Televizyondaki evlilik programlarının kaldırması gerekmez mi sizce?

insanlardan midem bulanıyor. TV yi açıyorsun aşk evlilik o onunla oluyor ötekide diğeriyle bu ne biçim iştir. Lütfen herkes artık kendine gelsin..

0|0
11|16

Erkekler Ne Diyor 16

• Bu halkın başına gelen türlü belalardan bence de bu programlar. Kesinlikle tamamının kaldırılması gerekiyor; zira hiçbiri amacı doğrultusunda ilerlemiyor.

0|0
    0|0
  • kaldırılsın diyeceğim de izlenmese zaten kaldırırlardı :D

izleniyor ki demek ki adamlar devam ediyor

0|0
    0|0
  • Büyük yobazlık o programlar. Ayrıca evliliği çok materyalize ediyor

0|0
    0|0
  • Yapmacık yayınlar aptalca şovlarla para kazanıyorlar. RTÜK'e aykırı bir şey olmayınca ve yoğun bir şekilde izlenince kendi hallerine bırakmak en iyisi.

0|0
    0|0
  • valla ben yıllardır diyorum da henüz bitmedi. biteceğine artıyor sürekli. milletin ahlakını bozuyorlar resmen

0|0
    0|0
  • komple kapatsinlar bu ne ya mk salak yatağına konuyir bunca bekar insan... müzik ile tanışma olmaz görücü ciddi sakin ortamda konuşur evlilik karari alinirsa programa çıksın olacaksa bence

0|0
    0|0
  • Çok önemli değil

0|0
    0|0
  • Haklısın

0|0
    0|0
  • Saçmalık hepsi

0|0
    0|0
  • televizyon izleyemez oldum özellikle gündüzleri akşama kadar her kanal aynı senaryo utanç bir durum

0|0
    0|0
  • Bu programlar yüzünden kız erkek masum askları bitti kız adamu dün tanıyor yarın el ele bu ne

0|0
    0|0
  • aynen haklisin @binimididin :)

0|0
    0|0
  • Esra Erol Candir

0|0
    0|0
  • gerekiyo

0|0
    0|0
  • tvlerin komple kaldırılması gerekli bence

0|0
    0|0
  • Biz 6,5 yıl sevgiliyken evlendik 4 ayda hayattan bezdim onlar ateşle oynuyor resmen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• hahahahahahhahahahhahaha saçmalık poğramlar

0|0
    0|0
  • kaldırmazlar

0|0
    0|0
  • Kaldırılmalı bence de

0|0
    0|0
  • Kaldırılsın çok gereksiz.

0|0
    0|0
  • Ben severek izlerim valla kaldirilmasinnn.

0|0
    0|0
  • Katliyorum

0|0
    0|0
  • Komik oluyorlar ama

0|0
    0|0
  • Basit kurgulardan ibaret, kaldırılmalı

0|0
    0|0
  • resmen rol yapıyorlar izleyenlerde ona inanıyor nasıl proğramsa sonsuza kadar kaldırılmalı

0|0
    0|0
  • bunu söylemek bana göre aynı kafa.. izlemezsin olur biter. hatta televizyonu toptan izlemeyin

0|0
    0|0
  • Sevmiyorsan izlemeyeceksin başka yapacak bir şey yok malesef. Ben de isterdim kaldırılsın yerine yararlı bir şeyler gelsin. Ama halk onları seviyo. Kanalın bütün reytingini onlar yapıyo o yüzden mümkün değil kaldırılması.

0|0
    0|0
Yükleniyor...