Psikolojim çok bozuk?

Çok sulugözüm. Çok asabiyim. Biri şaka yaptığında bile sinirden çıldırıyorum, kafasını gözünü dağıtmak istiyorum. Ama bunun normal olmadığını bildiğim için ağzımı bile açamıyorum. O zaman da hemen ağlıyorum. Gün içinde kaç kez ağladığımı bile hatırlamıyorum artık. Bide hocalarla falan konuşunca çok kasılıyorum. Her gün evde prova yapıyorum kim ne derse ne cevap vericem diye. Evde çok rahatım. Ama karşımda biri olunca konuşamıyorum. Hoca bir soru sorunca bile terliyorum, titriyorum, sesimin de titredigini duyunca hiç konuşmuyorum. Son zamanlarda farkettim kafam da titriyor. Çok kötü bir durum. Dudaklarım bile titriyor hemen sakız çiyniyomuş gibi yapıyorum. Kafamı da biyere yaslıyorum. Psikologa falan gidemem, yapa bilsem burda yazmam zaten. Ailemle, özellikle annemle çok sorunlar yaşadım küçükken tüm bunların ondan kaynaklandığını düşünüyorum. Ama benden daha kötü şeyler yaşayanlar da var. Onlar hiç benim gibi değil. Yazarken yine ağladım. Benim gibi olan, bunu yenen var mı burda?

0|0
1|3

Erkekler Ne Diyor 3

• kendini bu kadar sıkarsan olacağı bu. bir yolla rahatlaman lazım ve sen bunu anladığım kadarıyla ağlayarak yapıyorsun aglamak hormonal dengeni düzene sokuyor ve rahatlıyorsun. Eğer bu durumu düzeltmek istiyorsan bu senin elinde zor bir durum değil. hıcbir zaman mükemmel olmaya çalışma ve yanlış anlaşılmaktan korkma. hoşuma gitmeyen bişey olduğunda bu seni sinirlendirdiyse söyle ve ağlamaktan çekinme şimdilik öneriler bunlar.

0|0
    0|0
  • konusalım haayatım bu gece

0|0
    0|0
  • Yaşınız kaç acaba?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...