Dert dinlemek isteyen?

bıktım artık he. dayanamıyorum demekten , ne yapsam demekten , ne diyeceğimi bilememekten, mutluslugumdan, sürekli aglamamdan, içimdeki sıkıntılardan, dertlerden, hatta bıktım artık demekten de bıktım. bıktım artık demekten de bıktım demekten de bıktım. kaç kere bıktım bilmiyorum. ne olduğunu anlatmamin bir önemi yok ya. her insanın başına gelir ya işte ondan. ailevi olaylar sosyal ilişkiler aşk kendi iç dünyam falan filan. İnthar etmeyi bile düşündüm açıkçası. Ergenlik falan diyorlar da ne diyim yani. Ergenlikle alakası vardır elbet ama bu kadar olmaz. Dünya zaten kötü. kim yaşamak ister ki yaşayacağı hayatı doğmadan önce bilse. o zengin insanlar bile anladı herseyin para olmadığını. sefasıni sürüyorlar tabi kimilerinin hakkı var. neyse içimi dökmek istedim. hee agladigimda olmasa da arada bunu yapmak isterim ama genelde usenirim. normalde kimseye anlatmam derdimi hep gulerim. Çünkü dert anlatmak iyi birsey değil. Ama burda beni tanimiyorsunuz bu yüzden yazabilirim. kimseye anlatmam da sayılmaz yani bazen denerim sinirim bozuktur bir olay olmuştur onu anlatabilirim bazen arkadaşlarıma Edebiyat öğretmenim bana sakin olduğumu ve insanları sabirla dinleyebilen biri olduğumu söyledi. Psikolog olabilirsin ya da rehberlik servisinde çalışabilirsin dedi. Ben psikolog olursam benim derdimi ancak siz dinleyebilirsiniz :d. neyse biraz daha aglarsam daha iyi hissedicem hoscakalin

0|0
0|6

Erkekler Ne Diyor 6

• 18 yasinda alansiniz galiba? Bu dunyaya imtihan icin gelmedikmi? Imtihan olanlarin saz calip oynamadigini imtihani gecmek icin stress ve ter doktuklerini bilmiyormusunuz? Bu unyada hic bir sey asla tikirinda gitmez. Herkes degisik bir sekilde orantisiz olarak imtihan ediliyor. Orantisizliklar hesap gununde denklestirilecek. # semavi dindede intihar edenlerin ebedi cehenneme gidecekleri acikca bildiilmistir bilmiyormusunuz? Derdinizi biraz daha acarsaniz dert ortagi olmaya hazirim. Ozelde yazabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • sende bir şarkı söyle

0|0
    0|0
    • 1ay

az mı söyledim mddkf

• 1ay

ah benim neşeli yanım seni kimler benden aldı..

• 1ay

gitmem deyip hep gidenler mi?

• yaz dinlim

0|0
    0|0
  • gülmekten korkuyorsun.. ağlamayı dost sanıyorsun ama ağlamak insanın en kötü düşmanıdır.

0|0
    0|0
    • 1ay

korkmuyorum ki gülmeyi seviyorum. Hep gulerim. bulunduğum ortama renk katarim en azindan

• gel yaz bakalim ben ateiatim dindende iyi anlarim ne derdin var

0|0
    0|0
    • 1ay

dedim ya işte ailevi şeyler arkadasliklar falan hersey kötü gidiyor. ben gizliden kime anlatsam hayatımı moralleri bozuluyor öyle diyim yani. ben mutlu olmak istiyorum sadece. dert istemiyorum sıkıntı istemiyorum. bikerecik istediğim olsun istiyorum

• 1ay

Ben herseye şüpheyle yaklaşırim. çok bağlı olduğum inancımi yavaş yavaş yitirmeye başladığımda daha doğrusu düşününce mantıksız gelmeye başladığında olaylara farklı açıdan bakmaya başladım ama buna bile şüpheyle yaklaşırim doğru kabul ettiğim şeyi sorgularim

• 1ay

Bir yanlışın üstüne olsa bile

• sıkıntı değil konusabiliriz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...