Eşim ve öğrencileri?

Eşim edebiyat öğretmeni bense tarih öğretmeniyim. O meslek lisesinde çalışıyor ve çoğu kız öğrenci çok peşinde dolanıyor eşim pas vermiyor fakat bu durum beni rahatsız ediyor. 4 yıllık evliyiz ne yapmalı?

1|0
8|9

Erkekler Ne Diyor 9

• Çocukla çocuk olma bea bırak daha 14-15 yasında naptıgını bilmeyen sıpaların peşinemi takılcan sende adamı almişin miss gbi nikahında var bu neyın kafası sanki adam ikigünde sübyancımı olck bn bile bkmam liseliye daha cocuk onlar bea vucudu gelişsede beyın henüz algılamıo

0|0
    0|0
  • Eşin sübyancı değilse bisey olmaz

0|0
    0|0
  • okumuş cahil desem kabalık mı etmiş olurum? kendin söyledin gözü dışarda değil diye niye uğraşiyon. güvenmek cok mu zor. hala çocuk mu bu yoksa. veya boşver işi bıraksın eve hapset onu ne dersin?

0|0
    0|0
  • Bu liseliler ne kadar problemmiş

0|0
    0|0
  • saçlarını sıfıra vursun bakmazlar

0|0
    0|0
  • Yaşın kadar zekan olsaydı keşke...

0|0
    0|0
  • vah ki ne vah.

0|0
    0|0
  • Bişe yapamazsın sen bir eğitimcisin ve öncesinde eşine güvenmelisin, bu yaştaki öğrenciler de olan öğretmene sevgi, rol model almaktır

0|0
    0|0
  • Ah bu kadınlar. .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• esıne guvenmekten baska hhıcbır caren yok.
    etrafındakıler ona bakıp onun dıgerlerıyle ılgılenmedıgı surece sorun yok.
    ayrıca esının meslegıyle alakalı bır durumda degıl bu.
    doktor olsa hemsıreden,
    rehber olsa yolcudan,
    pılot olsa hostesten kıskanırdın.
    o yuzden guvenmekten baska caren yok,
    dahası boyle bırsey olursa meslekı karıyerıde mahfolur dıye dusunuyorum. yınede guvenmelısın.

0|0
    0|0
  • Eşin pas vermiyor ve eve senin yanina geliyor seninle ayni yastiga baş koyuyor böyle düşün ve kıskanma allah korusun allah muhafaza eylesin ayrılığa kadar gider sonu

0|0
    0|0
  • 15 16 yaşındaki çocuktan mi kıskanıyorsun yani.. Helal sana

0|0
    0|0
  • Eşiniz onları öğrencisi olarak görüyordur bence takmayın.

0|0
    0|0
  • eşine güvenmiyo musun

0|0
    0|0
  • Benimde erkek arkadasım ögretmen yeni atandı 23 yasında liselilerin dersine giriyor. Kızlar ergen işte aşk mektupları yazıyorlarmış numara koyuyolarmıs falan. Sonucta liseliye bakmaz ama dısarda olsa 17-18 yaındakş kıza bakabilir. İlkten cıldırıyodum sinir oluyodum ama yapcak bişe yok sonucta ögretmen-ögrenci ilişkisini dozunda götürüyosa sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • kız-oğlan birlikte okumamalı diyen zihniyet düşünsün bunu.

0|0
    0|0
  • Zamanında kızın olsa o öğrencilerin yaşıtları olacaktı. Ergen misin?

0|0
    0|0
Yükleniyor...