Yardim edin cok kötü izlenio hissediyorum?

Okula 3ay önce 4 tane oglan geldi hepside göcmen okuldaki tek basörtülü benim (fransa yasiyorum)
Yaslari 19 20 ben ise 18 im bunlar arkadas gurubu... aralarindan birisi benim numarami alip bana wp den yazmisti digeri bas harfimi Facede paylasip kalp felan atip yanina benim basharfimi koyuyodu sonra birde bana hep yaziodu okulun en güzel kizisin falan benim belami verdin falan ben yüz vermiodum bundan dolayi okulda baya dedikodu dolandi diger ikiside hep izlio veya benim yanimdan gecmek icin yollarini uzatiorlar hatta biri hep yanima gelio böyle gülümsüyo... Hepsi bir arada oturdugu zamam hepsinin kafasi bana dönük cok kötü oluyorum yanimda (erkek ) kankamla konusurken birisi onu yanina cagirip kavga cikardi konusmamizi engellemek icin
nolur yardim edin ne yapim bunlar ne yapmaya calisio?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Grup :D

0|0
    0|0
    • 1ay

Amaclari ne peki bunlar birde dindar erkekler kötü birsey yapcaklarini düsünmüyorum

• 1ay

Senden hoşlanıyorlar o halde. Dindarlar daha çapkındır ona göre. Dindar diye yumuşak olacaklarını pek sanma.

En İyi Kız Görüşü

• ilginç zor bir durum ama kanka na böyle yaptılarsa sakın ters davranma ayrıca onları kışkırtacak şeylerde yapma bazı saplantılı tiplerden olabilirler. sert davranırsan kötü de olabilir sence en ılımlısı hangisiyse mesaj atarak ya da konuşarak halledebilirsin tabiki kalabalık bir yerde, üzüldüm.

0|0
    0|0
    • 1ay

Yok benim kankam onu dövdü😂 ertesi günde geldi dediki iste ondan uzak dur kendini birsey saniyor

• 1ay

öyle mi😂 yapmasın ama kışkırtma dediğimiz şey erkekleri çok etkiler inatları çok kuvvetlidir. öyle bir filmde vardı hatta. mümkünse ılıman yaklaş ama yüzlerine gülme bende yaşadım yüzüne güldüm güzelce reddedim dedim yapıştı. sonuçta senin de yalnız kaldığın zamanlar olacak

Erkekler Ne Diyor 7

• İddaya girmiş olabilir de

0|0
    0|0
    • 1ay

Neden böyle birsey yaparlar erkekler

• 1ay

Eger tipimi atmak isteseydim atardim

• 1ay

Hee tamam

• Heralde aralarında idaya gırdıler

0|0
    0|0
    • 1ay

Fransada öyle seyler olmaz ki yoksa bende öyle düsünürdüm

• 1ay

Nie onlar erkek deilmi baska bişemi ala ala biz odunuz onlar odun deilmi sanki snde

• Bir şey yapamam... uzaksın çünkü.

0|0
    0|0
    • 1ay

Ben ne yapim bunlar neden böyle yapio

• 1ay

Beni resmen ezdin su an

• 1ay

öyle Koskoca Okulda bir sen mi varsın.. fransa da ki okullar bitti gelip seni mi buldular.

• bilemedim

0|0
    0|0
  • karisikkk

0|0
    0|0
    • 1ay

Amaclari ne peki bunlar birde dindar erkekler kötü birsey yapcaklarini düsünmüyorum

• 1ay

koruyolardir o zaman

• sikayet et

0|0
    0|0
  • Sevmislerdir belki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• okul müdürüne sikayet et

0|0
    0|0