Paranormal olaylar yaşadınız mı? Anlatır mısınız :D?

Hadi herkes anlatsın?😂 benim ablam universite iken arkadaşları ile cinleri cagırmıslardı. Gelmemislerdi. Ablamın evinde yapmamamıslardı. Sonra ablamın her gece boğazını sıkmıslar kuran okusada kur'an'la yatsada fayda etmemiş boğmaya çalışıyorlarmış bir süre sonra gitmişler. Sizler neler yaşadınız? Duydunuz mu etrafanızda? Cevrenizdekiler yasadı mı? :D

0|0
3|10

Erkekler Ne Diyor 10

• lise 1 deydim. telefonum kaybolmuştu etrafı didik didik ettim bulamadım. sonra aradan 1 hafta falan geçti bu bir hafta boyunca kayıplar bulunsun diye esmaül hüsna vardı onu okudum. bir gece rüyamda odamda yatağımın içindeyim çok garip yaratıklar vardı. çok haraketlilerdi. odamda dolaşıyolardı. sonunda biri dolabımda okula gittiğim pantolumun cebine koyduğunu gördüm. uyandım cebime baktım telefon ordaydı. o an hafif bir şok geçirmiştim :)

1|0
    0|0
  • yaşamışımdır

0|0
    0|0
  • Bir kere yaşamıştım. Ama sonradan bilinçaltından kaynaklanan bir durum olduğunu öğrendim.

0|0
    0|0
  • Ne görgüsüzlüğüm var yok hiç görmemişliğim

0|0
    0|0
  • Yaşamadım

0|0
    0|0
  • :D ablanın yatarken kıçı açık kalmış

0|0
    0|0
  • Eskiden bir ev vardi orda tuh gormsutum

0|0
    0|0
  • Yok yaşamadım

0|0
    0|0
  • Yaşamadım ama tanık oldugum pek çok paranormal olaylar var. Dayım cinlere inanmazdı bahsi açıldıgında da dalga geçerdi. bir gece bunu ziyaret etmişler, öldüresiye dövmüşler her tarafını kan revan için de kalmış. bu olay yaklaşık bir 20 sene önce falan oldu hatta bir tane daha akrabam vardı o olay esnasında adam 50 yaşında halen tuvalete tek başına gidemiyor

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• arkadasim cin filmi izlemis kuzenleriyle dalga gecmisler bayağı. gece yatarken birden uyanmis bir sandalyede teyzesi oturuyor. o sandalyeyi de yatmadan önce yerine koydu diye yeminler ediyor tabi. neyse seslenmis önce teyzesi dönmeyince direk battaniyeyi kafasina cekip besmele çekmiş:D sonra sabah kalkinca bakmis sandalye gece gördüğü yerde kiz şok😂😂

0|0
    0|0
    • 1ay

Bende uyanırkan karşımda ayna vardı aynanın önünde küçük bir kız çocuğu agzını açıp bakıyordu sonra arkadaşımı uyandırıp su istemiştim gece yarısı 😂😂

• 1ay

bende rüyamı ara sira kontrol ediyorum da korkulu ruyalarda zihnim geri plana kactigi icin yapamiyorum. Bisey soracagim inançlı bir insan misin?

• 1ay

Değişkenlik gösteriyor. Aslında yaratılışın uzun bir hikayesi var. Bunu biliyorum demonlar düşmüş melekler vb. spiritual satanizm kitabında okumuştum. İnancıma bağlı değilim fazla. O gün kustugumda banyoya gittigimde üstüme o izle arapça blr yazı gördum allah yazısına çok benziyordu. Satanistte değilim müslüman da saylmam pek. Ama hepsine saygı duymak gerek. Saygı duyulmayacak varlıklar degiller. Şeytan da Allah 'ta güçlerine saygı duyulacak varlıklar...

• birkere elimde arapça kelimeler yaziyordu

0|0
    0|0
    • 1ay

:o daha sonra ne oldu?

• 1ay

Tek yatmıyorsan yanındakiler yapmış olabilir mi

• 1ay

1 hafta sonra tekrar aynısı oldu. Bidaha olmadi. Tek yatıyorum birinin yapmış olması imknsz. Ama o gece Allaha çok dua etmiştim. Ağlayarak. Duy sesimi artık bıktım öldür flan demiştim. Bana işaret gönder demiştim. Çok şükür 1 işaret istedim 2 tane verdi. Allah yaptı adım gibi eminim.

• Evet çok kez duydum arada benim rüyalarıma gelirlerdi ama bana zarar vermezlerdi

0|0
    0|0
Yükleniyor...