Taciz ve tehdit ediliyorum ne olur bu işin sonu?

Merhaba arkadaşlar üniversite öğrencisiyim ve uzak bir şehirde okuyorum ailem yanımda yok biz okul çıkışı arkadaşlarla bir restorana gittik restoranın sahibi dükkana girdiğimden beri bakıyodu ben aldiris etmedim bakışları öyledir dedim sonra oranın sahibi ben lavaboya kalktım ve giderken arkamdan geldi numaramı istedi bende malesef veremem dedim zorla öpmeye kalktı duvara filan itti yasladı beni bağırdım bağırınca bıraktı sonra birden kaçtım elinden ve üniversitenin orda her gün görüyorum beni tehdit ediyor apart sahibiyle konuşur attırırım diyor apartin isminide öğrenmiş yanıma sürekli birini yolluyor teklif ediyor ne yapmalıyım artık okumak istemiyorum canımdan bezdim sürekli arkama bakarak dolaşıyorum ve bu adam sanırım cidden tehlikeli biri ne yapıcam ben ya?

Güncellemeler:
28gün Savcılığa gidecem başka çarem yok belki savcılık halimi çaresizliğimi görür de gerekeni yapar

0|1
14|40

En İyi Erkek Görüşü

• durumuna gerçekten üzüldüm ya böyle şerefsizler yüzünden millet kızını okula bir yere de gönderemiyorum artık ya bunların hepsini hadım etmek istiyorum

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Allah yar ve yardımcın olsun canım..

1|0
    0|0
    • 28gün

Teşekkür ederim canım gerçekten başıma geleceğini bilseydim hiç lavaboya gitmezdim ya

• 28gün

Sapiklara

• 28gün

Malesef ki öyle...

Erkekler Ne Diyor 39

• adres ver restoranı basalım

4|2
    0|0
    • 28gün

Teşekkürler ama çok tehlike li birine benziyor kinlesirse daha kötü

• 28gün

biz ne tehlikeler gördük, benim arkamda meşhur nezir ve nedim abilerim var kan alırız gotunden kannnn

• Acele savciliga bildirmezseniz tecavuze ugruyacaksiniz haberiniz olsun. Hic bir yere yalniz gitmiyeceksiniz ve gereksiz disari cikmayacaksiniz. Isterseniz hemen okulda cok guvendiginiz bir ogretmen ile gorusun , o size yol gosterir. Sonuclari bana devamli yazin lutfen. Allah yardimciniz olsun.

1|0
    0|0
    • 28gün

Saat 1 gibi filan bayan dekan hocamızla konuştum öyle yapıyorum zaten 5 6 kişi 4 ü erkek olmak üzere 4 5 tane erkek arkadaşım mutlaka oluyor yanımda savcılığa gidicem umarım gerekli cezayı alır teşekkürler

• 28gün

Yok vazgeçmem aynen son çare şehir okul değiştirmek

• 28gün

Savcilikdan kagit alirsaniz belki sizi baska bir sehirdeki unuversite alir.

• Polise gidin; ailenize haber verin.
    Sakin ola ama sakin ola onunla irtibat kurmayin. Bir meziyet yoksunun eline düşerseniz Allah korusub hayatınız kayar.

1|0
    0|0
  • sende geldın buraya yazdın eger gercekse dırekmen polıse gıtcen şikayetcı olucan adamı ıcerı alıcaklar tacızden bu kadar basıt cesaretlı ol lutfen eger bu zdıkların gercekse

1|0
    0|0
    • 28gün

Diyelim ki ettim şahidim var tutuklandı devlet 1 ay sonra bıraktı sonra ne olcak?

• 28gün

@emreyazc34 ya takıldığın yere bak 😀

• 28gün

@emreyazc34 yok sanada hak verıyorum olurmu rıca ederım

• Savcilik şart

1|0
    0|0
  • Ankara'daysan iletişime geç. Önce nezaret sonra hapis garantisi verebilirim.

Seni takip etmesi konusunda uzaklaştırma çıkartabilirsin. Savcılığa başvur.

Ruhsal durumu etkilediğinden ve gerekli işlerini yapamadığından bahset.

Bu devirde istediği kadar cesaretli olsun. Adamı öttürürler.

1|0
    0|0
  • Savcılığa gidip suç duyurusunda bulunman kafi. Tehdit ve taciz suçlamasından yargılanır. Tek yapman gereken şikayette bulunman.

1|1
    0|0
  • Bence durumu ailene anlat ve emniyete bildir. nerden bulaşır böyle öküz kırolar cesarete bak adamda..

1|0
    0|0
  • Suç duyurusunda bulun

1|0
    0|0
  • En yakın karakola şikayet et

1|0
    0|0
  • Bulunduğun ilin savcılığına git, savcılığa ver adamı. Orada sor zaten yardımcı olurlar, tehdit olayı en az 6 aydan başlar, tacizinse daha yüksek. Savcılık adamın anasını beller sen merak etme. Sen yanında bir de biber gazı taşı, dava ettikten sonra saldırırsa vesaire, sıkarsın. Sonra polise verirsin çok daha ağır ceza yer. 20 yıl içeride tutarlar i. neyi.

1|0
    0|0
    • 28gün

Biber gazı var ama hemen saliniyorlar işte keşke öyle dediğiniz gibi olsa

• 28gün

Aynen şikayet edicem ne olursa olsun

• 28gün

Yani böyle böyle olmaz bu gibi olaylar çoğalıp da adalet sağlanmazsa halk çok sinirlenir din iman dinlemez öyle savcılara odun sokarlar münasip yerlerine. Herkes işini yapmalı. İç savaş çıkar böyle giderse. Valla ben iç savaş çıkarsa bu dinci. neleri öldürürüm acımadan. Yeter be ya. Temizlenir ülke hiç değilse.

• Sikayet et sende ne duruyon salak gibi

1|0
    0|0
  • Polis 🚨 ne güne var?

1|0
    0|0
  • Kanıt oluştur ve direk polise ama ulkede tacizciyode 2 gune saliolar basina tamamen bela olur, sen en iyisi unilerin ülkücü başkanlari var. Onu sor birilerine sana gosterirler genellikle muhendislik son siniftadir. Durumu anlat onlar halleder..

1|0
    0|0
    • 28gün

İşte bunda korkuyorum şahidim var 4 5 kişi tutuklanıp 1 hafta sonra 2 ay sonra salindiginda ne yapıcam nasıl güveniyim ben bu devlete

• 28gün

devlet deme, hukumet de. Dedigimi yap okulun ulkucu baskanini bul durumu anlat..

• 28gün

arkanda onlarin oldugunu bilirse bidaha yanindan gecemez

• polise git

1|0
    0|0
  • Polise gitsene la veya ankaradaysan adamın adresini ver yardımcı olalım.

1|0
    0|0
  • En yakın güvenlik güçlerine git daha neden duruyorsun.

1|0
    0|0
  • Hangi şehirde okuyorsun?

1|0
    0|0
  • Şikayet et ebesinin namini gorsun mk sapik kilikli adami

1|1
    0|0
  • hangi sehirsin yakinsa ya da olduğum şehirse temiz bir dayak atalım ona?

1|0
    0|0
    • 28gün

Teşekkürler düşünmen için ama bunu savcılık halleder galiba şahitlerim le gidiyim başka çarem yok

• 28gün

şehiri söyler misin?

• Polise git. anne ne olayı anlat baban duyarsa aşırı tepki gösterebilir.

1|0
    0|0
  • savcılık tek çare

1|0
    0|0
  • bu adam pzvngin teki derhal polise git

1|0
    0|0
  • Kayit altina al yaptiklarini polise şikayette bulun bekleme başina iş alirsin hemen yarin kalk yap

1|0
    0|0
  • polis ne günler için sence şikayetçi olsana

1|0
    0|0
  • savcilik hic urasmiyor solimde

1|0
    0|0
  • şikayetci olacaksın tabiki gerekeni elbette yaparlar

1|0
    0|0
  • Trol mü gerçek mi la bu soru.

0|0
    1|0
  • İstanbuldaysan yardım etmeye çalışırım

1|0
    0|0
  • bir kere ver bırak

0|0
    1|0
    • 27gün

İşte senin gibiler yüzünden öyle pislikler yüz buluyor rahat geziyorlar

• 27gün

bir kereden bişey olmaz

• Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 13

• Tek başınayken kesinlikle dışarı çıkmanı önermiyorum yanında birisi olmalı ve acilen suç duyurusunda bulunmalısın. Eğer ailen çok sert insanlar değilse hani üniversiteden almak gibi birşey yapmazlar ise onlardan birinide bilgilendirmende yarar var

1|0
    0|0
  • Küçük yerleşmelerde yaşayan insanlar birbirinin arkasını da kollar, pisliğini örtbas da eder. O yüzden merak etme hiçbir şey yapamaz, güvende ve rahat olursun diyemeyeceğim maalesef.

1|0
    0|0
    • 28gün

Hakkında suç duyurusunda bulun mutlaka. Süreci boşlamayıp üstüne de gidersen bir daha aynısını yapmaya bu kadar kolay cesaret edemez.

• 28gün

Ölmeden ve taciz edilmeden ciddi ciddi bu adam ne içeri girer ne de sorgulanır galiba ölümüm yakın. 😊ülkemizde bayan katleden ler tekmelenenler ısrarla birakiliyor ne diyebilirim ki

• aynısı yakın bir arkadaşımın başına gelmişti. durumu arkadaşına anlatmıştı arkadaşı erkek tabi. çocukla sevgili gibi takılmışlar bir süre adamda bırakmış peşini

1|0
    0|0
    • 28gün

Duyduğum en iyi fikir ama ya kinlesirse bu pislik ya bişey yaparsa

• 28gün

@encoksevilennn görüş paylaş ta artı veriyim

• 28gün

Annenlere değil de bir ablana kuzenine felan hepsini anlatmalısın başına bişey geldiğinde sana ulasamadıklarında direk bulurlar o insanı ne demek canm benm

• Savcılığın yapacağı bişey yok. Emniyete gitmelisin.

1|0
    0|0
  • Haydut ya.. şikayet et diycem ama kanıt görgü tanığı falan yoksa alıp birkaç güne salarlar inkar edecektir zaten pic

1|0
    0|0
  • Hemen ailene bildir ya da bir büyüğüne. Yoksa tek başına halledemezsin iyice sarpa sarar

1|0
    0|0
  • Yaaa kuzummm 😞😞😞

1|0
    0|0
    • 28gün

Savcılığa gidiyim başka çarem yok belki savcılık çaresizliğimi görür de gerekli hapis cezasını verir 😞

• 28gün

İnşalllahh
      Yanlız gezmemeye dikkat et

• 28gün

Tm zaten grup halinde geziyoruz

• Gidip şikayet edeceksin , kanıtlar topla ki çıkıp bela olmasın

1|0
    0|0
  • Polise gitmek yerine buraya mi yazdin

0|0
    1|0
  • okuma annem kim dedi anandan ayrıl diye