İşyerinde kendimi sürekli rezil ediyorum?

Kısa süreli bir işteyim başka yere geçicem veya hiç geçmiycem ama sürekli kendimi rezil ediyorum işe gitmek istemiyorum bu yüzden. İnsanlar artık bezdi benim saçmalıklarımdan 😂 🙈 ama gitmeye zorunluyum sözleşme filan var napsam ya

0|1
2|13

Erkekler Ne Diyor 13

• Sakın öyle düşünme duşundukçe psikolojin bozulur ve gerçekten öyle olur sadece kendine güven sakın ol iş yaparken geçmişi düşünme

1|0
    0|0
  • Boyle hissetmene sebep olan ne

0|0
    0|0
    • 23gün

Arkadaşlar insanlar üst görevliler

• 23gün

Yani napiolar azarliolar mi sen kendi kendinemi tribe grion. Kendince dusununce ne hatalarin var onlari soruyrm

• Mecburen gidiceksin 😐

0|0
    0|0
  • Ne gibi saçmalik yapiyorsun isleri mi karistiriyorsun 😃?

0|0
    0|0
    • 23gün

İşi sevmediğim için sabah geç gidiyorum iş saatinden daha erken çıkıyorum gelirken. Yalan söylüyorum oda ortaya çıkıyo 😂 bugünde geç kaldım diye gidemedim arayıp izin aldım ama arkadaşlarım gerçeği biliyo kesin gülüyolardır

• 23gün

Ne is yapiyorsun sormasi ayip ve sizinkiler birsey demiyor mu bu duruma üşengec bir kızmısın sen gaddar kız 😃?

• bende bir işe başladığımda bütün nefreti üzerime çekmiştim

0|0
    0|0
  • Alışana kadar olur öyle şeyler:)

0|0
    0|0
  • Bu gidişle yakında ihbarı verirler elinize.😊

0|0
    0|0
  • Neden ki yaa

0|0
    0|0
  • nasıl bir iş yapıyorsun mesela en son ne oldu

0|0
    0|0
  • Napıosnki

0|0
    0|0
  • sakarım diyorsun :D

0|0
    0|0
  • napıyon ki mesela

0|0
    0|0
    • 23gün

Ortamı sevmediğim için işten erken çıkıyorum veya geç saatte geliyorum sabah. Yalan söylüyorum ortaya çıkıyo 🙈 daha çok şeyler

• 23gün

iyice berbat etmeden bir silkelen adam akıllı çalış hadi erken çıkıp geç geliyon da yalan olayı kötü calışmicaksan calışma ayıp

• Yuzlesmeyi ogreneceksin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Her ne yapıyosan tam tersini yap vezir edersin kendini😂

1|0
    0|0
    • 23gün

Hmm güzelmiş deniycem

• güzel anlaşmaya bak sözleşmede ımzaladysan mecbur gıdıcen :D

1|0
    0|0