Kız kardeşimin sevgilisi olduğunu öğrendim günlerdir içim içimi yiyor?

Kız kardeşim sonunda itiraf etti. Elemanın fotoğrafını gösterdi. İyi bir insan olduğu belli hatta biraz topları andırdı bana sizce yinede içim içimi yiyor tekme tokat dalsam mı elemana? Kız kardeşime de bir tokat atıp saat 17. 30 dan sonra evde olunacak desem çok mu sert çıkışmış olurum?

0|0
17|8

Kızlar Ne Diyor 17

• Kız kardeşini kendinden uzaklaştırıp sevgilisine yakınlaştırırsın. Ona her zaman arkasında olduğunu hissettir ama işin içine şiddet falan katma. Onun seçimini sorgulamış olursun ve onu daha çok teşvik edersin. Ayrıca önemli bir şey olduğu zaman seninle paylaşmaz. Benimde abim var ve sıkıntımı rahatça paylaşırım. Erkek arkadaşım olduğunda gerilir tabi sonuçta abi ama beni sakince dinler saygı duyar en ufak sıkıntıda ona koşmamı tembihler kararıma saygı duyar.

0|2
    0|0
  • Bencr git o elemanla tanış o zaman. kardeşinin nasıl bir insanla birlikte olduğunu bil. Sen bunu yapınca bitmeyecek çünkü o ilişki. Zora sokmuş olacaksın yalnızca

0|1
    0|0
  • Sacmalama ya yanlış bir sey yapmadığın sürece yanındayım diyecegine bir de dövmeyi dusunuyon 😂

0|1
    0|0
  • 18, evlilik ilerisi icin bnce ya ciddi düşünülecek bir yaş değil şiddet yerine önce kardeşinle bir konuş okulunu oku aysklarin üzerinde dur bir merak etme senin gbi güzel bir kz evde kalmaz zaten falan de bu cocga ne kadar güvenniyorsun yol yakınken kardeşim dön diyebilirsin bk ben senin iyiliğini isterim falan dee

0|1
    0|0
  • Bu ne ayılık yahu sen kardeşini ne kadar sıkarsan sık bir şeyi yapmak isteyen insan öyle de böyle de yapar insanları gereksiz yalanlara sürüklemeyin...

0|1
    0|1
  • Yok daha neler ıyı cocukmus ıste

0|1
    0|0
  • Yuh yani yuh. Onu kaybetmek istiysan oyle yap. Guvenmis ki paylasmis seninle. Anlayisli ol tani cocugu. Kardesin duygularında eminmi ona bak

0|1
    0|0
  • o onun hayati bence karisma bu kadar cok belki asik oldu bu kadar skarsan sendende sogur evdende sogur daha kotu seyler olur emin ol tabiki anliyorum seninde sinirlenmeni ama biraz sakinlesip seninde tanismani tavsiye ederim tanistiginda gozun tutmassa konusursun kardesinle guzelce

0|1
    0|0
  • kardeşine bişey yapma bence sennle paylaşması daha iyi elemanı sorguya cek kardeşini üzmesin

0|1
    0|0
  • icini rahatlatan sey cocugun topa benziyor olmasi mi? PEKİ

0|1
    0|0
  • Senin sevgilin olunca problem yok nasıl olsa

0|1
    0|0
  • İnsanca davran hayvanca değil git çocukla tanış sen yasak koysa da yine devam ettirirler

0|1
    0|0
  • Ee yani

0|1
    0|0
    • 22gün

Bide kardeşinin yaşı kaç onu söyle lutfen? Ona göre fikir vermek istiyorumda

• 22gün

Elemani bizim eve cagir dedim yok dedi.

• 22gün

Bence çağırmalı abisi olarak kız kardeşinin sevgisini tanıma hakkın elbette var

• hahah öyle abi olunmaz😂

0|1
    0|0
  • Abim beni kısıtlıyor cok rahatsız edici sen yapma.

0|1
    0|0
  • Olması gereken den fazla şini yaparsan sıkıntı olur çocugu ölç kardeşini hırpalamadan yardımcı ol

0|1
    0|0
  • Abartma istersen senin sevgilin olmadı mı hiç sanki? Senin sevdiğin kıza abisi böyle bir şey yapsa ne düşünürsün

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Çocukla tanış. Al karşına direkt konuş. Benim kardeşim deneme tahtası değil sökerim dalağını. Eğer niyetin ciddi ise arkadaşlığınızı düzeyli bir şekilde sürdürün zamanı geldiğinde alırsın ananı babanı gelirsin çikolata çiçeğinle annemle babamla tanışır ailen kurarsınız ailenizi de.

0|1
    0|0
  • ben gaza gelip kuzenimin sevgilisini dovdum ama turk degildi o yuzden dovdum birap pic bir cocuktu pisman degilim ilk kavgam olmustu😊

0|1
    0|0
  • top ne amugagoyim... ama hayatinda hic bu kadar bir insanin gay cikmasi icin dua etmedin demi itiraf et :D

0|1
    0|0
  • Çocugu dovmelisin.

0|1
    0|0
  • Nerde o eski cinayetler 😎😎😎

0|1
    0|0
  • Sen kaç yaşındasın, kardeşin kaç yaşında?

0|1
    0|0
    • 22gün

Ben 19 yasindayim kardesim 18

• Yaşları kaç?

0|0
    0|0
    • 22gün

18 18

• 22gün

O yaştaki insanlara o kadar sert davranılmaz. He eğer çocuk yanlış bir çocuksa bu işin bitmesini sağla. Ama diğer türlüsü de sizin kültürünüze kalmış.

• Aynı durum bende de var. Şöyle düşün. Sen onu sıkarsan inat olsun diye her şeyi yapar. Ama sana güvenirse her şeyi senle paylaşır. Ona yanlış bir şey yapmaması yönünde akıllar ver.

2|1
    0|0
Yükleniyor...