Tanışmadigim bir Kız bana kibirli kibirli bakiyor?

Benim meslek okulumda bir Kiz var. O kız benimle ayni lisedeydi ama onunla hiç konuşmadık çünkü o benden 2 sınıf daha yüksekti. Ozamanlar onun adı çıktı or. zpuluk yapıyormuş bende bikere ona sinsi bakış attığımi hatırlıyorum. Yillar sonra şimdi kiz benle aynı meslek okulunda almanyada yaşıyorum bu arada. O kizda alman. Benim arkadaşlarımda fark ettiğini söylüyorlar hep ben okula geldim geleli bana kibirli bakiyor kendini b0k sanmış gibi. Hiç birşey demedim ama ona gidipte bağırmak cok isterdim ama başka olaydan dolayi ikinci kez kavga cikaramam daha. Arkadaşlarımada öyle bakiyor. Bugün tenefuste otururken bir baktim kiz bana kibirli bakıyor. Yanimdada suriyeli bir kizla konuşuyorum oda fark etti, bize öyle baktığını. Okadar sinirlendim ki bidaha baktiginda bende ona cok ters baktım, bana kalkip laf atmasini bekliyordum ama hemen başka yere bakti ve sonra gitti. Bu kizin amaci ne? Beni tanimiyor etmiyor öyle bakiyor. Ne yapiyim?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ne olur böyleleri ile ne sinir bozun nede ciddiye alın.. Hıh yap dön arkanı git.. Kimsenin ağız kokusunu çekmeye mecbur değilsin.. Say beni sayayım seni ve sev beni seveyim seni. Hele kibirli olana asla kıymet vermeyin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• kıskanıyodur güzelsin diye. sen de ona bak

1|0
    0|0
  • Kıskanıyor olabilir, kavgayı sen başlatma da. O eğer arıza çıkarırsa, öyle atağa geç.

1|0
    0|0
  • Boşverrrrr

1|0
    0|0
  • it ürür kervan yürür.
    derdini napcaksın

1|0
    0|0
  • kibir mi o sende bolca var bence

1|0
    0|0
  • Tanışmayı dene bakalım bir

0|0
    1|0
  • Seni kiskaniyordur

1|0
    0|0
  • Böyle uzun yazma okunmaz bak

0|0
    1|0
  • Ergenmisiniz nesiniz ne bakıyosunuz davasına saçı başıyolucaksınız nerdeysen sende bidaha bakma ateşe ateş karşılık verisen kavga cıkar catırdar kemikler , akan kan damarda durmaz o yüzden önüne bak hır cıkarmayınız aranızda..!

0|0
    0|0
  • Sende beni takip eder misin?

0|0
    0|0
  • kiskanmstr güzel misib

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...