Evliliklere yaş farkı sınırı konulsun mu?

çok görüyoruz özellikle 20li yaşlardaki bayanlar kendilerinden 10-20-30 yaş büyük babalarıyla dedeleriyle amcalariyla evlenebiliyorlar. ne için orasida malumunuz zaten. neyse birisi sizce buna dur demeli mi? kaç yaş fark olmalı en fazla?

• en fazla 5 yaş olmali
    44% (4)80% (4)57% (8)Oy Ver
  • en fazla 10 yaş olmali
    22% (2)20% (1)21% (3)Oy Ver
  • snn ya slk. s. s.. s. dedemle nenem yaşındaki insanla evlenmek benim en doğal hakkım gerizakali. s. s. s
    34% (3)0% (0)22% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• kime ne ki bu durumdan? herkesin kendine göre önceliği var. herkesin hayatına kimse karışamaz. diyelim ki yasaklandı. sen sanıyor musun ki o para için babası yaşında kırolarla yiyen içen gezen kızlar sana bakacak? baksa bile sen nasıl koluna takacaksın? bırak herkes kendi tercihiyle mutluluğuna baksın.

0|0
    0|0
    • 1ay

ha ben bu saqil giyindim su bayan su saqil geyinir su saqil geyinir, ozgulli bildir, ha başortu gurban olduğum yarasullallahtan gelebilir amma lakinki öyle değildir, eyvallamam bu gadar haydi hayıllı isler

• 1ay

o zaman

soxam bele vaziyete

En İyi Erkek Görüşü

• bizi ilgilendrmiyo

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• 10 yas çok değil ki

1|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 2

• evlensinler bizene ya :D o adamlar da o kadar aptal değil zaten çoğu evlililik sözleşmesi imzalattırıyor ya da boşanmadan önce hiç bir şey vermemenin bir yolunu buluyor.

0|0
    1|1
  • Ben 19 um 18-20 hariç olmaz

0|1
    0|0
Yükleniyor...