Size Allah'ı hatırlatan insanlar var mı etrafınızda?

Hayırlı Cumalar...

0|0
3|22

Erkekler Ne Diyor 22

• Varlıkların hepsi karanlık (yokluk) içinde idi. Onu aydınlatan (var eden) Hakk’ın zuhuru (tecellisi) dir. Kim ki varlıkları görüp içinde veya yanında veya ondan evvel veya ondan sonra Allah Teâlâ’yı görmedi ise o kimse ilahi nurları kaçırmıştır. Marifetin güneşi ile arasına varlıkların bulutu girmiştir. hikem-i ataiyye 25 26 allah cumanızı mübarek eylesin hakikatle yaşamayı anlamayı nasib eylesin

1|0
    0|0
  • hatırımda...

1|0
    0|0
  • var çokşükür

1|0
    0|0
  • Vardı şimdi beni dinden soğutan bir insana dönüştü

1|0
    0|0
  • Hayırlı cumalar :)
    var bir kaç kişi

1|0
    0|0
  • Mumin muminin aynasidir.
    Hayirli Cumalar.

1|0
    0|0
  • Kendim hatirlayabiliyorum cok sukur ☺

1|0
    0|0
  • evet bugun sen oldun allah razı olsun hayırlı cumalar

1|0
    0|0
  • insanlar yok imanımız var çok şükür sanada hayırlı cumalar dilerim

1|0
    0|0
  • Oda arkadaşım ve burada görüştüğüm bir arkadaş.🖐🏽

1|0
    0|0
  • çok şükür her daim anıyoruz

1|0
    0|0
  • var tabi

1|0
    0|0
  • Hayırlı cumalar evet unutmuyorum ki etrafımdakilerde aynı şekilde unutmazlar

1|0
    0|0
  • İmamlar. O berbat sesleri ile günde 5 kere kafamızı şişiriyorlar. Hali ile o tanrılarını şiddetle yadediyoruz. Ne telefon görüşmesi yapılabiliyor ne de sohbet edilebiliyor. Sürekli araya salça oluyorlar.

0|0
    0|0
  • Annem

1|0
    0|0
  • var.

1|0
    0|0
  • Sen oldunn bu gun☺

1|0
    0|0
  • Var ailem çok şükür

1|0
    0|0
  • Allah'ın adaletsiz olduğunu hatırlatıyolar

0|0
    0|0
    • 26gün

Allahın adaletinden hiç şüphen olmazsın. Ruyada mı mutlu olmak isterdin ıyandıktan sonra mı?

• 26gün

Önce küfürsüz konuş bakalım. Otur kendini bir sorgula nerede hata yapıyorum diye çok yalnış konuşuyorsun.

• 26gün

Ne hatasından bahsediyorsun ya sen? Benim hatam böyle igrenç tipli olmam. Beni görmeden etmeden konuşuyon

• Allahi hic unutmadim ki hatirlatan ciksin. Hatirlatilirsa demekki unutmuslar

0|0
    0|0
  • Hayir.

0|0
    0|0
  • Ateist olduğum için pek önemi yok

0|0
    0|0
    • 26gün

Ozaman bu Cuma da sana dua edelim Allah hidayet versin..

• 26gün

Buyur incele.. Kuran yol göstericidir ayakkabının bağı kaybolsa Kuran'da ara diyor Hz peygamber yani aradığın her bilgi mecut bakmasını bilene

• 26gün

Sen ne görüyorsun bu açıklamalarda bilmiyorum ama benim gördüğüm sadece günümüze zorla uydurulmaya çalışılan geçersiz bilgiler. açıklamaları okuyorumda " dünya yuvarlaktır demiyor ama değilde demiyor. o halde işimize geldiği gibi anlayalım" gibi açıklamalar türetmekten pek yorulmamışlar. araplar bile arapça okumalarına rağmen hala dünyanın kuranda bahsedildiği gibi dünyanın düz olduğu konusunda bütün dünyayla inatlaşırlar. bunlar gereksiz şeyler.

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...