Bir arkadaşın yorumu dikkatimi çekti sizin düşünceleriniz nedir?

Soru belli arkadaşın yorumu fotoğraflardaBir arkadaşın yorumu dikkatimi çekti sizin düşünceleriniz nedir?Bir arkadaşın yorumu dikkatimi çekti sizin düşünceleriniz nedir?Bir arkadaşın yorumu dikkatimi çekti sizin düşünceleriniz nedir?Bir arkadaşın yorumu dikkatimi çekti sizin düşünceleriniz nedir?

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• ama burda hasema gercekten sacmaydi cunku zengin arap turistlere bsy demezken diger musluman kadinlara para cezasi yazdilar.. ayrica eger bir ulke kendini ' ozgur ' diye gosteriyosa isteyen hasema giyer isteyen ustsuz gezr plajda.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Adam haklı beyler

0|0
    0|0
  • nerenle okumus anlamadım ama herseyin nedenleri tek tek anlatılır ama bu soruların cvpları ama kışkırtmak için sormasanız su soruları

1|0
    0|0
  • İSLAM dini mantık dinidir... Bu mantıkla yaklaşmıyor..

1|0
    0|0
  • güzel yazmış

0|0
    0|0
  • haklı

0|0
    0|0
  • çoğu yazdikları çarpıtma şeyler

0|0
    0|0
  • Sen ne dusunuyosn

0|0
    0|0
  • Yalancı it defalarca okumuşts Anlayamamış zihin özürlü laf salatası yapmış. Dine geldiği gibi ya inanırsın ya da inanmazsın yorum yapmak kimin nr haddine Yaradan öylr emretmiş. Ama çok sivri zekalara verilecek cevaplar var emir ve yasaklardaki Hikmet'leri anlamak için hadisi şeriflere kelam ve fıkıh ilmine bakmak yeter şüphe eden için. Yok inanmayacaksan zaten vidi vidi yapmayacaksın bunu yazana diyorum kimse alınmasın

0|0
    0|0
    • 21gün

bunlar dini anlamyorlar ve sirf buyuzden dini kötülemek istyorlar

Kızlar Ne Diyor 3

• arkadaşın anlamadığı şey şu ben kalan doğum zaman özgürlüğümün kısıtlandığını düşünmüyorum aksine benim özgürlüğümü sağlayan bazı şeylerden rahatsız olmamı sağlayan giydiğim kıyafetler. Her yeri ortada olan bayanlara erkek ister istemez bakıyor ve gerçekten her kız biliyor ki fazlasıyla rahatsız edici bir bakış bu ben dışarı çıktığımda buna maruz kalmak zorunda değilim bu bir önlem diyelim biraz da böyle bakın konuya

1|0
    0|0
  • müslüman doğdum için çok şanslyim allahm sana şukurler olsunki boyle dyen kişilerden uzak tutn için kafami asla bunaltmyorlar ve yapamazlarda, doğrusun sen allahim ve peygamberimiz oretiniz

1|0
    0|0
  • gercekten cok mantıklı

0|0
    0|0
Yükleniyor...