Neden Atatürke karşı tavır alıyorlar?

Kapalı bayanların (tam emin değilim) yarısından fazlası Atatürke karşı. Sebebi nedir? lütfen cevaplayin.

0|1
3|11

En İyi Kız Görüşü

• 'Laiklik' ilkesinin bir getirisi. Yobazlıktan kurtardı ya bizi o batıyor ya git evinde ibadetini yap, özgürsün! Bunu siyasete taşımanın ne anlamı var.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• tam emin değilsen soru açma kardeşim. milleti birbirine kırdırmanın alemi yok.

0|0
    0|1
    • 28gün

merak ediyorum. soru bu yüzden sorulur tam. emin degilsen.

• 28gün

benim xperim bana yeter sıkıntı yok :)

• 28gün

tamam kg

• Nerden biliyorsun

0|0
    0|0
    • 28gün

çevrem-sosyal medya-kapalı arkadaslarim

• 28gün

Hala aynı şeyi söylüyorsun daha ne diyeyim. Sevmiyorsa sevmesin boşver ben düne değil bugüne bakarım kimse kimsenin sevdiğini sevmek zorunda değildir nokta

• 28gün

Siz herkesi aynı görünüşteyse aynı fikirdedir kalıbından çıkamadığınız müddetçe farklı ufuklardan bakıp yeni insanlar tanıyamazsınız. Kimse göründüğü gibi değildir

Erkekler Ne Diyor 11

• Biraz empati istiyorlar mesela sen telefon kullanıyosun yarın gelseler artık telefon kullanmayacaksın deseler kullanana ceza verseler nolur?
    Kılık kıyafet düzenlemesi yüzünden

1|1
    2|0
  • Bence bu ülke de yapabileceğin en güzel şey

Sabrınızı, sinirlerinizi ve sınırlarınızı zorlayan insanları kendi hallerine bırakmak gerek. çünkü karaktersizlik ve çekememezlik; bazılarının yaşama şeklidir, şaşmamak gerek.

0|1
    0|0
  • bilmiyorum

0|1
    0|0
  • onların çoğu arap hayranı ya. kendi milleti yerine arapları tercih edecek kadar ileri gidiyorlar hatta

0|0
    1|0
  • Cahil olan kesim, beyni yıkanan kesim genelde tavır alıyor yaptıgı dogruları görmekten acizler ki Atatürkün eşinin kara çarşaflı biri oldugunu bilmeyecek kadar yobazlar

0|0
    1|0
  • Çünkü dinimiz bunu gerektiriyor 😒

0|0
    0|1
  • Atatürk yobazın poposunu kesmiş o sebepten dolayı ki havlayıp dururlar!

0|0
    0|0
  • Beyinlerine oksijen gitmediği için bir çoğu sevmiyor.

1|1
    1|0
  • Sevmemeleri umrumda değil, cahil insanlar. Kimseyi de zorlayamazsın ki sevmeye.

0|0
    0|0
  • gerçek atatürk böyle görünür belki bu yüzdendir
    galeri14.uludagsozluk.com/.../...C4%B1_1155761.jpg

0|0
    0|1
Yükleniyor...