İkili ilişkilerde mesafeye ne kadar dikkat ediyorsunuz?

karşı cinsle konuşmalarınızda mesafeyi korurmusunuz (bu sevdiğiniz insan dahi olsa ) , ne kadar hassassınız bu konuda? mesela şu an bu platformda erkek arkadaşlarla muhatap oluyoruz illa erkeklerde kadın arkadaşlarla. çizgiyi korumaya dikkat ediyor musunuz yoksa sanal nasıl olsa deyip perdeyi kaldırmayı rahat yaşamayı mı tercih ediyorsunuz. benim şahsi düşüncem şu :her ne kadar bilgi alışverişi için kullansamda burayı tehlikeli buluyorum bazen bu hassasiyeti ve çizgiyi korumak güç oluyor açıkçası burda olup çok dikkatliyim diyeni pekde gerçekçi bulmam bu noktada kendi eleştrimi de yapmış olayım :) dikkat eden arkadaşlar var mı merak ediyorum gerçekten yani içiçe olup bunu başarabilen bence uzak durulması gerekli

0|1
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Elbetteki sadece karşı cins değil, karşınızdaki insan ile muhatap olurken onunla belirli bir mesafede, belirli bir saygı çerçevesinde muhatap almak lazım. Ki bayanlara karşı dahada bir dikkat etmek lazım. Sonuçta onlar daha duygusal ve nazikler. Ayrıca samimi olduğumuz insanlarla daha rahat bir dil kullanıyoruz. Ama sonuçta ne olursa olsun karşımızdakinin bir insan olduğunu ve bir kalbinin olduğunu asla unutmamalıyız.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• e tabi sanal bir ortamda olsa yinede sınırımızı belirliyorz kelimeleri tartarak söyluyorz
    ama arada sirada istemesekde bazen kirici uzucu oluyorz...

1|0
    0|0
  • bızde muamele adamına gore.. bır hanımefendıyle konusmasınıda bılırız bır kasara haddını bıldırmeyıde... cok arkadasımla samımı olmama ragmen sızlı bızlı konusuyorum bundan alınan bıle oldu:)) tamam tamam sız degıl sennnn:)

1|0
    0|0
  • yani sanalda çizgi falan olmuyor :)

1|0
    0|0
  • normal hayatta insanlarla tabiki seviyeli olamak gerekiyor ve öyle yaşıyoruz. ama burda hiç dikkat etmiyoruz burda gerek olduğunuda düşünmüyorum sayet. burdakilerin hiç biri benim ne kardesim nede kuzenim

0|0
    0|0
  • Ders çıkardım artık

0|0
    0|0
  • perdeler kalkar sonrasında kapanır

0|0
    0|0
  • 300 metre yeter

0|0
    0|0
  • Ben gayet samimiyim, yanlış anlayanları da hayatımdan çıkartıyorum

0|0
    0|0
  • iki metre

0|0
    0|0
  • Değişiyo bazen samimi bazen mesafeli

0|0
    0|0
  • yavşaya bildiğimiz kadar yavşıyoruz işte

0|0
    0|0
  • Açıkçası seviye falan göz etmem nasıl rahatsız o şekilde davranırim

0|0
    0|0
  • Rahatt oll boşverrr :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben normal hayatta yanımda olan arkadaşlarıma karşı çizgim yoktur mesafeyi korumayı gerektirecek bir durum olduğunu da düşünmüyorum hem karşı cins hem hemcinslerimle iş gereği bir münasebet varsa her zaman dikkat ederim mesafeyi hitapları.. sanal ortamda da tanımadığım insanlar oldukları için gereksiz samimiyetten hoşlanmıyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...