Chp neden hep teröristleri savunuyor?

Evet soru açık chp bu duruma düşmesini nasıl düşünüyorsunuz?

0|0
7|3

Kızlar Ne Diyor 7

• Kendileri de terörist çünkü. Neden olacak?

3|0
    2|1
  • nefrt edıyorum o partiden

1|1
    3|3
  • Başında ki çakma liderin kanının bozuk oluşundan kaynaklı

0|0
    0|0
  • Atatürk milliyetçiliğinden uzaklaştıkları için.

1|0
    0|0
  • düştükleri durum içler acısı bir kaç sene önce böyle bir duruma geleceklerini hiç düşünmezdim. Hükümet karşıtı her şeyin yanında CHP
    hep muhalefet hep muhalefet 😑

1|0
    0|1
    • 28gün

Ana muhalefet partisi olacak bide

• mhp ve akp yakinlasti oda para yiyip orda kalmak icin hdp ole birleşmeye çalışıyor

0|0
    0|1
  • Adı üstünde Cehalet Halk Partisi

1|1
    1|2

Erkekler Ne Diyor 3

• CHP terörist i savunmuyor akp teröristleri sınırlarda karşıladı. Sınır mahkemeleri kurdu yargıyı kendi siyasi çıkarına göre kullanarak teröristleri pişmanlık yasası adı altında ceza almadan serbest bıraktı, Oslo görüşmeleri yaptı, kürt açılımı yaptı. CHP Hiç birzaman şehit askerimize polisimize kelle demedi. Hiçbir zaman biz askerlere polislere şehit olmaları için maaş ödüyoruz demedi ve herzaman dursun bu kan diye savunucusu oldu Hdp seversiniz sevmezsiniz 6 milyon oy alarak meclise geldi onlara da diğer siyasi partilere ve diğer siyasi parti milletvekillerine nasıl davranılıyorsa öyle davranılmalıdır düşüncesinden yana yani demokrasi den yana. nasıl bir süre önce samanyolu tv görüşüne ters olmasına rağmen basına sahip çıkıp adil olunmasını istiyorsa bugün CUMHURİYET gazetesine sahip çıkıyor yani adalet kişiye göre değişmesin istiyor bizim düşüncemizde olmayan kimse olmasın düşüncesine karşı herzaman baş kaldırıyor

0|0
    0|0
    • 28gün

Hehehe ondan 2 kilo al gel

• 28gün

Alp li

• 28gün

Ben akp lisin demedim zamanında bunları yapanlar şu an medya gücünü kullanarak haberleri çarpıtıp asıl terörist yandaşı kendileri değilde chp gibi yansıtarak asıl olanları halka unutturmak ve algı siyaseti yapmak isteyenlere bir cevap

• Kemal tuncelili

1|0
    0|1
  • savunmuyor doğru düzgün iş yapın yapıyor sadece bu

0|0
    1|0
Yükleniyor...