Kapat

Yolda yürürken yemek yeme konusunda ne düşünüyorsunuz, siz yolda yürürken yemek yer misiniz?

Yolda yürürken yemek yeme konusunda ne düşünüyorsunuz, siz yolda yürürken yemek yer misiniz?
Ben genelde vaktim olmasa bile sokakta yürürken yemek yeme konusunda kendimi iyi hissetmeyen bir insanım.
Ve genelde yemek yemenin bir adabı olduğuna inanır bunu lokantada veya evde yaparım.. Hazır acelem olsa bile genelde sokakta yemek yememeye özen gösteriyorum.
Ancak oldukça denk geldiğim bir durum özellikle genç arkadaşların yolda yürürken yemek yemelerine şahit oluyorum. Belki bir kısmının vakti yoktur yemek yemeye ama bir kısmı bu durumu alışkanlık haline getirmiş gibi gözlemim bu yönde
Peki siz yolda yürürken yemek yeme konusunda neler düşünüyorsunuz, siz yürürken yemek yemeyi tercih eder misiniz?

1|0
35|17

En İyi Kız Görüşü

• Bende sevmiyorum ancak mecbur kaldığım zamanlar olabiliyor. O zamanlar da yolun daha sakin kısımlarında yapıyorum

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ebeveynler tarafından çocukluktan gelen bir dikta gibi birşey bu :) Ayıp derlerdi, yemezdik. Hala da yemem...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 34

• Cok zevkli oluyor. Nesli tukenen bir dinazor gormus gibi bakanlar var hele. Dahada zevkli oluyor sjjsjsjs ya ben saat 6da işe gidiyorum. Tabikide yolda yicem 😂

0|1
    0|0
  • Bende dışarda ya da yürüyerek yemek yemeye birşeyler içmeye karşıyım hem nimete saygısızlık hemde göz hakkı diye birşey var bir insanın canı çekse yediğim benim bünyemde hastalık yapar

0|1
    0|0
  • Çok zorunda kalırsam yerim en son ne zaman yürürken yediğimi hatırlamıyorum

0|1
    0|0
  • Deniz kıyısına indiğim de sahilde leplebiciler var sadece ordan leplebi alıp yerim okadar.
    Yemek isteyenler zaten yiyor ne diye bilirim ki.

0|1
    1|0
  • Yururken yemek yeme, dondurma yeme, yalama sakiz cigneme aliskanligim yok yapanlari da esefle kiniyorum 😊

0|1
    2|0
  • Sevmiyorum yemem yani

0|1
    0|0
  • Yemek oturarak yenmeli ama bazen söyle bir durum oluyor çok acsin acil yetismen gereken yer var eline ne alırsan yiyerek gidiyorsun oluyor bu insanın başına gelebiliyor

0|2
    0|0
  • İsteyen yesin ama ben tuhaf hissediyorum öyle.

0|1
    0|0
  • pamuk sekeri bitek. nadiren de olsa yazin asiri sicak olunca su falan icerim ama yemek yemem

0|1
    0|0
  • Dondurma yerim yemek yemem

0|1
    0|0
  • hayir etmem rahat edemem zaten öyle

0|1
    0|0
  • :) Yolda yürürken yemek yiyemem... Benim için oturup yavaş yavaş yemek çok daha iyi.

0|1
    0|0
  • Mecbur yiyorum bazen..
    Çünkü hiç vaktim olmuyor ve bir yere yetişmeye çalışıyorsam, ekmek arası ne yemek varsa karnımı onlarla doyururum. Hem yürürüm hemde yemeğimi yerim.

0|1
    0|0
  • rahat olmadıgı icin yemem

0|1
    0|0
  • Yemem cekinirim ancak yemek yemeye vaktim olmamissa onda bile yemedigim zamanlar oluyor bir yere oturup yenilir ya itici duruyor

0|1
    0|0
  • Bir kere elma yedim xd

0|1
    0|0
  • Yemek degil.. ama dayanamadigim zamanlarda cikolata gofret vs yerim.. kan şekerim düşüyor mesela :) o an yemeliyim çikolatalı gofretimi

0|1
    0|0
  • yerim yiyorum

0|1
    0|0
  • Yemem.

0|1
    0|0
  • Oturarak yenmeli ama acele durumlarda küçük şeyleri ayakta yiyebiliyorum bazen..

0|1
    0|0
  • Cok acsam yerim

0|1
    0|0
  • Yemek dedigin oturup yenir

0|1
    0|0
  • Sadece simit yiyebiliyorum düşündüm de

0|1
    0|0
  • Yemem.

0|1
    0|0
  • sadece yemek değil hiç bir şey yiyemiyorum rahatsız oluyorum

0|1
    0|0
  • Oturmayi tercih ederim

0|1
    0|0
  • Basimdan gecen bir olayi hatirlatti bu sorun. Oturdum disarda yemek yiyordum yanimdan annesinin elinden tutmus bir kiz cocugu gecdi ve ay cok lezzetli bu diyip agzini acip dudagini yaladi cok utandim o an :(

0|1
    0|0
  • Hiç yemedim yememde

0|1
    0|0
  • doğru bulmuyorum

0|1
    0|0
  • Yani çıkolata tarzı şeyler yerimde yürüyerek yemek yemek pek benlik deil😛

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    4

Erkekler Ne Diyor 16

• Bende öyleyim hatta odamın dışında yemek bile yemem mümkünse , ağzını şapırdatarak yemek yiyen birisi denk gelirse kendimi tutamıyorum çünkü.

0|1
    0|0
  • Yok ya yürüyerek yemek mi yenir..

En fazla bir taşın üstüne oturur öyle yerim..

#Vesselam

0|1
    0|0
  • sadece sımıt.. baska turlu asla yolda yururken bırsey yıyıp ıcemem.. sıgara bıle tuhaf gelıyor hatta!

0|1
    0|0
  • Utanırım ben ya ayıp
    Yememde içmemde

0|1
    0|0
  • Kırıntılar yere dökülüyor günah bilmeden basıyor kaç tane insan ulu orta yerde yenmemesi gerekir canı çeken olur. Olan var olmayan var

1|1
    0|0
  • Tercih etmem yeni neslin bozuklukları işte nimete sayılarının olmamasını gosteriyor. adab ve edebtir bu.

1|1
    0|0
  • mümkün olduğunca yemiyorum..
    ülkemizde fakir / yoksun kişi sayısı fazla.
    ama pardon ya biz 2000 lerin Türkiyesinde artık yediklerimizi bile sosyal ağlarda resmini çekip paylaşıyorduk dimi?
    sustum..
    çünkü böyle insanlar gerçekten var..

0|1
    0|0
  • Yemem

0|1
    0|0
  • Pek tercih etmem

0|1
    0|0
  • Hiç rahat edemiyorum.

0|1
    0|0
  • Herturlu yerim shgd

0|1
    0|0
  • Genelde yemem. Kırıntılar felan yere düşer ve toplum içinde yanlış olur diye düşünürüm

0|1
    0|0
  • Yemem yenmez de zaten

0|1
    0|0
  • yersem ölürüm

0|1
    0|0
  • O konuda başarısızım.

0|1
    0|0
  • bazen çok degil