Yanında sevgilisi olan birini şöyle bir süzer misiniz?

Kaçamak bir bakış atar mısınız? Sırf kendini çok beğenmiş kızları gıcık etmek için yapıyorum bunu bazen erkekler çoğunlukla popoma baktığı için 😂😂 gecen mavi de Jean denerken geldi başıma yine kız arkadaşı sevgilisinin kalbinden çıkmasını istemiyodu giderken de sert bir bakış attı bana hahaha 😆😆

0|0
2|10

Erkekler Ne Diyor 10

• Yani çekici ve güzelse rahatsız etmeden istemsizce süzülenler olabilir.
    Popo konusu ise kaçarı olmayan ve ezici bir çoğunluğun baktığı, kadınların en etkili silahıdır. Fazla tip güzelliği olmayan bir kadın poposu ile jön tipinde sevgililer elde edebilir. Sadece giyinişine önem vermelidir. Yani bunu sunabilmelidir. Salaş veya bol giyinerek bu silahı kaybeder. Popoları olmasa kadınların işi zor bence.

Ama özetle şunu belirtelim ki yanında sevgilisi olan birine bakmamaya çalışmak lazım. İnsanları 5 saniyelik görsel zevk için rahatsız etmemek lazım. Geçtiklerinde poposuna bakın en azından görmezler :P

1|0
    0|0
    • 23gün

Sadece sevgilisi var diye kendini çok bir bulutlarda giren kızlara yapıyorum bunu sinir etmek hoşuma gidiyo 😂😂

• 23gün

Ama karşı cins için de iyi bir ego sağlamış oluyorsun. Neyse güzel popolu kadınlar candır deyip geçelim :P

• 22gün

Tesekkurlerr 😎

• Kanı bozuk değiliz hamd olsun.

0|0
    1|0
  • ne kadar rezil birisin sen

1|0
    1|0
  • kız tas gibi erkek at hırsızı olunca bakmadan edemiyoruz tabi dövesin geliyor

0|0
    0|0
  • Tamam dotune bakinca mutlu oluyonda belli etme

0|0
    0|0
    • 23gün

Ne alaksı var beni mutlu eden şey o kızın giderken attığı kıskanç bakışlar sevgilisi var diye kendini hele de vücutlu bir sevgilimi var diye kendini bulutlarda sananlara bunu yapmak acayip zevk veriyo bana anlatamam 😊😊

• 23gün

Sende az degilsin

• Yok sevmem öyle şeyleri bana yapılsa cinayet sebebi olur yapmam o sebepten

0|0
    0|0
  • Ne kadar mutlu olmuşsunnn 😂😂

0|0
    0|0
    • 23gün

Evet çünkü o giderken attığı bakış beni zevkten dört köşe etti yani kaslı vücutlu bir sevgilisi var diye ne bu hava 😊

• 23gün

Evet çok güldum arkalarından ya akrepligim tuttu yine 😂😂

• 23gün

O ne be 😂

• hayir ayrica yaninda sevgilisi varken bakan kizlardanda hic hoslanmiyorum

0|0
    0|0
  • suzuyorum valla :)

0|0
    0|0
  • bana da genelde sevgilisi olan kızlar bakar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayır amele hareketleri

0|0
    1|0
  • Ayıptır bea.

0|0
    0|0
    • 23gün

Sevgilisi var diye kasılan kızlara yapmak hoşuma gidiyo bunun dışında kimsenin sevgilisi beni ilgilendirmez zevk aldığım şey o giderken kızın attığı kıskanç bakış 😊

• 22gün

Hahah diğer turlu daha zevk alıyorum 😂

• 22gün

Cadı 😀😂

Yükleniyor...