Bu durum neden olur? Sizde de oluyor mu?

Arkadaşlar gece banyoya girildiğinde kötü rüyalar görüyorum sürekli. Her gece yarısı uyanıp midem bulanıyor terliyorum. Sürekli yıllardır rüyamda biri benimle evlenmek istiyor zorluyor kurtulmak istiyorum istemediğimi söylüyorum vb. Şiddet görüyorum istemeyince. Bebek görüyorum vb. Ve dün banyodan çıktığımda yattım. gözüm kapalıydı sekiller görüyordum uykuya dalacaktım bir adam elini kaldırdı vuracaktı vurur vurmaz sıcramayla gözümü açtım ve sırtımda o acıyı hissettm biraz. Ne sebep olur buna? Kimlere olur?

Güncellemeler:
22gün Banyo yapmıyorum

0|0
4|3

Erkekler Ne Diyor 3

• fazla korku filmi izlemiş olmayasın

0|0
    1|0
    • 22gün

Yıllardır oluyor. İnanmıyorsan yazmamalısın kuranda da peygemberin hadislerinde de geçer. İyi gunler...

• 22gün

inanıp ile inanma alakası yok ama ben bir şey varmış gibi hissetmedim sende

• gece banyo yapmanın bir saatten sonra doğru olmadığını söylüyorlar yapmamaya dikkat et

0|0
    0|0
  • Tobe tobe hocaya git bence

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• gece banyo yapma bundan dolayı psikolojik olarak bu tip şeyler görüyor olabilirsin

0|0
    1|0
    • 22gün

Banyo yapmadığım halde yıllardır rüyada saldırıta uğruyorum evlenmeye zorluyor sürekli

• 22gün

bir psikiyatriste gitmeni tavsiye ederim

• Birşeyden fazla etkilenmişsin tatlım

0|0
    1|0
  • açıkçası çok ilginç birşey ben bu tür şeyler hakkında çok araştırma yapmisimdir gece geç saatlerinde duşa girmek hiç iyi değil görünmeyen varlıkların biz insanlara özellikle bayanlara asıl olma olasılığı yüksektir göründüğün rüyalar tuhaf uyurken ayetel kürsi nas ve felak dualarını oku bu biraz daha iyi edebilir her uyuduğun vakit oku ve uyu

0|0
    0|0
    • 22gün

Duşa girmedim ihtiyacım oluyor gece gidip çıkıyorum ruyamda saldırıya uğruyorum

• 22gün

Allah razı olsun teşekkürler

• 22gün

rica ederim canım

• Bu gece tek uyuyamıycam teşekkür ederim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...