Ulu orta öpüşen gençler hakkındaki düşünceleriniz?

Bence her insan özgürdür ve isteyen istediğini yapar bana batmıyo insanların öpüşmesi v. s. Peki siz o insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
1ay Millet ne garip. ya. Sokak ortasında kadın dövülse izleyen millet, sevgi göstergesinden rahatsız oluyor.
28gün güncel

0|1
37|51

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de öpüşüyorum ne var bunda? Rahatsız falan olmam gayette hoşuma gider insanların biribirlerine sevgilerini göstermesi.

Burada asarım keserim döverim diyenler medeniyetten nasibini alamamış mahlukat...

1|1
    1|1

En İyi Kız Görüşü

• ne kadar acayip insanlarsınız insanin sevdigiyle öpüşmesi kadar güzel bir şey var mi ben mutlu oluyorum görünce annemle babam kaç yaşındalar yanımızda öperler birbirlerini çünkü asktır bu cinsellikten çok uzak

1|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 50

• Halka açık yerlerde her tür ve her yaştan insanın olduğunu düşünseler; cahilce ve edepsizce değil daha usturuplu ve iffetli davranabilirdi bunu yapanlar.

2|0
    1|0
  • Sokayım öyle özgürlüğe 10 yaşındaki kız kardeşim görüp etkilense ne olacak.. gitsin gizli sakla naparlarsa yapsınlar sokakta yaptırtmam, zaten bizim ordada olmaz

1|1
    1|0
  • Beyaz pastel boya kadar gereksizler diyorum

2|0
    0|0
  • Selam pampiriks

Kardeş, her şeyin yeri - zamanı ve sırası var...
    Sokakta hayvanlar gibi birbirini çoğaltırcasına çıtırdatanları esefle kınıyorum.

Ha dipnot düşeyim: (*) Bizler insanız

0|0
    1|0
  • Kimsenin açık alan fantezisini görmek zorunda değilim. Daha müsait alanlar var bunları yapmak için ;)

2|1
    1|0
  • benim adıma bir problem yok..
    erkek (adam değil), yanındakini mahremi olarak görmüyorsa, ulu orta paylaşıyorsa, onların bileceği iş..
    benlik bir durum yok..

1|0
    1|0
  • sokak ortasında dayak yiyen kadına sessiz kalmadığım gibi sokak ortasında öpüşenleri de tasbit etmem, bizimde kız arkadaşlarımız oldu ama edebimizi hep koruduk

2|0
    0|1
    • 1ay

peki bir erkek yolda kadına hakaret etse müdahale eder miydin

• 1ay

ya hayır o mahiyette söylemedim, insanlar münakaşa edebilir ona karışacak değilim benim söylediğim şu minvalde, kadın susmuş erkek sayıyor sövüyor bağırıp çağırıyor, insan buna müdahale der vazife-i beşeriyet icabı olsa yine eder.

• 1ay

hıh o zaman tebrik ederim. Almak istediğim cevap buydu

• İlgilenmiyorum herkes istediğini yapabilir

1|1
    0|0
  • bende yaptım umursamam hatta gördüm mü kafamı cevirirm ki utanmasınlar diye tip tip bakana da sinir oluyorum

1|0
    1|1
  • genislik ve dayakliklar

1|1
    1|0
  • bizde ahlak ve edep dene bir kavram var bayan. Ve buda dinimizden geliyor. Bence toplum tarafından tepki gösterilmeli ve bu konuyla ilgili başka tedbirlerde alınmalı. Biz birbiriyle yiyişen insnaları görmek zorunda değiliz.

2|0
    1|1
  • Ayıptır, olan var olmayan var :)

1|0
    1|0
  • öpüşmek istiyosan öpüşeceksin

1|0
    1|0
  • Kimse kimseye bir şey diyemez ama toplum tarafından konulmuş ahlaki kurallar vardır.. bu şekilde bakarsa olaya hoş karşılanmayabilir... Tabi beni bağlamaz yanlarından geçer giderim... ben yaparmıyım hayatta yapmam öyle bir şeyi...

0|0
    1|0
  • Bazi seyleri asan insanlari seviyorum. Toplum baskisindan kurtulmus, ozgurlugunu ilan etmis insanlar candir.

1|0
    1|0
  • evet herkes ozgur ama bunun ulu orta yerde yapilmasi nekadar dogru hayvanlardan ne farkimiz var ozman?

1|0
    1|0
  • rusyada şahit oldum bir kafede ama öpüşmeyi geçip sevişmeye başladılar nerdeyse :P tabi kızda izlediğimi farketti..

1|0
    0|0
  • Özgürlük güzel şey be.. Öpüşsünler tabi. Kime ne. Bakmazsan görmezsin zaten. Hatta isteyen sıçsın yolun ta ortasına ve bağırsın sonra BAKMAYIN KARDEŞİMM BAKMAZSANIZ GÖRMEZSİNİZ ayrıca ben özgürüm

1|0
    1|0
  • Kendi evlerinde yapmaları daha mantıklı.

1|0
    1|0
  • Görmemişin sevgilisi olmuşcasına bu işin yapılması kadar edepsizce aptalca bir şey olamaz.

1|2
    1|0
  • Bişey desen yobazsın demesen geniş. Umrumda değiller.

1|0
    1|0
  • Guncelleme yanlış.
    konuya gelirsek hiç iyi dusunmem resmen sapıklıktır. Çoluk cocuk var onlara çok mu iyi ornek olur. siz biraz olgunlasin sonra gelin konusun

0|1
    1|0
  • Keyiflerine baksınlar.

1|1
    0|0
  • Öpüşen öpüşsun de hani benim tek derdim çocuklar. Başka bisi degil

1|0
    0|0
  • Ulu orta öpüşüyorlar

1|0
    0|0
  • tiksiniyorm

1|1
    1|0
  • Güncellemen çok doğru ve mantıklı bence de öyle

1|0
    1|0
    • 1ay

:) yorumlar arasında böyle diyen tek erkeksin. teşekkür ederim :)

• 1ay

Dediğin gibi biri dövülünce umrunda olmaz kimsenin hatta izlerler çok matah bir şeymiş gibi ama birbirini öpen bir çift görünce hemen gelenek görenek damarları kabarıyor yazık.

• ben şahsen utanırdım utanmayanların da ta neyse

1|0
    1|1
    • 1ay

yani mahrem gibi bişey sokak ortasında olanı geçtim çocuk parklarını istila ediyorlar onu geç kuçagına alıp öpüşen gördüm ben biraz etrafa saygı gerek birde sordugun soruda kadın dövme ile alakalı bir söylemin yok eger onuda sorsan tepkimizi koyardık bence ondan sordugun soruya aldıgın cevapların üstüne onu ekleme :)

• 1ay

Senin gibi yobaza cevap vermeyi düşünmüyorum., byyy

• 1ay

allahala bende öpüştüm ama milletin içinde yapmak saygısızlık.. Karısını dövenlere adam demiyorum ben mesela bir kıza sesimi bile yükseltmem ben mi yobazım yobaz olan sensin sorudgun soru öpüşmekle ilgili sonrada dövenlere ses etmiyonuz diyosun kızım git öyle sor ozaman öpüşene kızarken dövene neden tepki yok diye sorsana soruyu biz soruya göre cevap verdik sonra güncelleyip böyle yargılama yapılır mı insana ayıp ya ayıp.

• Sokak da değil de Evde ve yalnız yapsa
    Daha etik olur

1|0
    0|0
  • Hiçbirşey

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

Kızlar Ne Diyor 36

• Güzel bir durum kavga gürültü göreceğimiz yerde insanlar sevsin birbirini, yeter ki kandırmaca olmasın..

1|2
    1|1
  • Dışarda sadece yetişkinler olsa tamam da sokaklarda küçük çocuklar da oluyor. Bunu da düşünürsek, uzun uzun öpüşmeyi gerçekten sağlıklı bulana diyecek sözüm yok.

Evet her insan özgür. İsteyen istediğini yapar. Kimse kimseye "Yapamaz" demiyor zaten.
    İnsanların özgür olması bir başkalarının düşüncelerini olumlu yönde etkilemez, bu bir etken değil. Özgürler evet öpüşürler ama ben orta yerde normal karşılamam, iyi şeyler de düşünmem. Evli ya da bekar fark etmez.

0|1
    1|1
    • 1ay

Senin sevgi gösterme anlayışın o olabilir. Rahatsız olan insan için, sokakta öpüşmek bir sevgi göstergesi değil demek ki.

• Gram bisi dusunmuyorum. Ama bazi seyler gizli guzeldir. Mesela sevgilisini open bir erkege o kizla ciddi olsa ulu orta yiyismez deniyor. bence bunda dogruluk payi var.

1|0
    0|0
  • ulu orta öpüsmek diğer insanlara saygisizliktir kim annesinin babasının kardeşinin ya da ark ortamında öpüşür yabancı diye mi utanmiyorlar.. ben dizilerde öpüşme sahnelerine de karşıyım nerde bu rtük uyuyor mu daha çocukların bile uymadığı bir saatte yayınlanıyor bu diziler es ana baba kardes coluk çocuk ailece izleniyor şahsen ben utanıyorum bu sahneler çıktığında..

0|1
    1|1
  • Çok sevimliler tabii daha ileriye gitmedikleri sürece 😊

1|1
    0|0
  • Ben görürsem kafamı çevirir yoluma devam ederim. Beni ilgilendirmez.

1|1
    0|0
    • 1ay

aynen benim kafadasın :)

• 1ay

Yani beni ilgilendirmez. Sokak ortasında kadın dövülse izleyen millet, sevgi göstergesinden rahatsız oluyor.

• 1ay

vallahi çok doğru dedin

• Arada ufak öpücük, sarılma falan zaten olması gereken şirin hareketler. Ama dışarıda French kiss yapmak bana da avamca geliyor.

Yani iş ön sevişmeye kaydığı zaman yakışıksız hal alıyor. Onu da belli bir seviyenin üstünde insanlar yapmıyor zaten.

0|0
    1|1
  • Öpüşsünler ne olacak

1|2
    1|1
  • Guzel veriyor diyorum 😄

0|3
    2|0
  • Heekes özgür tamam da biz şahit olmak zorunda değiliz ulu orta değilde kuytu köşe öpüşsünler ben öpüşmesin mi diyorum.
    Sadece rahatsızlık söz konusu burda.

0|2
    1|1
  • abartılı ve gereksiz hareketler... ergence buluyorum.

0|0
    1|0
    • 1ay

sokak ortasında kadın dövülmesinden rahatsız değilim ama öpüşmeden rahatsızım gibi bir beyanda bulunan mı oldu da bu denli saçma ve alakasız bir güncelleme yapma gereği duydun? başkalarının beyniyle ezbere konuşunca böyle oluyor demek ki

• olabilir kadını dövmek bağırmak serbest ama bunu laf yapıyolar bence önce onlara sesini çıkarmalı bu toplum

1|0
    0|0
  • gıtsınler evınde opussunler ben onları gormek zorunda degılım

0|2
    1|0
    • 1ay

O zaman git evine ben sen rahatsiz olacaksin diye sevdigimi op. ekten vaz gecmem

• 1ay

Ben de izin vermiyorum acikcasi sevgilim cok istekli oluyor genelde ben hep iterim ya da sert bakarim ama canim opmek istersede sak diye operim biter 😀

• 1ay

@Alfaq kes bı ya bos ınsan

• Midem bulanıyo

0|1
    1|1
  • yani belli sınırlar olduğu sürece insanların hislerini duygularını bizdeki kadar saklamamasi gerektiğini düşünüyorum ben de evet

1|1
    0|0
  • Taş atıp kaçarım gitsinler evde ne yapıyorlarsa yapsınlar

0|2
    1|1
  • Bakmam gecerim bir dusuncem olmaz isteyen istedigini yabar banane sizene kimene yani 😄

1|1
    0|1
  • Birbirlerini gerçekten seviyorlar mıdır acaba diye düşünüyorum, bide yalnızlık tokat gibi çarpıyor o sıra yüzüme tabi

1|0
    0|0
  • ellin ne yaptığı beni ilgilendirmez

1|0
    0|0
  • Hos bakmıyorum

0|0
    2|1
  • Batmıyor , yokluk çekmediğim için rahatsız olmam.

1|1
    1|0
  • Hoşuma gitmiyor, her şeyin adabı var

0|1
    1|0
  • hoş değil

0|0
    2|1
  • Bizim kültürümüze ters bir olay. O yüzden kaniksamak yerine dışlamayi tercih ederim.

0|1
    2|1
  • bunun adı özgürlük değil yalnız. her şeyin yeri zamanı var, görüntü kirliliği sadece benim için

0|0
    1|1
  • Her kötünün kendi bacağından asılır beni ilgilendirmiyor

1|0
    1|0
  • ufak bir öpücük kondurmak tamamda sokakta dakikalarca öpüsenleri pek anlayamiyorum ben yapamazdim

0|1
    1|1
  • batmaz da hoş değil saygılı olmanı insan herşeyin yeri zamanı var edepsizlik yapılmamalı

0|1
    1|1
  • Umursamıyorum rahatsız etmiyor

0|2
    0|1
  • Bence bu tarz şeyler dört duvar arasında olmalı.

0|0
    2|0
  • Kızlar Devam
    6
Yükleniyor...