Bekar anne fikrine nasıl bakıyorsunuz?

Ya bebekler çok tatlış ama ileride evlenmeyi düşünmüyorum. Sizce bekar anne fikri nasıl. Tek başıma çocuk büyüteceğim ileride 😊
Bu da geçen durakta gördüğüm bir bebeğin. Ellerine bakın ya Allahım 😍
Bekar Anne Fikrine Nasıl Bakıyorsunuz??

0|0
11|36

Erkekler Ne Diyor 36

• evlenmeden çocuk sahibi olabilsem keşke :D evlenmeyi düşünmüyorum ama çocuk sahibi olmak istiyorum. yaş oldu 32 bu saatten sonra da zor artık. çocuğumla arkadaş gibi olmak istemişimdir hep böyle hayal kurardım ama şimdi çocuk sahibi olsam o 20 yaşındayken ben 50 yaşını geçmiş olacağım :(

1|0
    0|0
    • 22gün

Bakabilecek durumdaysan evlat edinebilirsin bence😕

• 22gün

başkasının çocuğuna bakabileceğimi sanmıyorum. kendi canımdan kendi kanımdan olması gerekiyor. doğumundan itibaren ona bakıp büyütmek isterdim.

• artık kadınlar kendi kemik iliğinden hamile kalabiliyormuş
    ama çocuk büyüyüp sorduğunda benim babam kim dediğinde kemik iliğim mi diyeceksin XD

2|0
    0|0
  • Abowwww hosgeldin, yeni hesabin galiba...
    Bu dusuncedeysen, tek soyliyecegim, anlik dusunceni degistirecek beyaz atli enistemizi bulman...

1|0
    0|0
    • 22gün

Sağol hoşbulduk. Beyaz atlı prens istemiyorum işte ben 😂

• 22gün

Yok valla dalga degil... Para mi aşk mi deseler "para" derim ben... "Param olsunda gerisi boş aşk meşk boşmuş" dediginde seninde "ayni fikirde" oldugumuzu dusundum...

• 22gün

Evet. Para herşeyden önemli benim için artık 😂

• 5 yıl içerisinde hayata bakışın çoook değişir. Bu tip konularda hızlı karar vermek sağlıklı değil.1 ömürlük keskin kararlar alırken hayattan ne beklediğini ne istediğini net olarak kafanda tasarlarsan ki bu 18 yaşında olmuyor daha sağlıklı sonuçlar elde edersin. Hayat sürprizlerle dolu. Karşına bir aşk çıkar ve herşey değişir. Geçmişte aldığın kararlar umarım keşkelerle süslenmez buna dikkat etmelisin.

1|0
    0|0
    • 22gün

Zaten keşkelerle dolu bir hayatım var. Emin ol değişmeyecek düşüncem. Ama hayırlısı tsbi haklılık payı var

• yaşın ilerledikçe bu düşüncen degişir
    daha gençsin hayatını yaşa
    dogru adam elbet karşına çıkar

1|0
    0|0
    • 22gün

Çıkmasın işte ben istemiyorum. İnşallah tek kalırım evlat edinip hayatıma bakarım

• Güzel heves. Ama o iş o kadar kolay değil.

1|0
    0|0
  • Olabilir, finansal gücün varsa neden olmasın..

1|0
    0|0
  • bekar anne nedir ya

1|0
    0|0
  • Büyütmen mümkün değil, büyütsen de yarım yamalak insanlığa faydasız birey olur

1|0
    0|0
  • O cocuk buyuyunce anne benim. babam. niye yok demeyecek mi? Hem. anne olayim hem. evlenmeyeyim oh ne guzel. Ne hakkin var kendi evladini babadan. mahrum birakmaya

1|0
    0|0
  • Çok güzel..

1|0
    0|0
  • Tek basina bebek yapcan hm.

1|0
    0|0
  • zor be :D

1|0
    0|0
  • Ne hakkın var babasız büyütmeye? Saçmalama!

1|0
    0|0
    • 22gün

evlat edineceğim.

• 22gün

Muhtemelen evli olmazsan meşru yollardan edinemezsin. Senin yerine anne ve baba olabilecek bir aile edinirse o çocuk baba nedir bilebilir.

• 22gün

benim yerime birileri etseydi. Yetimhaneler agzına kadar çocukla dolmazdı.

• Sen istesende çocuk istemez. Anne ve babasını yanında ister

1|0
    0|0
  • zor çocuğa yazık etme de sonunda

1|0
    0|0
    • 22gün

neden edeyim gözüm gibi bakarım. 😍

• 22gün

evet. ben iyi bir anne olacağıma inanıyorum ileride zaten hemen değil. inşallah olur

• 22gün

işte o yüzden düzgün hesapla bence. o çocuk biraz büyüyünce benim babam nerede diye sormaya başlayacak. çevreden bu soruları duyacak. mesela baba sevgisi hiç hissetmeyecek ki kızlarda bunun sonuçları daha belirgin olur. iyi düşün karar ver. çocuğa iyilik mi yapıyorsun kötülük mü? buna karar vermeden adım atma. büyüyünce keşke beni evlat edinmeseydin lafını duymak ağır gelir.

• Peki neden bekar yaşamayı düşünüyorsun?

1|0
    0|0
    • 22gün

Bir erkeğe ihtiyacım yok.

• 22gün

evet öyle. Bakalım kısmet diyeyim ben en iyisi. ama inşallah olmaz

• 22gün

Öyle deme hayırlısı de :) allah hayırlısı ne ise onu nasip etsin

• Evet bir bebeğe koruyucu aile olabilirsin ve ona yeni bir hayat sunarsın bu çok güzel olur. : )

1|0
    0|0
  • Yetimhaneden al 3 5 çocuk büyüt

2|0
    0|0
  • Bence her çocuğun hem annehem babaya sahip olma hakkı olmalı

1|0
    0|0
  • Bekâr anne fikri, dul anne fikri kadar hoş gözükmez.
    Bu kararı çocuğun geleceğini düşünüp ona göre ver.

0|0
    0|0
    • 22gün

Evlat edineceğim. en iyisi. oldugu kanaatindeyim

• 22gün

Rica ederim, iyi geceler. Umarım istediğin gibi bir evlat olur.

• 22gün

İnşallah

• çocuğu leylekler mi getircek

1|0
    0|0
  • Zaman ilerlediğinde fikrin değişeceğine emin gibiyim ne dersen de geçici sinir tavır😊

1|0
    0|0
  • Normal

1|0
    0|0
  • Anne olanlar çoçuğuna annelik yapar

1|0
    0|0
  • Cocuğu babasız buyutmek sacma

1|0
    0|0
  • yaşanmaz

1|0
    0|0
  • Bebek illa ki babasini sorgular cunku okul caginda sorgulayacak arkadaslari baban nerde gibi soru sorup asagilayici tavra girebilir. Oldu demekte onun psikolojisi bozar ve baba hasreti icinde bogulur. Ve bu insan ne kadar saglikli bir birey olup ilerisinde aile kurma konusunda basarili olur supheli. Evlenmeye karsi isen cocukta buyutmeyeceksin dusuncesindeyim eger cocugun psikolojisini onemsiyorsan

0|0
    0|0
    • 21gün

Evlat edineceğim

• 21gün

Ya bir gidin mantıklı konussan neyse de. İyi geceler kardeşim

• 21gün

Iyi geceler

• Sen bir bunu babana sor ilk
    Sonra bize sor anam

0|0
    0|0
  • Zor bir şey

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 11

• Bu fikir bende de var lakin anne babasız olan çocuklar için bu fikrini gerçekleştirmek istersen bu sevaba da dönüşür aynı zaman hayatın o bebeğe sunmadığı fırsatı sen ona sunmul olursun da ama sırf babasıyla uğraşmamak adına bile isteye bir çocuğu babasız büyütmek onun hakkını çalmaktır iyi düşün derim :)

1|0
    0|0
    • 22gün

evet evlat edineceğim muhtemelen zaten 😊😊

• 22gün

tamamdır o zaman bendensin :) bizim gibiler zaten ana da olur baba da sıkıntı yok. maksat onlar annesiz büyümesin o sıcaklığı herkes veremiyor bir evlada sonuçta

• 22gün

evet. inşallah yapabiliriz 🙏🙏 iyi bir hayatım olmalı ki 1 2 3 bir sürü çocuga bakabileyim

• Tabiikide güzel bir şey ama senin için güzel bir şey. O çocuğunda hayallerinin olucağını unutmamalısın, o özlemle büyüceğini ne yaparsan yap asla vazgeçemiceğini düşünmelisin. eğer çocukları çok seviyorsan eğer bebeğinide çok seven bir anneysen böyle bir şey yapman onu gerçekten sevdiğini göstermiyor ne yazık ki

1|0
    0|0
  • Bir bebeğin anneye olduğu kadar babaya da ihtiyacı vardır.

1|0
    0|0
    • 22gün

Evlat edineceğim. babaya ihtiyacı var diye evlenemem. evlat edinip onla iyi bir hayatı yaşayacagım 😊

• Ne kadar cahil insanlar var ya. Yok namussuzluk mu yapacaksin yok leylekler mi getirecek.. Hangi cag da yasiyorsunuz anlamiyorum. Evlat edinme diye birsey var, sperm bankasi diye birsey var. Beyninizi burada öldüreceginize gidin okuyun azicik..

1|0
    0|1
    • 22gün

👏👏👏👏 aynen ablam

• 22gün

cahilliğin diz boyu evlat edinme prosedüründe evli olmanın olduğunu bile bilmiyosun :)

• 22gün

bu ülkede suça eğilimli insanların çoğunun anne ya da babasının olmadığından da bir habersin mesele iyi bakmak değil psikolojik eksiklik

• cocuk büyütmek cok büyük bir sorumluluk cok anne taniyorum tek basina cocuk bakan.. birak cocuk bakmayi kendi hayatlarina bile sahip cikamiyorlar. sandigin kadar kolay birsey degil

1|0
    0|0
  • Olabilir kötü bişey düşünmüyorum 😄

1|0
    0|0
  • Aynen benm de dusuncem o. Evlilik olayindan feci sogudum kolay mutlu olacak bir insan değilim erkeklere göre -oyleymis- yetimhanede ya da sperm bankasından bir çocuk tamamdir

1|0
    0|0
    • 22gün

bende aynen öyle düşünüyorum işte 😊 ilk yetimhaneler olacak ama hedef. önce çocuklar ordan kurtulsun

• 22gün

aa face kullanmıyorum ama bakacagım mersk ettim 😊 çok güzel birşey yspmış ys

• 22gün

Aynen bana da ilginç gelmişti takip ederim onu da

• bebişin eli bile tatlı be yenir ki o :)

1|1
    0|0
  • Bankadan döl alacakdın yani, çocuğun psikolojisini de düşünmek lazım, Türkiye şartları, babam yok dediğinde direk bacım çocuğu diyecekler. Ben olsam riske gitmezdim

1|0
    0|0
  • Olabilir tabii

0|0
    0|0
  • Sacma

0|0
    0|0
Yükleniyor...