Doğum videosu izledim çok kötü oldum ya :( ?

Kocaman oluyor orası çocuğun kafasından çekiyolar hortumunu kestiler kanama falan oluyor fena oldum ya karınız doğururken içeri girermisiniz kızlar izin verirmiydiniz eşiniz izlesin?

0|0
11|4

Kızlar Ne Diyor 11

• ayy bende bir kaç sene önce izlemiştim ilk defa hayatta çocuk yapmam diyordum :D ama bedenimiz öyle mükemmel yaratılmış ki içimizde yavrumuzu 9 ay boyunca büyütüp onu dünyaya getirebiliyoruz.. onun için çektiğimiz acı da onun ne kadar kıymetli olduğunu gösteriyor..
    eşiminde midesi kaldırabiliyorsa gelsin izlesin dayanamıyorum derse çıkabilir izin veriyorum :D

0|0
    0|0
  • Sonra "erkek olmak kız olmaktan daha zor" diyin. Daha izleyemediğiniz şeyleri biz yaşıyoruz. Bilin istedim.

0|1
    0|0
  • Doğum izlemedim ama Nymphomaniac filminin (sonradan çıkartılan) bir sahnesinde kadın kendi bebeğine kürtaj yapıyordu. Zor izlemiştim.

0|0
    0|0
  • Ben istedim girmesini ama sezaryen doğum yaptığm için doktorlar izin vermedi

0|0
    0|0
  • hayır ben kimsenin izlemesini görmesini istemezdim

0|0
    0|0
  • Izlesin hatta video alsin 😄😄😄

0|0
    0|0
  • kıymetimizi bilin işte

0|0
    0|0
  • ben istemem

0|0
    0|0
  • Sonra da kendisini o kadar zorlukla, ağrı/acıyala dünyaya getiren anneyi biri kalkıp terlik attı diye mahkemeye verir, biri döver, diğeri sokağa atar!

0|0
    0|0
  • İstemezdim

0|0
    0|0
  • Ben istemem ama kendi gelirse kendisi bilir. Akıllı misin ki niye izliyorsun tabi çok zor dur doğum. Oyuzden cennet analarimizin ayağı altinda

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Erkek gebeler zaten cinsellikten soğuyor :(

0|0
    0|0
  • Ben izlemem, zorunlu olmadıkça

0|0
    0|0
  • izleme gardas

0|0
    0|0
  • Kızlara böyle bir soru sorman çok mantıklı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...