Bekar anne fikrine nasıl bakıyorsunuz?

Ya bebekler çok tatlış ama ileride evlenmeyi düşünmüyorum. Sizce bekar anne fikri nasıl. Tek başıma çocuk büyüteceğim ileride 😊
Bu da geçen durakta gördüğüm bir bebeğin. Ellerine bakın ya Allahım 😍
Bekar Anne Fikrine Nasıl Bakıyorsunuz??

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• yaşın ilerledikçe bu düşüncen degişir
    daha gençsin hayatını yaşa
    dogru adam elbet karşına çıkar

1|0
    0|0
    • Çıkmasın işte ben istemiyorum. İnşallah tek kalırım evlat edinip hayatıma bakarım

Erkekler Ne Diyor 35

• Zor bir şey

1|0
    0|0
  • zor çocuğa yazık etme de sonunda

1|0
    0|0
    • neden edeyim gözüm gibi bakarım. 😍

• evet. ben iyi bir anne olacağıma inanıyorum ileride zaten hemen değil. inşallah olur

• işte o yüzden düzgün hesapla bence. o çocuk biraz büyüyünce benim babam nerede diye sormaya başlayacak. çevreden bu soruları duyacak. mesela baba sevgisi hiç hissetmeyecek ki kızlarda bunun sonuçları daha belirgin olur. iyi düşün karar ver. çocuğa iyilik mi yapıyorsun kötülük mü? buna karar vermeden adım atma. büyüyünce keşke beni evlat edinmeseydin lafını duymak ağır gelir.

• Güzel heves. Ama o iş o kadar kolay değil.

1|0
    0|0
  • evlenmeden çocuk sahibi olabilsem keşke :D evlenmeyi düşünmüyorum ama çocuk sahibi olmak istiyorum. yaş oldu 32 bu saatten sonra da zor artık. çocuğumla arkadaş gibi olmak istemişimdir hep böyle hayal kurardım ama şimdi çocuk sahibi olsam o 20 yaşındayken ben 50 yaşını geçmiş olacağım :(

1|0
    0|0
    • Bakabilecek durumdaysan evlat edinebilirsin bence😕

• başkasının çocuğuna bakabileceğimi sanmıyorum. kendi canımdan kendi kanımdan olması gerekiyor. doğumundan itibaren ona bakıp büyütmek isterdim.

• Olabilir, finansal gücün varsa neden olmasın..

1|0
    0|0
  • 5 yıl içerisinde hayata bakışın çoook değişir. Bu tip konularda hızlı karar vermek sağlıklı değil.1 ömürlük keskin kararlar alırken hayattan ne beklediğini ne istediğini net olarak kafanda tasarlarsan ki bu 18 yaşında olmuyor daha sağlıklı sonuçlar elde edersin. Hayat sürprizlerle dolu. Karşına bir aşk çıkar ve herşey değişir. Geçmişte aldığın kararlar umarım keşkelerle süslenmez buna dikkat etmelisin.

1|0
    0|0
    • Zaten keşkelerle dolu bir hayatım var. Emin ol değişmeyecek düşüncem. Ama hayırlısı tsbi haklılık payı var

• artık kadınlar kendi kemik iliğinden hamile kalabiliyormuş
    ama çocuk büyüyüp sorduğunda benim babam kim dediğinde kemik iliğim mi diyeceksin XD

2|0
    0|0
  • Abowwww hosgeldin, yeni hesabin galiba...
    Bu dusuncedeysen, tek soyliyecegim, anlik dusunceni degistirecek beyaz atli enistemizi bulman...

1|0
    0|0
    • Sağol hoşbulduk. Beyaz atlı prens istemiyorum işte ben 😂

• Yok valla dalga degil... Para mi aşk mi deseler "para" derim ben... "Param olsunda gerisi boş aşk meşk boşmuş" dediginde seninde "ayni fikirde" oldugumuzu dusundum...

• Evet. Para herşeyden önemli benim için artık 😂

• bekar anne nedir ya

1|0
    0|0
  • Büyütmen mümkün değil, büyütsen de yarım yamalak insanlığa faydasız birey olur

1|0
    0|0
  • Sen istesende çocuk istemez. Anne ve babasını yanında ister

1|0
    0|0
  • Yetimhaneden al 3 5 çocuk büyüt

2|0
    0|0
  • O cocuk buyuyunce anne benim. babam. niye yok demeyecek mi? Hem. anne olayim hem. evlenmeyeyim oh ne guzel. Ne hakkin var kendi evladini babadan. mahrum birakmaya

1|0
    0|0
  • Bence her çocuğun hem annehem babaya sahip olma hakkı olmalı

1|0
    0|0
  • Çok güzel..

1|0
    0|0
  • Tek basina bebek yapcan hm.

1|0
    0|0
  • Bebek illa ki babasini sorgular cunku okul caginda sorgulayacak arkadaslari baban nerde gibi soru sorup asagilayici tavra girebilir. Oldu demekte onun psikolojisi bozar ve baba hasreti icinde bogulur. Ve bu insan ne kadar saglikli bir birey olup ilerisinde aile kurma konusunda basarili olur supheli. Evlenmeye karsi isen cocukta buyutmeyeceksin dusuncesindeyim eger cocugun psikolojisini onemsiyorsan

0|0
    0|0
    • Evlat edineceğim

• Ya bir gidin mantıklı konussan neyse de. İyi geceler kardeşim

• Anne olanlar çoçuğuna annelik yapar

1|0
    0|0
  • zor be :D

1|0
    0|0
  • Ne hakkın var babasız büyütmeye? Saçmalama!

1|0
    0|0
    • evlat edineceğim.

• Muhtemelen evli olmazsan meşru yollardan edinemezsin. Senin yerine anne ve baba olabilecek bir aile edinirse o çocuk baba nedir bilebilir.

• benim yerime birileri etseydi. Yetimhaneler agzına kadar çocukla dolmazdı.

• Erkekler Devam
    15

Kızlar Ne Diyor 11

• Olabilir kötü bişey düşünmüyorum 😄

1|0
    0|0
  • Bu fikir bende de var lakin anne babasız olan çocuklar için bu fikrini gerçekleştirmek istersen bu sevaba da dönüşür aynı zaman hayatın o bebeğe sunmadığı fırsatı sen ona sunmul olursun da ama sırf babasıyla uğraşmamak adına bile isteye bir çocuğu babasız büyütmek onun hakkını çalmaktır iyi düşün derim :)

1|0
    0|0
    • evet evlat edineceğim muhtemelen zaten 😊😊

• tamamdır o zaman bendensin :) bizim gibiler zaten ana da olur baba da sıkıntı yok. maksat onlar annesiz büyümesin o sıcaklığı herkes veremiyor bir evlada sonuçta

• evet. inşallah yapabiliriz 🙏🙏 iyi bir hayatım olmalı ki 1 2 3 bir sürü çocuga bakabileyim

• Tabiikide güzel bir şey ama senin için güzel bir şey. O çocuğunda hayallerinin olucağını unutmamalısın, o özlemle büyüceğini ne yaparsan yap asla vazgeçemiceğini düşünmelisin. eğer çocukları çok seviyorsan eğer bebeğinide çok seven bir anneysen böyle bir şey yapman onu gerçekten sevdiğini göstermiyor ne yazık ki

1|0
    0|0
  • Bir bebeğin anneye olduğu kadar babaya da ihtiyacı vardır.

1|0
    0|0
    • Evlat edineceğim. babaya ihtiyacı var diye evlenemem. evlat edinip onla iyi bir hayatı yaşayacagım 😊

• Ne kadar cahil insanlar var ya. Yok namussuzluk mu yapacaksin yok leylekler mi getirecek.. Hangi cag da yasiyorsunuz anlamiyorum. Evlat edinme diye birsey var, sperm bankasi diye birsey var. Beyninizi burada öldüreceginize gidin okuyun azicik..

1|0
    0|1
    • 👏👏👏👏 aynen ablam

• cahilliğin diz boyu evlat edinme prosedüründe evli olmanın olduğunu bile bilmiyosun :)

• bu ülkede suça eğilimli insanların çoğunun anne ya da babasının olmadığından da bir habersin mesele iyi bakmak değil psikolojik eksiklik

• cocuk büyütmek cok büyük bir sorumluluk cok anne taniyorum tek basina cocuk bakan.. birak cocuk bakmayi kendi hayatlarina bile sahip cikamiyorlar. sandigin kadar kolay birsey degil

1|0
    0|0
  • Aynen benm de dusuncem o. Evlilik olayindan feci sogudum kolay mutlu olacak bir insan değilim erkeklere göre -oyleymis- yetimhanede ya da sperm bankasından bir çocuk tamamdir

1|0
    0|0
    • bende aynen öyle düşünüyorum işte 😊 ilk yetimhaneler olacak ama hedef. önce çocuklar ordan kurtulsun

• aa face kullanmıyorum ama bakacagım mersk ettim 😊 çok güzel birşey yspmış ys

• Aynen bana da ilginç gelmişti takip ederim onu da

• bebişin eli bile tatlı be yenir ki o :)

1|1
    0|0
  • Bankadan döl alacakdın yani, çocuğun psikolojisini de düşünmek lazım, Türkiye şartları, babam yok dediğinde direk bacım çocuğu diyecekler. Ben olsam riske gitmezdim

1|0
    0|0
  • Olabilir tabii

0|0
    0|0
  • Sacma

0|0
    0|0
Yükleniyor...