Evliliklere yaş farkı sınırı konulsun mu?

çok görüyoruz özellikle 20li yaşlardaki bayanlar kendilerinden 10-20-30 yaş büyük babalarıyla dedeleriyle amcalariyla evlenebiliyorlar. ne için orasida malumunuz zaten. neyse birisi sizce buna dur demeli mi? kaç yaş fark olmalı en fazla?

• en fazla 5 yaş olmali
    44% (4)80% (4)57% (8)Oy Ver
  • en fazla 10 yaş olmali
    22% (2)20% (1)21% (3)Oy Ver
  • snn ya slk. s. s.. s. dedemle nenem yaşındaki insanla evlenmek benim en doğal hakkım gerizakali. s. s. s
    34% (3)0% (0)22% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• kime ne ki bu durumdan? herkesin kendine göre önceliği var. herkesin hayatına kimse karışamaz. diyelim ki yasaklandı. sen sanıyor musun ki o para için babası yaşında kırolarla yiyen içen gezen kızlar sana bakacak? baksa bile sen nasıl koluna takacaksın? bırak herkes kendi tercihiyle mutluluğuna baksın.

0|0
    0|0
    • ha ben bu saqil giyindim su bayan su saqil geyinir su saqil geyinir, ozgulli bildir, ha başortu gurban olduğum yarasullallahtan gelebilir amma lakinki öyle değildir, eyvallamam bu gadar haydi hayıllı isler

• o zaman

soxam bele vaziyete

En İyi Erkek Görüşü

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 2

• evlensinler bizene ya :D o adamlar da o kadar aptal değil zaten çoğu evlililik sözleşmesi imzalattırıyor ya da boşanmadan önce hiç bir şey vermemenin bir yolunu buluyor.

0|0
    1|1
  • Ben 19 um 18-20 hariç olmaz

0|1
    0|0
Yükleniyor...