Neden böyle yapıyor?

İntasgramda takip isteği attı ve paylaştığım her resmi beğeniyor. Ondan önce sadece bir kere konuştuk oda facebooktan ders notu istedim. Sonra birisi beni sormuş sınıftan o kişiyi biliyor musun dedi ben yok dedim. aradan 1 hafta sonra istek attı ve resimlerimi düzenli bir şekilde beğeniyor :) Ama karşı karşıya gelince hiç konuşmuyoruz sadece bakışmalar sizce ne olur?

Güncellemeler:
27gün ...

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• Olur o iş ilk adımı senden bekliyor. Cay kahve icelim falan de.

0|1
    0|0
    • 27gün

Ama konuşmanın devamında seni soran kişiyi napcan dedim. oda , sevgilim agzına... yazdı 3 hafta önce

• 27gün

Bencede cok saçma. Basta seni umursamasa hava atmaya da çalışmaz. Ama bunda hava olacak bir durum da yok zaten. Bence seni aklınca kiskandirmaya falan çalışmış olabilir. Sevgilisi var mi yok mu ogrenemezsin. galiba. sen kizdan hoslandiysan yinede yaklasmaya çalış. Mesela kahve al 2 tane denk gelmis gibi verebilirsin. Arkadasima almistim da icmedi e nasilsin falan de. Buna benzer bir sey yaparsan kesin sana yaklaşır bence.

• 27gün

Öyle kahve alıp birden ona verecek ortam yaratmak imkansız gibi sürü halinde geziolar :) Sosyal medyadan bir bahane bulup yazmam gerek. Aynen beni kıskandırmış olabilir dediğiniz gibi.

Kızlar Ne Diyor 1

• Hoşlanıyor bence. Sende baktığın için umutlanıyor ama devamlı kız adım atmış sende daha tık yok

0|1
    0|0
    • 27gün

Hoşlanmaması mümkün değildir :D ben nasıl bir adım atayım

• 27gün

Mesaj atabilirsin yanına gidebilirsin sende onun fotoğraflarını beğen mesela 🙏🏻

• 27gün

Beğeniyorum bende paylaştıklarını. Mesajda ne atacam. Ben öyle selam merhaba yazmam. bir bahane olacak.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...