Kapat

İşyerinde kendimi sürekli rezil ediyorum?

Kısa süreli bir işteyim başka yere geçicem veya hiç geçmiycem ama sürekli kendimi rezil ediyorum işe gitmek istemiyorum bu yüzden. İnsanlar artık bezdi benim saçmalıklarımdan 😂 🙈 ama gitmeye zorunluyum sözleşme filan var napsam ya

0|1
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Sakın öyle düşünme duşundukçe psikolojin bozulur ve gerçekten öyle olur sadece kendine güven sakın ol iş yaparken geçmişi düşünme

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• güzel anlaşmaya bak sözleşmede ımzaladysan mecbur gıdıcen :D

1|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 12

• Boyle hissetmene sebep olan ne

0|0
    0|0
    • Arkadaşlar insanlar üst görevliler

• Yani napiolar azarliolar mi sen kendi kendinemi tribe grion. Kendince dusununce ne hatalarin var onlari soruyrm

• Neden ki yaa

0|0
    0|0
  • Mecburen gidiceksin 😐

0|0
    0|0
  • Ne gibi saçmalik yapiyorsun isleri mi karistiriyorsun 😃?

0|0
    0|0
    • İşi sevmediğim için sabah geç gidiyorum iş saatinden daha erken çıkıyorum gelirken. Yalan söylüyorum oda ortaya çıkıyo 😂 bugünde geç kaldım diye gidemedim arayıp izin aldım ama arkadaşlarım gerçeği biliyo kesin gülüyolardır

• Ne is yapiyorsun sormasi ayip ve sizinkiler birsey demiyor mu bu duruma üşengec bir kızmısın sen gaddar kız 😃?

• bende bir işe başladığımda bütün nefreti üzerime çekmiştim

0|0
    0|0
  • Alışana kadar olur öyle şeyler:)

0|0
    0|0
  • Yuzlesmeyi ogreneceksin

0|0
    0|0
  • Bu gidişle yakında ihbarı verirler elinize.😊

0|0
    0|0
  • nasıl bir iş yapıyorsun mesela en son ne oldu

0|0
    0|0
  • Napıosnki

0|0
    0|0
  • sakarım diyorsun :D

0|0
    0|0
  • napıyon ki mesela

0|0
    0|0
    • Ortamı sevmediğim için işten erken çıkıyorum veya geç saatte geliyorum sabah. Yalan söylüyorum ortaya çıkıyo 🙈 daha çok şeyler

• iyice berbat etmeden bir silkelen adam akıllı çalış hadi erken çıkıp geç geliyon da yalan olayı kötü calışmicaksan calışma ayıp

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• Her ne yapıyosan tam tersini yap vezir edersin kendini😂

1|0
    0|0
Yükleniyor...