En iyi arkadışımı kırdım galiba?

Bir arkadaşım var konuyla karışık dalga geçiyorduk birbirimizle... sonra sus adama iftira atma dedi kendinden bahsederek... bende hangi adama? Ben adam göremiyorum dedim. Ya şakaydı sonuçta.. ne demekmiş o dedi.. bende gülerek ne anladıysan o demekmiş dedim sonra bir anda gitti🙄 Ya kırılacagını düşünemedim ki! Şaka yapıyordum 🙄 Nasıl telafi edicegim şimdi ben bunu😞 Mesajlarımada cevap vermiyor... ya niye kırıldı ki şimdi sonuçta şakalaşıyorduk😞😞 yardımcı olsanız😞 Ne yapabilirim?

Güncellemeler:
24gün Aaa yazdı geriii ❤️❤️ Ya adam ol dedi geri bana tamam uyuzluk yaptı ama olsun acayip içim rahatladı ya! Kalpten gidiyodum! Siz erkekler ne zor varliklarsiniz!

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kırman kötü oldu.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• keşke daha hassas olsaydın ama arayıp özür dile sen çok abartmışsın oda gereksiz kırılganlık yapmış şakalaşırken olur bazen böyle

1|0
    0|0
    • 24gün

Of biliyorum da ne bilim ben bu kadar üzülecegini.. sadece şakaydı.. o bana bişey derken ben kırılmıyorum hiç sonuçta şaka oldugunu biliyorum🙄 Kafayı yicem

• 24gün

kotu gününe denk gelmiştir ama adamlığı ile dalga geçmeseymişsin iyiymiş neyse düzelir korkma zamana birak

• 24gün

@Four444 duzeldi zaten cok mutluyum su anda bir an cidden kalpten gidecektim hic boyle yapmamisti daha once

Erkekler Ne Diyor 5

• kulağının dibine usulca yanaşıp ana avrat söveydin daha az kırıcı olurdu bir erkeğin gururunu kırarsan bir daha düzelmez o arkadaşlık çok ayıp etmissin

1|0
    0|0
    • 24gün

Ya deme öyle korkuyorum😔 Düzelir geri demi sonuçta sonradan gelir şaka oldugunu anlar ya deme öyle valla korkmaya başladım iyice

• 24gün

Evet ya ozur dilerim dusuncesizlik ettim kırılacagını düşünemedim dedim... 1 saat sonrada mesaj atmış olsa 'adam ol😜' diye mesaj atmış sonrada aradı ama içim ferahladı yeminle ödümü kopardı uyuz çocuk

• 24gün

yardımcı olamadık ama artık bir daha ki sefere ekle beni lazım olduğum zaman ben ordayım tatlı kız 😊

• şaka mı bu laf şimdi, cidden bazen espri yapmayı insanı kırmak sanıyoruz

1|0
    0|0
    • 24gün

ama o hep yapıyodu... ne bilim kırıcı sözler söyler ama şaka oldugu için aldırmazdım.. ya ben yapınca niye şimdi böyle yapıyor ki

• 24gün

seviyordur bozuldu tabi çocuk. boşver üstleme pot kırdım ama öylesine söyledim de, gerisi sana kalmış dersin topu ona at

• 24gün

Umarım işe yarsr

• ozur dile

1|0
    0|0
  • Sen 3 milyar 750 milyon aldin sen ne yaptin sen?

1|0
    0|0
    • 24gün

Magdurum 😔 Aklıma gelmedi bir anda çıkıverdi agzımdan ne bilim böyle olucagını off

• özür dile

1|0
    0|0
    • 24gün

Mesajlarıma cevap vermiyor telefonlarıma çıkmıyor mesajda söyledim ama işte dedim ya cevap yok off niye kırıldı ki şimdi şakaydo sonuçta

Kızlar Ne Diyor 2

• Saçmalamışlsın ergen misiniz nesiniz ya 😂 😂

1|0
    0|0
    • 24gün

Ergenligi mi kalmış uyuzun 23 yaşına girmiş benden büyük hem o başlattı ya haksızlık böyle olmicaktı ki gidip evde krep yicektik biz off

• Helallik iste

1|0
    0|0
Yükleniyor...