissedersiniz?Öz güvenim tavan diyen teyze, ‘Benden nefret eden insanları çoğunlukları görmezden geliyorum. Kakayı ne kadar deşerseniz, o kadar kötü olur.’ diye de ekliyor.

Ne dersiniz? Sizin anneanneniz/babaanneniz instagram fenomeni olsa kendinizi nasıl hissederdiniz? Ben, bu kadının torunuyum pankartıyla dolaşırdım sanırım :)

3|0
127|83

En İyi Erkek Görüşü

• rahmetli babaanneciğim ayaklarının altı öpülesi bir kadındı, yemez yedirir, içmez içirir, giymez giydirirdi. Allah'a kul olmaktan hiiç bir zaman kaçınmazdı, gel gelelim ki benim babaannem böyle bir ahmak asla olmazdı ki Allah ona bu rezilliği göstermezdi.

4|1
    2|1

En İyi Kız Görüşü

• Böyle palyaço gibi babaannem yok. Babaannem yaşına göre gayet güzel kadındır, yaşından da genç gösterir. Sağlığı da yerinde.

Şimdi şu kadının instagram kullanmasına bir şey diyemem, olabilir de ama şu tip ne ya? Makyajı, giyimi, pozları falan komedi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 82

• Manyak çılgın hissederdim :D

0|0
    0|0
  • Kızlığında oynaklığı yaşayamamış derim, böyle görsem

0|0
    0|0
  • Zihniyet farklı
    İnanç farklı
    Kültür farklı. ...

Bu kadar fark varken, bizim ninelerimizi bununla mukayese etmek... Sağlıklı bir sonuç doğurmaz bence...

1|1
    0|0
  • Buradan boş, boş konuşmakla olmaz bence. Gerçekten başa gelmesi gerekiyor neler olacağını kestirebilmek için.

1|0
    0|0
  • Bu kadın tam benlik.

0|0
    0|0
  • Dedemin ciftelisiyle mission complete

0|0
    0|0
  • yani..
    bazı insanlar asla yaşlanmazlar sanırım
    bu sözün canlı tanıgını görmüş olduk:)

0|0
    0|0
  • Allah uzak etsin bu ne la

1|0
    0|0
  • Ben bu teyzenin genç halini düşünemiyorum :) çok tatlı ama bizde buna denk Ajda Pekkan var :) ayrıca emel Sayın Ajda Pekkan gibi isimler bunlar gibi paylaşım yapsa dünya da fenomen olurlardı

0|0
    0|0
  • Ve sen kaka 'nın bok demek olmadığını bilmeyerek bunu paylaşıyorum. Bu neneyle. değil önce kullandigi kelimeleri arastir.

0|0
    0|0
  • kafasına gore takılsın

0|0
    0|0
  • İstemezdim.

0|0
    0|0
  • İntagram torunu hissederiz

1|0
    0|0
  • Çok iyi olur

0|0
    0|0
  • İstemem ben

0|0
    0|0
  • Çıldırırım 😂

0|0
    0|0
  • Olmasın mümkünse 😄

0|0
    0|0
  • babaannemi hiç görmedim

0|0
    0|0
  • İstemem aman diyim 😀😀😀

0|0
    0|0
  • Bilmem:)

0|0
    0|0
  • Neneye bak sen be burda şimdilik rahat rahat yaşıyor ahirette bu kadar rahat olamayacak işte

0|0
    1|0
  • Ben sevmem öyle seyleri

1|0
    0|0
  • Ne güzel olurdu valla 😄

0|0
    0|0
  • bir kokoş fenamen olsa ne olacak?

0|0
    2|0
  • İgrenc.

0|0
    0|0
  • Kafana gore takıl babaanne derim

0|0
    0|0
  • Hayat dolu pozitif bir teyze işte eleştirilcek bir tarafı yok. kimisi de gençliğine bastırdığı duyguları açığa vurmuş demiş ne alaka bir insan ömrü boyunca eğlenmeyi ve yaşamayı seven birisi olabilir

0|0
    0|0
  • Otuz kırk sene sonra bizim nesil kızlar öyle olcak işte torunları yaşındakiler paylaşımlarının altına teyze git torun sev yazacaklar 😂

1|0
    0|0
  • reddederim :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    52

Kızlar Ne Diyor 126

• Babam facebook fenomeni 😄 Bir gün iceri atacaklar ama ne zaman bilmiyorum 😄Ama gercekten kotu bir sey herkes benim paylasimlarimi beğeniyor, paylasiyorlar sen neden begenmiyorsun beni mi engelledin yoksa diye triplerini cekiyorum ona da dikkat ediyor yani 😄 Zaten elinden telefon dusmuyor benden daha cok fotograf paylasimi yapiyor 😄😄

0|0
    0|0
  • Çok tatlış ya :) ben bile bu kadar enerjik değilim böyle insanlara hayran oluyorum sonuçta önemli olan yaşlanmak değil ihtiyarlamak. bu teyzemin sadece yaşlanmış ama benden genç valla :D

0|0
    0|0
  • ne hissetcem? o kendini iyi hissediyorda devam etsin

0|1
    0|0
  • Bu saatten sonra fenomen olmasın. Daha belini dogrultamiyor kadın :)

0|0
    0|0
  • babannemle konusmuyorum umrumda olmaz

0|0
    0|0
  • Bu kadın benim nenem değil" pankartıyla dolaşırdım. Rezillik resmen ya.. Kadın belki yarın ölecek, toprak altından foto paylaşır artık. 😂😂 "Ben bu cehennemde, aha şu cehennemde hiç fena değil, dur şu cehennemlede selfi çekeyim" olacaklar bu. :))

0|0
    2|0
  • vefat ettı ıkı taraf ta. o yuzden bılemıcem :)

0|0
    0|0
  • yuzum asagıda gezerdım bu kadın gıbı olsaydı

0|1
    2|1
  • Böyle ruhu genç olan bir babannem olsun isterdim :D

0|0
    0|0
  • Ben götürüp bir su teneşirde yıkardım... 40'ından sonrasını teneşir paklarmış ya :) yakın bir geleceğin yaşlı modeli bence bugünün kokoş kızları yarının 90 yaşlı instagram fenonineleri :)

0|0
    0|0
  • Boynundaki kolyede de 'Sexy' yazıyor :D

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ama başkalarıyla övünmeyi sevmem.

0|0
    0|0
  • cok severdim ne guzel hayat dolu.. boyle bir babannem olmasada Allah nasip ederse benden kesin boyle bir babanne olur☺️

0|0
    0|0
  • İntihar ederim 😨

0|0
    0|0
  • yerim onu ya. cok tatli.😂😂isterim cok isterim

0|1
    0|0
  • Böyle bir nene istemem asdfgh

0|0
    0|0
  • Tatlı bir kadın. Çılgın. Sevdim ben tarzını

0|0
    0|0
  • Hıc sevımlı degıl kı. Burus burus bı yerlerını gorursem ıgrenırım. Yıne 80 yasında gamer twıchte yayın yapan bı kadın vardı. O olabılır ama :)

0|0
    0|0
  • Ben. babannemden memnunum tonton olsun namazını kılsın ibadetini yapsin öbür tarafın fenomeni olsun :)

0|0
    2|0
  • Huzur evine yerleştiririm onu 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Bir şey hissetmem, görüşmüyoruz zaten.

0|0
    0|0
  • Bu nedir ya babaanne dediğin instagrama instagram diyememeli böyle babaannemi olurmuş

1|0
    0|0
  • çok renkli bir kişilik :D

0|0
    0|0
  • Kötü hissederim

0|0
    0|0
  • Gittiğim spor salonundaki hatunu görsen keşke :) Özel hoca ile çalışıyor şaçlar, kıyafetler, makyaj, giyim full pembe :D Hastayım ona.

0|0
    0|0
  • kendi anneannemi tercih ederim. Mis gibi yemekleri sıcacık elleri kocaman sarılması. İyiki benim anneannem😤😤😤

0|0
    0|0
  • Benim babanem şeker kız kendi :D:D

0|0
    0|0
  • Aynen ya benimkide 75 yaşında yerinden kıpırdayamaz😂😂

0|0
    0|0
  • Düşünemiyorum bile😂😂

0|0
    0|0
  • istemem