Müge Anlı, başbakan adayı olursa oy verir misiniz?

Faydalı, başarılı insanlar hak ettiği yerde değil maalesef. Adaletsizlik, işsizlik, eğitim, suç oranı çok yüksek ülkemizde. Müge Anlı çok başarılı bir kadın bence. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
46|33

Kızlar Ne Diyor 46

Erkekler Ne Diyor 33

• Televizyonda program yapıyor diye başbakan olunur mu diye bir sorun kendinize önce.. Bir yere müdür olurken bile aynı okuldan mezun olmuşların arasında ne farklar çıkıyor.. Zaten ülkemizin bu rezil durumu da koyunların iyi kaval çalanı seçmesinden dolayı..

0|1
    0|0
    • 27gün

Çok haklısın abi. Millet köle olmayı seviyor bence de. Din cahilleri yüzünden ülkeyi andavallar yönetiyor. Bu saatten sonra koyunların gözü açılmaz.

• 27gün

İlkokul mezunu biri milletvekili olabiliyor ama?

• 27gün

@jorinn Zaten o nedenle burnumuz b*ktan kurtulmuyor.. Meclisde parmak kaldırıp milletin parasını yemekten başka hiç bir işe yaramıyor.

• Başbakanlık biraz ağır gelebilir ama aile ve sosyal politikalar bakanlığına aday olarak gösterebilirim.

0|1
    0|0
    • 27gün

Kesinlikle. Ama her meslekten yönetici çıkabilir bilirsin ki. Önemli olan fikirler, ideolojik unsurlar.

• 27gün

Halk tarafından seçilme derken Müge Anlı'nın oy potansiyelini mi soruyorsun? Eğer sorun buysa birçok kadının oyunu alır bence, küçümsenmemeli yani.

• 27gün

Evet, bunu demek istedim. Bence de gelebilir ülkenin başına ve fena olmaz.

• Başbakan değil de İstihbarat , Emniyet Müdürlüğü ya da iç işleri bakanlığı olsa daha iyi olur : )

0|1
    0|0
  • Ben veririm abi kadin iyi isler yapiyor ama muge anliya oy verenlerin %90 ksdin olur ama yani muge anlida ulkeye cook katkisi olan kisi cok iyi isler yapiyor

0|1
    0|0
    • 27gün

Kesinlikle. Çok daha huzurlu olurduk. Kadınlar yönetse dünyayı kötü olaylar yaşanmaz.

• 27gün

Her kadin değil ama bu kadin iyi seyler yapiyor

• Emine ülker Tarhan gibi biri lazim. ulkenin basina

0|2
    0|0
  • Şimdikilerden belki daha yararı olur bombayı patlamadan bulur en azından

0|1
    0|0
  • Kadın normal bir sivil ama bayağı vaka çözüyor diye biliyorum. Başbakanlık değilde MİT, GES te çalışabilir.
    Başbakan olarak düşündüklerim farklı :)

0|1
    0|0
    • 27gün

Meral Akşener?

• 27gün

Meral Akşener
      Sinan Oğan
      Osman Pamukoğlu
      Bu isimlere güveniyorum ama seçilme ihtimalleri çoook düşük

• 27gün

Beni biliyorsun. Aynı isimler aklımda işte ama, Müge Anlı tanınıyor bir tek. O da fena olmaz.

• Kadın ve çocuk hakları üzerinde adımlar atacağını düşündüğüm için desteklerim. Sevgiler.

0|1
    0|0
  • Veririm

0|1
    0|0
  • Veririm, vicdan sahibi ve tam bir anadolu kadınıdır kendisi.

0|1
    0|0
  • Azimli kadın seviyorum.

0|1
    0|0
  • hayır vermem ama polis teşkilatının başına geçebilir

0|1
    0|0
  • oyum müge anlı ya :D

0|1
    0|0
  • kesinlikle veririm. dedektif gibi kadın.😊

0|1
    0|0
  • Kilictaroğlundan daha iyi yönetir

0|1
    0|0
  • Ahahah sacmalamayin

0|0
    0|1
  • siyasetle işim olmuyor vermem

0|0
    0|1
  • Yook

0|0
    0|1
  • Evet :D

0|1
    0|0
  • kesinlikle evet

0|1
    0|0
  • veririm

0|1
    0|0
  • Mit başına ver olay molay kalmaz 😂

0|1
    0|0
  • Vermesek bizide bulur

0|0
    0|1
  • Vermem

0|0
    0|1
  • oy vermem

0|0
    0|1
  • Müge anlı değil onun saçma işlerini yapan emekçi insanları tebrik ediyorum

0|0
    0|0
    • 27gün

Saçma mı?

• 27gün

saçma tabi ülkede hiç mi polis jandarma, savcı, hakim yok, çarpık mantıksız işleri kendi çözüyor gibi davranıp havaya giriyor, EKİBİ İŞ YAPIYOR BU BASİT BİR SUNUCU ama kendini ne görüyorsa, habercilik tanımı nedir bilmeyen varsa COŞKUN ARAL gibi insanlara bakılsın

• Hayır. Dürüst delikanlı başarılı bir televizyoncu olmak başka ülke yönetmek başka bir şey. kaybettiğimiz şey bu zaten. Magazinel kafa ile ülkeyi yönetecek insan seçmek

0|0
    0|0
    • 27gün

Kim olmalı?

• 27gün

Selin Sayek Böke'yi biliyorum sadece. Bence mesleğe bakılmaksızın, fikirlerle ve birikimleriyle değerlendirme yapmalıyız. Başarılı bir gazeteci, adaleti sağlayabiliyorsa ülkenin başına gelse bir şey kaybetmeyiz.

• 27gün

yetmez Ekonomi sosyoloji bilmeli topluma bilim ve ekonometri gözüyle bakabilmeli. zihinsel ve fikri kapasitesi yüksek olmalı bu isimleri yaz google titlelerine bak

• yok be ikisi çok farklı şeyler

0|0
    0|0
  • Vermem

0|0
    0|0
  • Her insan kendisine yakışanı yapar, çünkü kalite asla tesadüf degildir..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3
Yükleniyor...