Tepki alacağım biliyorum ama ne yapayım :/?

Hayatta hiç tam olduğumu kusursuz olduğumu düşünmedim. değilim tabiki.. Benim kendimde gördüğüm taraflar hep eksiydi. İstediğim bir liseye gitmedim ama babsmin istegine ayak uydurup liseyi bitirdim ve şimdi önemli bir sınava hazırlanıyorum.

Bunlar önemsiz olan kısımlar daha detaylı bilmek isterseniz ben merak ettiklerinizi yazarım.

Çok rkadasim yok. 2 tane. BİRİ benden başarılı ve ister stemez kisiligimden dolayi bunu hazmwdemiyorum. Gelecek yorumların yarısı bana hayatta hep en iyi sen olamayacaksin tarzında olacak biliyorum. BÖYLE düşünüyorsanız yazın litfen belki ne kadar anlamak jstemesemde kafama sokabilirim.

Basit gibi görünsede bu biraz üst düzeyde. onun benden yuksek olmasi beni gerçekten çok kötü yapıyor. bunun sebebi benim daha cok çalışıyor olmam. Onun ise hani şu bir kere okuyup unutmayan kişilerden olması.

Yardımlarınızı ve yorumlarınızı bekliyorum. Lütfen yazın.

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes bir değildir belki sen başka konularda ondan üstünsün ve belki o da seni kıskanıyor

0|0
    0|0
    • 22gün

Yok onun beni kıskanmaya ihtiyacı yok. hayatı benden. çok daha iyi. Bu durumda bile memnuniyetsizdir. ben bunu anneme soyledigimle sürekli yaşadıklarını rağmen sen daha iyisin diyor ama önemli olan ne yasaDigimon değil sonuçta bu sınav için ne kadar aldigimiz.

• 21gün

Rica ederim

• 21gün

Her zaman yazabilirsin

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...