Acilen yardım ne yapacağımı hiç bilmiyorum?

Şimdi şöle bir durum var eskiden bir tanıdıgım kıza hoşlanma belirtileri verdim instada bütün fotolarını begendim oda aynı şelikde karsılık verdi sonra ben iltifatlar iltifatlar oda utanma işaretleri felan şu an konusuyoruz ama asıl durum bunun en sevdiği kuzeni kardeşi gibi yani kemik kanseri oldu ve Şu an çökmüş durumda bende elimden geldiği kadar moral desteği veriyorum ama o kadar üzgünki ne konusmak ne bulusmak istiyor Şu an ne yapmam lazım gunlük sadece sordugum nasılsın napıyosun iyimisin bu kadar böyle aşk işlerine pek girmek istemiyorum çünkü çok çok üzgün nasıl bir yol izlemem lazım valla çok hoşalnıyorum hatta aşık oldumda diyebilirim eskidende bir ilgim vardı ama Şu an daha farklı elim kolum bağlandı çaresizim dostlarım :D Şu an çok çaresizim ve ne yapacagımı bilemiyorum :(

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kız bu haldeyken direk konuya girme tabi :) sık sık mesaj atipta bıktırma :) psikolojik olarak düzelmesini bekle. ara ara yine yaz ama unutturma kendini :)) moral olarak iyiye dogru gittiği zaman hafiften konuya giriş yaparsin.😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...