BU ÜLKE YILLARDAN BERİ PKK İLE SAVAŞ HALİNDE AMA CEMAATCİLERİN BU ÜLKEYE VERDİĞİ ZARARI PKK BİLE VERMEMİŞTİR SİZCE?

1 : İslam bir Reform dinidir bütün dinlerin üzerine gönderilmiştir ama siz peygamber efendimizi alet edip 21 yy da giydiğiniz şalvarlarla sardığınız sarıkları dininin bir gereği gibi gösterip dini yobazlığa ittiniz ;

2 : Allah'ın koyduğu yasaklara yasak ekleyip olmayan ibadetleri dini bir vecibe gibi gösterip Allah'ın dinine yeni bir din getirdiniz...

3 : Yıllarca bizden iyi mi biliyorsun faziletli olanı budur diyerek Allah'ın kelamı olan Kuran'ı insanlara arapça okutup anlamınıda işinize geldiği şekilde tefsirlerle açıkladınız...

4 : Sahi olup olmadığı bunları toplayan ayıklayan insanların bile şüphesi olduğu hadisleri insanlara yeni bir din gibi gösterttiniz...

5 : inanıcaksın kapatıcaksın diyerek insanların kafalarındaki soru işaretlerini Allah adına söz almışcasına kesin fetvalar vererek siz gideriniz...

6 : islam kolaylıklar dinidir ama siz islamı öyle zor hale sokup katı kurallarınızla evirip çevirdiniz ki insanları dinden soğuttunuz...

Şimdi Atatürk'ü kötülüyorlar İslam'a zarar verdi diyorlar şimdi soruyorum size islama'a kim zarar verdi...

Not : Açık yüreklilikle söylüyorum ki Atatürk'ü karalamaya çalışanlar önce ecdadına sonrada Vatanına ihanet içindelerdir oyuna gelmeyin !

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• İstemeyerek onların yurdunda 2 sene boyunca kaldım ve bu 2 sene içerisinde arada bizi toplayıp hadisler okudular. O saydıkları hadislerin hepsine internetten baktım, yanlış bir şey yok. Bu yaşımızda da bize İslam'ı yanlış öğretemezler değil mi? 200 - 300 kişiden birisi itiraz eder yani illa. Ayrıca Atatürk'ü kötüleyenler genelde ya AKP'yi seven kişi ya da PKK'yi seven kişi oluyor.

0|0
    0|0
  • PKK bir halkın bağımsızlık mücadelesidir

0|1
    1|1
  • Tebrik ve takdir ediyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...