Babaanneniz İnstagram fenomeni olsa kendinizi nasıl hissedersiniz?

Milletin 88 yaşındaki büyükannesi İnstagramda fenomen. Benimki 76 yaşında iki değnekle yürüyor. Ama milletinki şu şekil;
Babaanneniz İnstagram fenomeni olsa kendinizi nasıl hissedersiniz?Öz güvenim tavan diyen teyze, ‘Benden nefret eden insanları çoğunlukları görmezden geliyorum. Kakayı ne kadar deşerseniz, o kadar kötü olur.’ diye de ekliyor.

Ne dersiniz? Sizin anneanneniz/babaanneniz instagram fenomeni olsa kendinizi nasıl hissederdiniz? Ben, bu kadının torunuyum pankartıyla dolaşırdım sanırım :)

3|0

En İyi Erkek Görüşü

• rahmetli babaanneciğim ayaklarının altı öpülesi bir kadındı, yemez yedirir, içmez içirir, giymez giydirirdi. Allah'a kul olmaktan hiiç bir zaman kaçınmazdı, gel gelelim ki benim babaannem böyle bir ahmak asla olmazdı ki Allah ona bu rezilliği göstermezdi.

4|1
    2|1

En İyi Kız Görüşü

• Böyle palyaço gibi babaannem yok. Babaannem yaşına göre gayet güzel kadındır, yaşından da genç gösterir. Sağlığı da yerinde.

Şimdi şu kadının instagram kullanmasına bir şey diyemem, olabilir de ama şu tip ne ya? Makyajı, giyimi, pozları falan komedi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 82

• Bu kadın tam benlik.

0|0
    0|0
  • Manyak çılgın hissederdim :D

0|0
    0|0
  • Kızlığında oynaklığı yaşayamamış derim, böyle görsem

0|0
    0|0
  • Zihniyet farklı
    İnanç farklı
    Kültür farklı. ...

Bu kadar fark varken, bizim ninelerimizi bununla mukayese etmek... Sağlıklı bir sonuç doğurmaz bence...

1|1
    0|0
  • Buradan boş, boş konuşmakla olmaz bence. Gerçekten başa gelmesi gerekiyor neler olacağını kestirebilmek için.

1|0
    0|0
  • Dedemin ciftelisiyle mission complete

0|0
    0|0
  • yani..
    bazı insanlar asla yaşlanmazlar sanırım
    bu sözün canlı tanıgını görmüş olduk:)

0|0
    0|0
  • Allah uzak etsin bu ne la

1|0
    0|0
  • Neneye bak sen be burda şimdilik rahat rahat yaşıyor ahirette bu kadar rahat olamayacak işte

0|0
    1|0
  • Ben bu teyzenin genç halini düşünemiyorum :) çok tatlı ama bizde buna denk Ajda Pekkan var :) ayrıca emel Sayın Ajda Pekkan gibi isimler bunlar gibi paylaşım yapsa dünya da fenomen olurlardı

0|0
    0|0
  • Ve sen kaka 'nın bok demek olmadığını bilmeyerek bunu paylaşıyorum. Bu neneyle. değil önce kullandigi kelimeleri arastir.

0|0
    0|0
  • kafasına gore takılsın

0|0
    0|0
  • İstemem aman diyim 😀😀😀

0|0
    0|0
  • İstemezdim.

0|0
    0|0
  • İntagram torunu hissederiz

1|0
    0|0
  • Çok iyi olur

0|0
    0|0
  • manyağın biridir diye düşünüyorum çok ama. Keşke bir özelliği olsaydı.

0|0
    0|0
  • İstemem ben

0|0
    0|0
  • Bilmem:)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    62

Kızlar Ne Diyor 126

• Bu kadın benim nenem değil" pankartıyla dolaşırdım. Rezillik resmen ya.. Kadın belki yarın ölecek, toprak altından foto paylaşır artık. 😂😂 "Ben bu cehennemde, aha şu cehennemde hiç fena değil, dur şu cehennemlede selfi çekeyim" olacaklar bu. :))

0|0
    2|0
  • ne hissetcem? o kendini iyi hissediyorda devam etsin

0|1
    0|0
  • Çok tatlış ya :) ben bile bu kadar enerjik değilim böyle insanlara hayran oluyorum sonuçta önemli olan yaşlanmak değil ihtiyarlamak. bu teyzemin sadece yaşlanmış ama benden genç valla :D

0|0
    0|0
  • Bu saatten sonra fenomen olmasın. Daha belini dogrultamiyor kadın :)

0|0
    0|0
  • babannemle konusmuyorum umrumda olmaz

0|0
    0|0
  • yuzum asagıda gezerdım bu kadın gıbı olsaydı

0|1
    2|1
  • vefat ettı ıkı taraf ta. o yuzden bılemıcem :)

0|0
    0|0
  • Kötü hissederim

0|0
    0|0
  • Böyle ruhu genç olan bir babannem olsun isterdim :D

0|0
    0|0
  • Ben götürüp bir su teneşirde yıkardım... 40'ından sonrasını teneşir paklarmış ya :) yakın bir geleceğin yaşlı modeli bence bugünün kokoş kızları yarının 90 yaşlı instagram fenonineleri :)

0|0
    0|0
  • Boynundaki kolyede de 'Sexy' yazıyor :D

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ama başkalarıyla övünmeyi sevmem.

0|0
    0|0
  • cok severdim ne guzel hayat dolu.. boyle bir babannem olmasada Allah nasip ederse benden kesin boyle bir babanne olur☺️

0|0
    0|0
  • yerim onu ya. cok tatli.😂😂isterim cok isterim

0|1
    0|0
  • İntihar ederim 😨

0|0
    0|0
  • Hıc sevımlı degıl kı. Burus burus bı yerlerını gorursem ıgrenırım. Yıne 80 yasında gamer twıchte yayın yapan bı kadın vardı. O olabılır ama :)

0|0
    0|0
  • Böyle bir nene istemem asdfgh

0|0
    0|0
  • Aynen ya benimkide 75 yaşında yerinden kıpırdayamaz😂😂

0|0
    0|0
  • Tatlı bir kadın. Çılgın. Sevdim ben tarzını

0|0
    0|0
  • Huzur evine yerleştiririm onu 😂😂😂