Kimsenin benimle konuşmama nedeni ne olabilir?

İzmir'de öğrenciyim. Kilolu, makyaj yapmayan, salaş giyinen biriyim. Saçlarım da normal halinde özen göstermiyorum.
Belki de bu yüzden bana pek yaklaşmak istemiyorlardır.
Burada sorulan sorularda kilo ile alakası yok saçmalama diyenler çok ama inanın kilo ile alakası olabiliyor bazen.
Bunun dışında öz güvensiz de olduğum için yaklaşmıyorlar yanıma galiba.
Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
4|11

Erkekler Ne Diyor 11

• Detayı vermissin zaten, bazı insanların halinde böyle bir sevgiliye, aska, romantizme... hayata tat veren benzeri seylere ilgisizlik var gibi görünür. Gordukce icin daralır, oyle sıkıcı bos bir hayat yasamaya gelmis gibidir, bakarsın ama hayat belirtisi göremezsin, göremedigin gibi senin hayat enerjini de çeker alır bu yüzden kaçar gidersin. Baktıkça hayat verene yönelirsin.

1|0
    0|0
    • 23gün

haklısın ya neşeli gözükmüyorum ondan da oluyor

• www.bodytr.com/.../...-verme-oncesi-sonrasi-68.jpg
    bunu gördüğümden beri kilolulara iyi davranırım. :) :)
    Şakası bir yana obezite bir hastalık ve tedavi olmayı gerektirir. Erkekleri si*tir et kendin için kendi sağlığın, geleceğin için.

0|0
    0|0
  • ilk izlenim cok onemli kilo hadi neysede madem farkindasin ne oldugunun giyinisini tarzini bir gozden gecir ayrica sohbetinde onemli

1|0
    0|0
  • kendini salmışsın çayıra mevlam kayıra takılıyomuşsun bakmazlar tabi

1|0
    0|0
  • olabilir ama gercekten kilo ile alakası yok benim eski sevgilimde 85 kg nolmus tombiss bide bn zayif sevmiyorum

1|0
    0|0
  • Kilolarindan o cok mu kilon

1|0
    0|0
    • 23gün

evet obezim

• 23gün

deniyorum şu anda

• 23gün

Kendin icin vermelisin kiloyu baska seyeri dusunerek degil

• bence dusuncen iyi ama bende kilolu birsiyim ve oz guvenim herzman yerrinde insanlar neder diye yasarsan o hayati kendine zehir edersin bence o yuzden oek takma elbet onune durut birsisi cikar zamanla

1|0
    0|0
  • Doğallık gibisi yoktur. Boya badana güzeli kızlardan nefret ederim.

0|0
    0|0
  • bütün cevaplar sende aslında

0|0
    0|0
  • Sen olsan kendıne bakarmısın

0|0
    0|0
  • Cazgır birisin demekki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• çevrende canım insanlar varmış demek ki. insanları dış görünüşe göre yargılayacak kadar akılsız insanlar senle konuşmasa da olur çok büyük bir kayıp değil sektir et

1|1
    0|0
  • Dış görünüş yüzünden büyük ihtimal.. Öyle kişiler çok maalesef

2|1
    0|1
    • 23gün

seviyosan o insani ogle seviceksin dıs görünüs onemsiz bnce

• 23gün

İlk gördüğün insanın iç dünyasını nereden bileceksin ki insan içini dışa yansıtmalı madem için güzel yansıt

• 23gün

@elove gozlerine bakinca anlıyorumm insan sarrfı oldum artık

• Ne okuyorsun bölüm nedir

0|0
    0|0
  • utangacsan sorun sende

0|0
    0|0
Yükleniyor...