İlk defa rakı içicem nelere dikkat etmeliyım sizce?

Arkadaşımla beraber 35lik alıp icicez, ilk defa içen birine 35liğin yarısı fazla mı gelir. Birde kokusu sonraki gün e çıkar mı ailem in anlamasını istemiyorum çok kokar mı rakı?

Güncellemeler:
28gün Not: ilk defa alkol icmiyorum bu arada, tek başıma bir şişe şarap bitiren biriyim ama rakı hiç içmedim

0|0
5|27

Erkekler Ne Diyor 27

• İlk defa içeceksen, şalgam ile iç. Rakı hızlı içilmez, yavaş içilir. Şişenin hepsini bitirmek zorunda değilsiniz ayrıca. 2 duble yeterli :)

1|0
    0|0
  • Çok içmemeye

1|0
    0|0
    • 28gün

35 ligin yarısı iyi mi?

• 28gün

İşte o koku işi bozuyor yaa, ne kadar sürede çıkar o koku eve gittiğimde etrafa yayilmiyacak kadar azalması için ne kadar geçmesi lazım üstünden. Birde kokusunu alıp götürücek bir yiyecek içecek yok mu? 😀😂

• 28gün

O çok ağr kokar ya listernle falan gargara yap nane sakızı falan çiğne bilmiyorum ben kokusu geçsin diye bir şey yapmıyorum 😄

• Yavaş yavaş iç ve mutlaka her yudumdan sonra meze ye

1|0
    0|0
  • içtiğinde kokar ama ertesi güne çok kokusu kalmaz. ikiniz için ilk defa içeçekseniz bir 35lik fazla gelebilir. normalde rakı ne tok ne aç karnına içilir. ama sen ilk defa içecekmisin rakının sert bir tadı ve kokusu vardır bunları hafiflete bilmek için bol meze tüketmelisin bence yanında. kadehlerinizide duble yapmayın tek ayarlayın. rakı bardagının dibinden şöyle iki parmak kadar rakı koyun su ekleyin ve tek bir buz atın. soğuk için bu arada mutlaka rakı sıcak ılık falan içilmez tadı çok çok ağır olur.

0|0
    0|0
  • mezelere

1|0
    0|0
    • 28gün

Mezemiz olucak, peynir kavun şalgam falan 😀

• 28gün

Çorba ne alaka kokusunu falan mı alıyor 😊

• 28gün

bol sarımsaklı limonlu kelle paça ve ya karışık çorba iç hem koku kalmaz hemde kendine getirir seni ayılırsın

• içme

1|0
    0|0
    • 28gün

İcmem lazım çok merak ediyorum 😀

• 28gün

Müslümanlık inancım olmadığı için sorun yok harem bizim işimiz 😂😂

• 28gün

ozaman ne diyim her pisligi yap

• rakı erkek işi bayana gelmez illa iscem dersen yudumu birden yut arkasından salatalık ye az iyi gelir birde soğuk olsun rakı sadece buz değil

1|0
    1|0
  • yavaş yavaş iç. yanında meze ve sohbet olsun

1|0
    0|0
  • Çok kokar birde rakı ağırdır

1|0
    0|0
    • 28gün

O zaman çok gelmez ama kokar rakı iyi kokar 😊 hatta bazen ertesi g0n tuvalet bile kokar

• 28gün

O kadar kokuyor mu yaa, kokusunu atmak için bir çözüm var mı? Rakının kokusunu alacak Yicek içecek bişey yok mu

• 28gün

Maydonoz diyolar bem hiç gerek duymadım ama

• Evet gelebilir ama meze ile kurtarabilirsin

1|0
    0|0
  • Kusacaksin

1|0
    0|0
  • Topragim yavas yavaş ic yanina mezeyide hazir tut harika bisey rakı ;öz hakiki toprağım afiyet olsun

1|0
    0|0
  • Yavaş yavaş demlene demlene

1|0
    0|0
    • 28gün

O allahin emri, Yavaş icmem gerektiğini duydum bir çok yerden😀

• 28gün

Sarhoş olup evin yolunu bulamayım mı istiyon sen 😂

• 28gün

Şarhoş olmana gerek yo

• koklama yeter

1|0
    0|0
  • bir halt yiyeceksin madem bu kadar meraklısın neden ailenden saklıyorsun? Senin çocukların da böyle yapsa hoşuna gider mi?

0|0
    0|0
    • 28gün

Çocuğum olursa ileride saklicagini zannetmiyorum ben. Çocuğun gizli iş yapması anne baba ile alakalıdır

• 28gün

Benim babamda seninkinden farklı değil. Bütün sülalem babamdan Nefret ediyor inanılmaz sabit fikirli bir adam

• 28gün

Öyle baba olacaksa hiç olmasın konuşmasın insan için evlattan daha değerli birşey olamaz onu kaybetsin de görsün sıkıntılıyı bir görsün o zaman. Benim ailem de onların istediği gibi bir evlat olmamı istiyordu Asla tabiki. Cahil olmasalar diyeceğim ki ailemin benim hakkımda istedikleri benim iyiliğim için beni sevdiklerinden dolayı böyle şeyler istediklerini düşünürdüm de öğrendikleri ve ya doğru zannettikleri hiçbirşeyi kendileri araştırıp öğrenmemişler beni nasıl koruyabilirler ki?

• Eve girerken paspası ortalamayı unutma

0|0
    0|0
  • malmsnz siz 😂

1|0
    0|0
  • Yavas

1|0
    0|0
  • Kusmamaya

1|0
    0|0
  • rakı yerine göre çok pis çarpar, çarpmasını istemiyorsan rakıyı az suyunu çok koy, zaten bir bayanın rakı içme şekli bence böyle olmalıdır. öyle rakıyı çok koyarsan 2 bardakda devirir seni ve alkollerin arasında en fazla kokanı rakıdır. içip eve gideceksen yattığın odanın kokusu sizi ele verir :D ha başka yerde kalıp ertesi gün eve gideceksen sorun olmaz.

0|0
    0|0
    • 28gün

Kokusu odamdan dışarı da çıkmaz heralde dimi 😀 bide en az kokan rakı hangisi ve sonraki gün de kokmaya devam eder mi?😂

• 28gün

en az kokan rakı mı :D sen kafayı mı yedin :D rakının kokusu her türlü belli olur. bir anımı yazayım istersen.
      bir gece pampilerle rakı sofrası kurduk gece 3 de geldik evlere, odamın kapısını kapattım balkonun kapısını açtım sabah kaldırmaya annem geldi, aç kapıları pencereleri ev yiril yiril kokuyo gene içmişsin felan :D rakı her türlü ele verir

• sonrasında sevişmek yoksa hic boşuna icme ;)

0|0
    1|0
  • İdrarın bile anason kokar. : ) İlk kez içeceksen yavaş iç ilk kadeh de kafayı kırarsın. : )

0|0
    0|0
    • 28gün

Oha ya o kadar kokuyor mu. kimiside rakı kokmaz diyor napcam şaşırdım sahiden.

• kokusu kalmaz daha önce içtiysen 35 liğin yarısı sarhoş etmez en fazla çakır keyif olursun

0|0
    0|0
  • içme

0|0
    0|0
  • Herşeye dikkat et !

0|0
    0|0
  • rakıyı içince dikkatli ol
    şişenin üstüne oturma canın yanar

0|0
    0|0
  • Suyunu bol kat.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Tövbe etmeye dikkat et illa o haltı içeceksen gerisi gelip geçici

1|0
    0|0
    • 28gün

Tövbe etmem 😀

• 28gün

Allah hidayet versin canım kendine dikkat et

• 28gün

Sağol canım sende 😊

• Rakı kokmaz merak etme.

1|0
    0|0
  • Yavaş yavaş iç

1|0
    0|0
    • 28gün

Yavaş icicem zaten 😊 isterse kustursun tek korkum kokusu nasıl cikar evden anlaşılsın istemiyorum 🙄

• 28gün

Teşekkür ederim canım inşallah anlaşılmaz ya 😊

• 28gün

İnşallah canım şimdiden afiyet olsun😊

• bir bardaktan fazla içme ilk içeceğin için ağır gelir

yavaş yavaş iç acele etme

bende öyle yapmıştım :)

0|1
    0|0
  • çarpılmamaya

0|0
    0|0