Falcı meselesi?

Arkadaşlar lafı uzun tutmiycam çocukluk arkadaşım yan binada oturmaya gittim falciya gitmiş iyi şeyler duymuş bende niyetlendim bir şekilde gidicem dedim içimden sonra dedim ki nete yazayım falcı hikayeleri başka kimler neler duymuş bitane okuyordum arkadaşımın odasında duran sobadan öyle bir uğultu geldi ki deprem oluyor sandık vallahi sonra öyle bir yandı ki soba ağzımız açık kaldı evde kimse de yok o an altımıza s.çtık uğraşsan da yanmayan soba birden kendi kendine alev alev yandı ve bu yanma 5 dakika sürdü sonra sondu aptal aptal sobayı izledik kanka başka odaya geçelim dedim lan nolucak saçmalama falan dedi kalktım eve geldim. Sizce bu nedir gitmemem için yaşamış olduğum bir hadise falan mı?

0|1
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Arkadaş osuruktan nem kapiyorsunuz bu bir 2. cisi o falcı denen insanlar karşısındakilerin duymak istediklerini söylerler senin anlattığı şeylere verdiğin tepkilere göre bir hikaye şekillendirir. Gelecekten kimse haber veremez geleceği allahtan başkası bilemez. Gidip boşuna para kazandırmayin sahtekarlara

0|0
    0|0
  • olabilir.. fal yalandır inanmayın arkadaşlar neden günaha sokuyosunuz kendinizi boşu boşuna falcı yerine kendin hayal kur kendi hayatın hakkında

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben inanmıyorum para tuzağı hepsi

0|0
    0|0
Yükleniyor...