Kızkardeşimi bara götürmem doğru bir davranış olur mu?

Kızkardeşimle ara sıra gezeriz ama onu bara falan götürsem sıkı sıkı tembihlesem sadece benimle gidebilirsin diye yinede doğru bir davranış yapmış olur muyum? Alışkanlık edinip gizli gizli gidebilir mi? Siz olsanız kardeşinizi/ablanızı bar ortamlarına gitmesine izin verir miydiniz? Sadece bir kere görse ne olacak diyorum ben bilemiyorum kafam karışık.

1|0
12|9

Kızlar Ne Diyor 12

• Şimdi eğer düzgünce açıklarsan , koruyup kollarsan ve nezih bir yere götürürsen sıkıntı çıkmayabilir. Götürmezsen de İleriki yaşlarında özenip de kendi başına böyle şeyler yapmaya çalışabilir. Neyin ne olduğunu bilsin. Bilinçli olursa yaklaşmaz zaten. Kız kardeşiniz çok küçükse götürmeyin derim.

0|1
    0|0
    • 25gün

18 yasinda

• 25gün

Teşekkürler yorumlarin icin dikkate alacagim...

• 25gün

Rica ederim

• gitmeye meyilli bir kızsa senin götürmen güvenliği açısından iyi olur. ama eğer öyle bir merakı yoksa tabiri caizse eşeğin aklına karpuz kabuğu sokma.

0|1
    1|0
  • Çok alkol içmediğiniz sürece gidin. Senınle gıtmese başkasıyla gıdecek o ortamı senın yanında görmesi daha ıyı

0|1
    0|0
  • sacmalayın oralarn ne belalr bekledgnı benden daha ıyı bılırsınz kardsnznıde böyle bıyerle mı tanıstırcaksnz

0|1
    2|0
  • gizli gider

0|1
    0|0
  • Düzgün bir yere gidin ne var

0|1
    0|0
  • hayır senle gitsin merak ediyorsa yanında sen varken rahat olur güvende hisseder bu şekilde

0|1
    0|0
  • saçmalama

0|1
    0|0
  • izin vermeme geregi duymam
    kardeşim gitmek isterse gider
    bazen birlikte de gideriz

0|1
    0|0
  • Bir şey olmaz mekan kaliteliyse bende abimle giderimbir sıkıntı yaşamadık.

0|1
    0|0
  • Bence götürme kötü yerler biri falan asılcak laf atcak kan çikcak sona boşver

0|1
    1|0
  • Evet cok normal

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bu sizin ahlaki agilevi yargilariniza göre kendi karariniz ben asla yapmam ama bu demek değil ki siz de yapmayacaksınız

0|1
    0|0
  • Sendeki genişlik bende olsa babam evden kovar

0|1
    0|0
  • Sen de gitme oda gitmesin

0|1
    0|0
  • Hayır yanlış

0|1
    0|0
  • Olmaz