sahit olduğum bir olay. babasi telefon kullanmasina izin vermedigi icin büsra gizli telefon kullaniyor ve babasi yakalıyor erkek arkadasi oldugunu ogreniyor ve busraya siddet uyguluyor elinden telefobuda alip disari cikmasini yasakliyor ve babasinin arkadasi misafirlige gidiyo busralara ve oglu busrayi goruyo ve babasina soyluyor ben bu kizi begendim baba konus isteyelim diyor tabi busranin haberi yok busranin babasi sizden iyisini mi bulucaz deyip bir bevi olumlu diyor ve kizi 20 gun 8cinde evlendirdi bu nedir ya ne dusunuyorsunuz :/

0|0
6|12

Erkekler Ne Diyor 12

• Tabi çok yanlış olmuş.

Peki Büşra kuduruk bir tavşan mıymış.
    Belki babası korkmuştur, rastgele kuyruğu kaptırmasından.

Öyle kızlara da şahip oldum. Daldan dala konanlar da var

0|1
    0|0
  • Adamin allah belasini vericektir

1|0
    0|0
  • ALLAH hepsinin belasını versin ! başka bir şey demiyorum çünkü görüş kaldırılır

3|0
    0|0
  • Yapacak bisey yok kader demek lazm. herkez bir seyle sınanır mutlu olmaya calissin

0|0
    0|0
  • mal yapmış kızını. yobazlar böyledir. satarlar kızlarını

0|0
    0|0
  • Cahillik zor zanaat :/ :/

0|0
    0|0
  • cahil

0|0
    0|0
  • Yobaz zihniyet iste.

0|0
    0|0
  • Babası telefon kullanmasına izin vermiyorsa niye gizli gizli kullanıp babasının arkasından iş çeviriyor ki

0|0
    0|0
  • Büşrayı melek gibi bir kız anlatmıssın bence o kadar melek gibi biri olsaydı babası önüne gelen birine senden iyisinimi bulacagım demez di anlaşılan o ki kız bu gidişle kötü yollara düşecek düşüncesiyle vermiş gibi yinede olayı tam bilemiyorum gördüklerimden yola çıkarak genelde o kızlar cok yaramaz oluyor.

0|0
    0|0
    • 1ay

bu yinede zorlu bir evliliğe sebep mi?

• 1ay

@Blackbang Sen babasının düşüncesinde olamazsın ki bence iyi bir sebep kızının kötü yola düşmesine sebep olacaksa evlendirip yuva kurması daha mantıklı ama dedigim gibi olayın tam içini bilemiyorum kız gerçekten iyi biriyse o babanın diyip devamını getirmek istemem

• 1ay

kızın kişiligi bilemeyiz ama sonucta zorla evlilik sacma degilmi kiz ne yaparsa yapsin boyle bir seye haklari yok...
      baba olmak bumu 20 yasindaki kiza telefon yasagi nedir

• olabilir. kiz istemiyorum dyebilirdi

0|0
    0|0
  • en iyisini yapmış helal

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kiz mutlumu bari?
    bu davranis =yobazlık

0|0
    0|0