Kısa olan erkeklere karşı bu aşırı nefret niye?

Siz insanları anlamak mümkün değil. Bir erkeğin sırf boyu kısa diye bu kadar nefret etmenizin manası ne? Kısa erkekler ne suç işledi de istemiyosunuz? Üstüne aşağılıyosunuz. İnsanlığınızı bu kadar çok mu erken kaybettiniz? Kısa kızları seversiniz ama kısa erkek olunca sürgün edersiniz.

Güncellemeler:
24gün Evet yorumları alalım!!!
24gün amaç ne nefret etmekte?

0|0
7|11

Kızlar Ne Diyor 7

• Nefret etmem için bir sebep değil ki bu, nefret etmiyorum.

0|0
    0|0
    • 24gün

Bal gibi de sebep. Hepinizin bu kısa erkekleri aşağılama zevki nerden geliyo merak ediyorum. 1.80 altına erkek demem diyip kısaların adamlığına laf söylüyosunuz

• 24gün

Bunu o kişilere söyle bana değil.

• 24gün

Hepinize söylicem

• kısa boylu bir insandan niye nefret edelim arkadaşım? lakin şimdi biraz da gerçekçi olmak lazım, ben 172yim. isterim ki sevgilimde benden kısa olmasın. tercih meselesi elbet ama ortada bir nefret falan yok.

0|0
    0|0
    • 23gün

Nefret ediyosunuz işte ben görüyorum. Bana masal okuma. Sürekli uzunların yanındasınız kısalar hep yalnız yani ille uzun mu olmak lazım?

• 23gün

ulan o zaman evli mutlu çocuklu bunca kısa adam nerden türedi?

• 23gün

Onlarla mecbur evlendiler. İkinci el malı tek alabilecek olanlar onlar ya da aile zoruyla envleniyolar kısa erkeklerle. Kısa erkekle mutlu olan çift yok. Kız hep panik halinde ve bıkmış

• Boy mevzusunda tek nefret ettiğim hobit kızların uzun boy diye naralar atması.

1|0
    1|0
    • 24gün

kusura bakma da siz Türk kızlarının alayı kısa erkekleri aşağılıyor. aşk sevgi anca uzun erkeklerde olur dimi? kısa erkekler hayvan size göre onlara tekme at bir zavallı gibi gitsinler ötede oynasınlar başka bişi değil sizin için. insanları fiziksel özellikleriyle sevgiden aşktan mahrum bırakıp sürekli nefreti aşılamak size ne kazandırıyo acaba?

• 24gün

😂😂😂

• 24gün

gül sen gül. siz böyle uzunlara taptıkça çok üzüleceksiniz

• benim için fark etmiyor kısa uzun

0|0
    0|0
    • 24gün

ya ya farketmiyor. hepiniz aynısınız

• 24gün

işim var gücüm var siteye xper yükseltmek için giriyorum senle konuşmak aklıma gelmedi girdiğim süre zarfında da

• 24gün

asıl ben sana hakkımı helal etmiyorum. geberr pislik

• ne alaka kısa insandan neden nefret ediyimki 😕 Allah vergisi

0|0
    0|0
    • 24gün

Uzunlara tapmanız kısa erkekleri hiç etmeniz bunu açıklıyor

• 24gün

kimseye yalan borcum yok

• 24gün

Sıkıldım snn yalanlarından mümkünse defolup gider misin? Uzun sevgilin bekler hadi

• Nefret etmiyorum

0|0
    0|0
    • 23gün

gizli olmana bakarsak nefret ettiğin belli. arkadaş veya sevgili durumunda bile uzunlara yavşayan tek ırksınız

• 16gün

Güle güle

• 16gün

Hadi engeli kaldırda konuşalım biraz nasıl olsa kısa bir süre sonra tekrar engelliyeceksin

• Sevdiğim çocuk kısa boylu bence böyle bişey yok

0|0
    0|0
    • 24gün

Sevdiğin çocuk 1.75 üstü mü? Ben 1.70 ve aşağısı için konuşuyorum

• 24gün

Of ne canımsın ya

• 24gün

Sende öylesin bayan salakk. Sizlerin uzun erkekleri övüp kısa erkekleri aşağılamanızdan bıktık. Sürekli itici itici diye bizi resmen bitirsiniz Allah belanızı versin

Erkekler Ne Diyor 11

• Şu an sert ve küfürlü bir yorum yapacağım küfür sevmeyen okumasın Nefret edeni görmedim çevremde de yok ama eğer varsa hay ağzınızı suratınızı sikym mk ya. Ulan insanları ırk-dil-din-cinsiyet-fiziksel özellikler-kişilik yapısı gibi özelliklerinden dolayı insanları dışlayan salaklara sesleniyorum. Hepinizin mk. Hepsinin mk ben.

0|0
    0|0
  • Çok çirkin gözüküyorlar.

0|0
    0|0
    • 24gün

he onlar çirkin sen mi yakışıklısın? uzunsunuz diye kendinizi adam sanmayın. bana kısa olup da bir tane çirkin erkek göstersene

• 24gün

niye korkuyon? sen uzun değil misin? kısa erkekleri döverim diye düşünmüyo musun? nası döveceksen artık

• 24gün

Hayır asla kavga edemem. Etmem de.

• Kızlar kendilerine baksin ilk :)

0|0
    0|0
    • 24gün

onlar bakmaz kafa yok çünkü

• 24gün

Türk kızlarının %100'ü yollu ztn

• 24gün

:))))))

• 170 im ve ortamımda kısa boylu erkekte var kızda var ama hiç nefret kin dalga geçme gibi biseyim olmadı yani

0|0
    0|0
    • 24gün

Arkadaşım sendr kısasın ztn snn öyle bir hakkın olamaz. Bunu daha çok kızların hepsi ve uzun erkekler yapıyor

• Boyum 1.75 skmde değil kardeş gelen böyle gelsin

0|0
    0|0
    • 24gün

Senin boyun iyi. Asıl sorun 1.70 ve aşağısı için

• Haklısın kardesım bu ne kısa kızlara laf yok erkekleew laf bu kızlar da ne boy takıntısı var yav

0|0
    0|0
  • Kısa erkekler bana çok tatlı geliyor öperim onları ben sen iyi misin niye nefret edelim

0|0
    0|0
    • 24gün

sen kız mısın?

• 23gün

ben değil uzun boy meraklısı olan salakklar öyle düşünüyor. benim boyum kısa diye hep adamlığıma laf edildi. insanların %80'i 1.80'in aşasındakilere erkek demiyo

• 23gün

Boş insanlar onlar ya takma boş ver

• Burda boy önemli değil derler konuşurken de ilk boy sorarlar aga

0|0
    0|0
  • aynn ya niye

0|0
    0|0
    • 24gün

ya hepsi de gelmiş öyle bişi yok diyo. mk peki diğer sorularda kısa erkekleri yermeleri ney? ya da sürekli uzun erkeklere olan övgü dolu sözler?

• 24gün

valla haklisin

• yok öyle birşey kardeşim birini ezen kim olsa karşısında dururuz

0|0
    0|0
    • 24gün

Hayat böyle değil ama

• 24gün

senin karşına serfsizler çıkmış herkesi aynı belleme

• 24gün

Herkes aynı kendi ırkımdan iğreniyorum artık

• Birkaç yorumunu okudum gerisini okumaya gerek duymadim. Senin sorunun boy değil. Senin sorunun kafanda. Git bir terapi al psikologtan. Bu nasıl bir özürlü bakış açısı yavrum? 165 boyum var ama unrumda da değil. Bu dünyada milyonlarca insan var eli ayağı eksik, yürüyemeyen. Sen gelmiş boyum kısa diye ezik ezik konuşuyorsun. Git bir terapi al psikologtan...

0|0
    0|0
Yükleniyor...