Arkadaşım yok ?

Ben a sosyal oldugum icin okulda kimseyle konusmuyorum mesela zil calinca kimseyle gezemiyorum kimse cagirmiyor bazen onlar gelince konusabiliyorum ne yapmaliyim ve galiba bana arkadaş lazım arkadas olmak isteyen var mı acaba?

0|1
2|12

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 12

• Kardesim bendede asosyallik cekingenlik vardi. Bu bicok konuda bana engel oldu, bir cok psikiyatriye gittim sadece en son gittigin psikiyatrinin faydasi olabildi. En son gittigim psikiyatri cekingenligin duygularin ne yogunlukta hissedildigi veya belkide henuz hissedilmedigiyle iliskili farkli gruplara ayrildigini soyledi. Tabi bunu tespit edebilmek icin bana sordugu soruyu sanada sorcam simdi. Senin çocuklukta veya bugune kadar hic platonik veya sevgili olarak bir anlikta olsa 'seviyorum' diye dusundugun oldu mu? Yanliz platonik veya sevgiliye 'hoslaniyorum' dusuncesini sormuyor. Bir anlikta olsa'Sevdigini dusundugun'yani hoslantidan yogun bir duygu, aşka yakin olan duygu hic oldu mu ya da henuz hic olmadi mi? Bunu cok iyi duşun kardesim, eger yanliş cevaplarsan cekingenlik konusunda nasil yokedebilecegine dair vercegim tavsiyeler işe yaramaz. 'Seviyorum' diye bir anlik bile gecmiste dusunduysen ayri sekilde sadece 'hoslaniyorum' dusuncesi olduysa ayri sekilde gruba ayrilip ona gore cozulucek cekingenlik

0|0
    0|0
    • 24gün

10. Sınıftayken 1. dönem Bir Kıza Aşık oldum sonra ona aşkım 2. dönem sona erdi platonik yani ben tek sevdim :)

• Olalım tabi nolcakki (ama seri katil deilsen ve lugatın düzgünse küfür filan etmiyorsan yani) hatta gel avm de filan gezerz sinemaya gideriz yanlış anlamada ben kanserim ama bulaşıcı değil son zamanlarımda mutlu olmak istiyorum gel tüm istanbulu gezelim :)

0|2
    0|0
  • Arkadaş olabiliriz ama ileri görüşlüysen

0|1
    0|0
  • Kanka Bende kimseyle konuşmam Genel olarak Birileri gelip arkadaş ortamına dahil eder hep

0|1
    0|0
  • Off aynı ben çok utangacım of

0|1
    0|0
  • Kaça gidiyon

0|1
    0|0
    • 28gün

Lise 4 bir sene sinifta kaldim

• 28gün

Kardeşim nacizane fikrimi söyleyim mi boşver salıvır gitsin arkadaş ı felan hepsi uçup gidiyor adam gibi otur dersine çalış iyi bir üniversite hedefle dershaneye yazıl yap birşeyler ne bileyim orada her kafadan insan olucak karşında seni anlayan anlamayan ne ararsan :D bırak liseyi bütün arkadaşlıklar kaybolup uçuyor buna emin olabilirsin...

• 28gün

Dersleri seviyorum ama arkadasiz aci zulum gibi gecihor

• yanlış yerde ariyon

0|1
    0|0
  • face ekle kanka olak aynı kaderi paylaşıyoz :D

0|1
    0|0
  • Zamanla olacaktır takma kafaya

0|1
    0|0
    • 28gün

Sabir et diyosunda hayatimin yarisi biti yani daha neyi beklicem :(

• okulda olamiorsan sanalda ol :)) gel olalim benimde gercekte fazla yok sanalda cok var gel arkadas edindiriyim sana :)))

0|0
    0|0
  • Birader seni anlıyorum inan aynı durumdayım ama benim gay olduğum için yalnızım canıma tak etti varya inan psikolojimi bozdum iyice yalnızlık ytan

0|0
    0|0
  • sıktır et okulu boksa falan başla gerisi gelir

0|0
    0|0
Yükleniyor...