Sizde bazen bağıra çağıra ağlamak istiyomusunuz?

Ben bazen istiyorum. İnsanlar beni üzdüğünde daha çok istiyorum. Değersiz bişey gibi gördüklerinde daha da fazla istiyorum. Ama bir yandan da korkuyorum. Ben böyle bağıra çağıra ağlarken etrafıma onca insanın toplanıp meraklı gözlerle bakmasından. Bana bakıp acımalarından. ya da ağlama diye teselli etmeye çalışmalarından..

0|0
15|8

Erkekler Ne Diyor 8

• Bayanlar için pek zor sayılmaz ama biz erkekler için zor gibi.

0|0
    0|0
  • Arada ağlamak deyil de avazım çıktığı kadar bağırmak istiyırum

1|0
    0|0
  • Yo delimiyim ya

0|0
    0|0
  • erkeksin diye yapamiyosu. ancak gecenin zifiri karanlığında yorganin altinda

0|0
    0|0
  • Onlar Bağırsın Küçük Kız Sen Gülümse...

0|0
    0|0
  • Agliyorum da.

0|0
    0|0
  • Herkesin istediği anlar vardır

0|0
    0|0
  • Yok heri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Evet.

1|0
    0|0
  • sesli ağlamam

1|0
    0|0
  • kesinlikle biraz önce evet ağladım ama bağıra çağıra değil sessizcei içim kanaya kanaya, bağırmak istedim yapamadım...

1|0
    0|0
  • evet, bir türlü olmuyor evde ağlasan ne oluuyor derler evde kimse yokken ağlasan akraba binası zili çalıp bişeymi oldu derler, 😐 bir gün çok ıssız bir yerde avazım çıktıgı kadar bağırmak istiyorum, çok stresliyim

1|0
    0|0
  • yüksek bır yerde bağır. kimse olmasın mumkunse

1|0
    0|0
  • Evet istiyorum ben de

1|0
    0|0
  • çogu kez evet..

1|0
    0|0
  • Ben her zaman icimden Bagira cagira aglarim ama sadece kalbim duyar, beynim hisseder ve gözyaslarim akar. Peki insanin evinde bile aglayamamasi ne demek biliyomusunuz. Neden agliyosun diye sorduklarinda cevap verememekten korkmak, ya da dogruyu soylerse hic iyi seylerin olmuyacagini bilmek veya ben evde kendini tutamayip hickira hickira agladigim Nadir zamanlarda hep yalan soyledim. Neden agliyosun dediler onlara hissettiklerimi degilde duymak istediklerini soyledim. Cunku onlari kirmayi ve kaybetmeyi goze alamadim... Korktum cunku. Ama ben Bir taraftaki ailemi kirmamak icin hep diger ailemi kirdim, uzdum hemde hic bir sey yapmayarak. Onlari uzende buydu zaten benim onlar icin hic bir sey yapmamam ve soylememem. Oysa ben her gün her gece gülerken, gülümserken bile agladim. Oysa ben onlar icin kendimden bile vazgectim ama sadece kendimden vazgecebildim

0|0
    0|0
  • Sessiz ağlarım

1|0
    0|0
  • Bazen oluyor kırk yılda bir.

1|0
    0|0
  • Sessiz aglarim ben hep..

0|0
    0|0
  • Sesim cikmiyo cok istiyoruma