İlk sigaraya nasıl ve kaç yaşında başladınız? hep hatırlafığınız bir anınız varmı? mesela biz sigara icmezdim ama soy?

İlk sigaraya nasıl ve kaç yaşında başladınız? hep hatırlafığınız bir anınız varmı? mesela biz sigara icmezdim ama soyunma odasında bira içmiştik ve yakalanmamiştık 😂 var mı boyle anilarınız? anlatin bakem?

0|0
4|9

Erkekler Ne Diyor 9

• 17 yaşındayken tek tük içiyorduk sonra devamlı hale getirdik 1.5 sene ye yakın içtim 19 yaşında bıraktım 20 eylülden beri paket almıyorum arada tek tük içiyorum onlarıda kesicem he anınız var mı dersen ulan sigarayı almışım içe içe giidiyorum neyse arkadaşlara rastladım içe içe neredeyse okulun kapısına girdik müdür gördü o elinizde ki ne sizin saçınızın sakalnızın hali ne bugün sınaınız var mı dedi dedim 3 tane var bekçiye dedi bunları okula alma bizde gittik kahvaltı yaptık çay içtik sigara içtik sonra bekçi de cumaya gitti o ara giridk bizde =D

0|0
    0|0
  • İçmiyorum iyki :)

0|0
    0|0
  • 14 yaşında sanırım

0|0
    0|0
  • ilk sigaraya 7. sinifin yazinda ictim hicbisey bilmiyorum icime cekmeyi dahi arkadaslar alistirmisti :) Şu an lise sonum bu sene disariya soda almaya ciktik icerken tanidik biri yakaladi oda hemen kaldigim yerdeki kisilere yetistirdi yurttan atildm babamlara soyledim yakalandm die onlarda ogrendi :D soda almaya ciktik diyorum adama kaçlık soda aliyordunuz diyordu 😂😂

0|0
    0|0
  • Ben ilk ictigimde 56
    6 yaslarindaydim o zman da salonda ki bir digsrayi ben sondururm diyip disari ciktim kenarda ictim o dirada ablam gormustu bayaa kizdilar di 😀😀

0|0
    0|0
  • :D Sigara içicektim ağzıma yaklaştırdım öksürmeye başladım ama nargileyi rahat rahat içtim birkelik birdaha içmedim :D Sigaranın tadı kötü.

0|0
    0|0
  • orta okulda havalı bir şey oldugunu zannedim içerdim daha sonra kendiliginden bıraktım
    gecen sene tekrar başlayım dedim midemi bulandırdı kısaca içmiyorum :)

0|0
    0|0
  • İlk sigaramı 7 yaşında içmiştim mahallenin bütün çocukları toplanıp bir paket almıştık birini aramıza almadık gitmiş bizi ispiyonlamış evin arkasında öksüre öksüre içerken yakalanmıştık😊

0|0
    0|0
  • Allaha şükür içmiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• içmemmm

0|0
    0|0
  • 16 da öyle kendim birden paket alıp başladım

0|0
    0|0
  • Etrafımda içen çok ama ben başlamadım hiç. Çok şükür.

0|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...