Gerçekten Atatürkü seven sayanlar var mı bu sitede?

Varsa bir görüş bırakın. Benim gibi onu çok seven, sayan, özleyenler varsa takip etmek istiyorum. Benim gibi düşünenleri görmek beni sevindiriyor, sevmeyen saymayan kısmada hiç değinmiyorum, diyecek birşeyim yok onlara.
Gerçekten Atatürkü seven sayanlar  var mı bu sitede?
...

1|1
12|36

Erkekler Ne Diyor 36

• Atatürk'e laf edenlere, hakaret edenlere karşı düşündüğüm tek bir şey var; acaba bunlar ülkemize ne gibi bir fayda sağladı bugüne kadar? Böyle Ülkemizin milli değeri olarak görülen insana hakaret eden pespayelik diz boyu olmuş kişiler bu şekilde davranmayı çok iyi bir davranış olarak mı görüyor anlamıyorum. Bugün bile Bayağı laf atanlar falan olmuş, böyle şeylere karşı tahammül gösteremeyen insanlar kinlerin de boğulmuş iğrenç yaratıklardır. Ortamı germeyi severler.
    Birçoğunun Atatürk hakkında bilgisi yoktur. Bazı öğrendikleri bilgileri kafalarına göre yorumlayıp ona göre Atatürk'ü kötü biri olarak lanse ettirmeye çalışırlar. Mesele Atatürk ezanı Türkçe okuttu Demek ki Atatürk kötü biridir minvalinde. Atatürk medreseleri kapattı. Tekke ve zaviye getirdi. Atatürk dinimizi sevmiyordun... Bunun gibi birçok örnek sıralayabiliriz. Olaylara bakış açıları bu kadar dar. Bu adam neden böyle yaptı diye acaba diye düşünmeye tenezzül etmezler. Atatürk'ün de Elbette yanlış yaptığı olaylar vardır ( bir iki şey ) ama bu olaylar tamamen doğru ve mantıklıdır. Atatürk'ün düşünceleri, inkılapları, görüşleri oldukça mantıklı ve doğrudur.
    Bir ülkenin gelişmesi için doğru bir fikirlerdir.
    Bundan dolayı zaten ülkemiz gelişti.
    Ama tabii ki şu anda bu durum söz konusu değil. Çünkü ülkeyi kendi kafalarına göre yöneten demagoji yapan iğrenç insanlar yönetiyor.

3|0
    1|0
  • ATATÜRK sevilmez mi, bu ülke ona çok şey borçlu, sevmeyen cahiller de saygı duymak zorunda, kusura bakmasınlar ama din iman deyip ülkeyi soyan, eşi dostu paraya boğan, oy aldığı halkı sömüren insanlarla karıştırmayın

2|0
    1|0
  • Saygı, sevgi ve rahmetle anıyorum :)

1|0
    1|0
  • Başbuğ Mustafa Kemal Atatürk sevilmez mi hiç yaaa!!!

1|0
    1|0
    • 27gün

Bencede ama işte var tek tük..

• 27gün

Onlar Şeyh Sait'in, İskilipli Atıf Hoca'nın, din tüccarlarının, vatan hainlerinin torunları. Sevmemekte haklılar.

• Bir ulusun hayatında bu kadar az sürede bu denli kökten değişiklik pek seyrek gerçekleşir… bu olağanüstü işleri yapanlar, hiç kuşkusuz kelimenin tam anlamıyla büyük adam niteliğine hak kazanmışlardır. Ve bundan dolayı Türkiye övünebilir. Eleftherios venizelos yunanistan başbakanı, 1933. Yunan basbakan bile bunu söylüyor bizim dingiller hala atamizi kotuluyor

1|0
    1|0
  • Kendisini sevmiyor olmakla birlikte insan olduğundan ve şuanda ebedi hayata intikal etmiş olduğundan ötürü saygı duyuyorum. Lakin sevmediğimi bir amaç yapıp fitne, fesat çıkartmakta kullanmıyorum ve denk geldiğim zamanda bu arkadaşları uygun bir dille uyarmaya çalışıyorum.
    Velhasıl ölünün arkasından konuşulmaz diye düşünüyorum.
    Vesselam.

0|0
    0|0
  • var.

1|0
    1|0
  • Ataturku sevmeyen kişilerin bu ülkede yasamaya hakki yoktur diye düşünüyorum benim için isini yapan her siyasetçi saygıyı hak eder Allah rahmet eylesin

1|0
    1|0
  • Sevmeyenin damarlarinda ki Türk kanından şüphe ederim.

2|1
    1|0
    • 27gün

türk olmak için sevmek şart degildir lakin saygı şart kardeşim :)

• 27gün

tamam abi ozaman :D yinede sakin kal kavgayla sinirle hiçbiyere varamıyoruz saygı her zaman olmalı sevgi olmasada :)

• 27gün

katdesim. zaten konsuunca iceri atiyorlar smdi :) biz her zaman dogrudan yanayiz yumrugumuz değil . kalemimiz işler. Allah biliyor ya :)

• Atatürk ü sevmek için Türk gibi düşünmek Türk gibi konuşmak yeterli.. Çok şükür Seviyoruz Sonsuza Kadar.. Kanımız Sağlam Türk Kanı..

2|0
    1|0
  • sonsuza kadar

1|0
    0|0
  • Herkes sevmeyebilir ama saygı duyacaksınız lan ! <3

1|0
    0|0
  • Sevmeyen ölsün

1|0
    0|0
  • Simdiki chp yuzunden Atatürk ten sogudum

1|2
    1|0
  • Yasa Mustafa Kemal Pasa Yasa!!

2|0
    1|0
  • Sonsuza dek...

1|0
    1|0
  • Onu sevemeyen insan gitsin kendini kopruden atsin o olmasa olmazdik zaten.

2|0
    1|0
    • 27gün

Neden olmayalımki?
      Bundan önce 16 tane türk devleti kuruldu vede yıkıldı. TC ise 17. türk devleti idi. Yıkılan türk devletlerinde yaşayan insanlar piçmi doğdu?

• Sevmemek elde mi

1|0
    1|0
  • Var, ben mesela.

1|0
    0|0
  • Türkiyenin % 70 hala ATATÜRKÇÜ

1|0
    1|0
  • tabii seviyoruz

1|0
    0|0
  • evet var ben

1|0
    0|0
  • Çok güzel sayıyorum

1|0
    4|4
    • 27gün

Böylelikle bu tipleri bu sorulardaki görüşlerinden dolayı fark edip engelliyebiliyoruz arkadaşlar

• Hayır, sevmiyorum 😒

0|0
    1|1
  • saygıyla anıyoruz.

1|0
    1|0
  • Kendisinden haz etmiyorum.

0|0
    1|2
  • Severim sevmeyenle isim olmaz.

1|0
    1|0
  • Özlüyormus mal işte ne ara gördün

0|0
    1|0
  • Var.

1|0
    2|0
  • file:///C:/Users/TOSHIBA/Desktop/Desktop/ERDOGAN%20%C4%B0NCE/FOTOLAR/VEFAT'%C4%B0NDA%20S%C3%96YLED%C4%B0%C4%9E%C4%B0%20ALEYK%C3%9CMSELAM. gif

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 12

• Seviyorum.

1|0
    1|0
  • Sevmeyen kesim bir zamanlar feto yalakası , Osmanlı yalakası, Tayyip yalakası , çakma musluman kesim.

2|1
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/LQk5N0.png

Burdayız, daha ölmedik!

1|0
    0|0
  • Saygı ve sevgiyle anıyoruz

2|0
    1|0
  • var tabi ya olmaz olurmu

1|1
    0|0
  • Sen boşver o bilmem kimin totosunun kıllarını.
    Atatürk ve cumhuriyet aşkı asla bitmeyecek 🙏

1|0
    0|0
  • bu ülkede yaşayıp hala nasıl sevmeyen insanlar olabiliyor şaşırıyorum açıkcası

1|0
    0|0
  • Lafta değil gerçekten seviyorum ve sayıyorum atamı

1|0
    1|0
  • Yıllarca zorla sevdirildi sevmem ama saygı duyarım 😂

0|0
    1|0
  • Çok severimde Atatürkçüleri sevmem

0|0
    0|0
  • Atatürk olmasa bu hayatı yaşayacaklarmıydı acaba sevmeyen insanlara anlam veremiyorum

1|0
    2|0
    • 27gün

Klasik hainler tarafından doldurulmuş tipler, neden sevmiyorsun diye sorsan hep aynı mantıksız bahaneler

• Sevmeyenler zaten belli. Ya tayyipçi ya osmanlıcı ya da süslenip sağda solda starbucksları gezen sahte müslümanlar. Bizim ise yolumuz belli hiç şaşmadık çok şükür. İzindeyiz atam!! 🇹🇷🇹🇷🇹🇷

1|0
    1|0
    • 27gün

Eksiyeleyenler çıksında yorum yapsın kendini savunsun. Ergence davranmayın 😉

Yükleniyor...