Hiç kimseyle konuşmak istememe hissi nasıl yenilebilir?

Uzun zamandır yaşadığım bir problem. Biri bir şey sorduğunda mırın kırın cevap veriyorum, suratına bile bakmak istemiyorum daha fazla konuşmak zorunda kalmayayım diye. Biraz fazla konuşturulduğum zaman sinirleniyorum. Biri sürekli bana baktığında da aynı şekilde sinirleniyorum. Hasta olduğumda ya da bir rahatsızlığım olduğunda kimseye söylemek istemiyorum, kendi kendime iyileşmek istiyorum. Kısacası kimse benimle ilgilenmesin, kendi halime bıraksınlar istiyorum. Böyle olunca da çevremden tepki alıyorum doğal olarak. Aslında iyi hissettiğim için böyle davranıyorum ama normal değil tabii ki, nasıl yenebilirim bunu?

0|0
2|13

Erkekler Ne Diyor 13

• Çok ilginç senin gibi bir kız görmedim çok ilginçsin nasıl yenebileceğini bence sen bilmesin bununla yaşayan sensin ne bileyim bir öneride bulunamıyorum kolay olacağını zannetmiyorum düzelip konuşmak istersen konuşkan biriyim.

0|0
    0|0
    • 1ay

Bu yüzden kızlarla da anlaşamıyorum pek. Aslında aileme karşı da böyle olmasam sorun yok, diğer insanları umursamıyorum ama aileme karşı da böyleyim. Konuşmak istesem konuşkan insan çok çevremde ki zaten gerçek hayatta böyle bir sorunum var.

• 28gün

Oyun değil aslında tam olarak oyunlarla beyin egzersizi yaptırıyor. Neuro nation adı. Birçok oyunu bilirim ama o ikisini hiç bilmiyorum. Bilardo tabii gerçekte o kadar kolay olmuyor

• 28gün

Bilardoyu bir arkadaşın ile karşılıklı oynamak çok eğlenceli özellikle kış günlerinde. Daha önce söylediğin oyunu hiç duymamıştım bakacağım.

• Yenemezsin

0|0
    0|0
  • Yalnızlıktan olabilir mi

0|0
    0|0
    • 1ay

Yalnız değilim yalnız olmak istiyorum sorun burda.

• 1ay

Erkek arkadaşım var, normal arkadaşım da var birkaç tane ama hepsi uzakta şu anda. Yeni arkadaşlıklar da istemiyorum o yüzden çevremde kimse yok.

• Bnde de var o çünkü insanlar tipsiz kısa erkekten nefret ediyor

0|0
    0|0
  • Yenme boşver kafan rahat 😬

0|0
    0|0
    • 1ay

Öyle ama huzurlu değilim tam olarak.

• 1ay

Fikirlerine saygı duymayanlar kimler?

• 1ay

Çoğu insan.

• uzak kalmalısın biraz daha yorulmuşsun belli

0|0
    0|0
    • 1ay

Şu anda uzak kalamıyorum ki, evde olduğum için kendimi odaya falanda kapatamıyorum.

• 1ay

Aynen bir işim olsa daha iyi hissedeceğim.

• 29gün

kesinlikle öyle olacaktır işkurdan takip et iyi işler çıkıyo

• Herkesle Konusarak

0|0
    0|0
  • konusarak

0|0
    0|0
  • Birileriyle istemesen de konuşarak.

0|0
    0|0
    • 1ay

Olmuyor sinirleniyorum ben sinirlenince de karşımdaki doğal olarak çekiliyor.

• 1ay

Bunlar bilinen çözümler zaten, farklı bir fikir olur diye düşündüm. Teşekkürler yine de.

• 1ay

Rica ederim.

• Asosyal diledikleri olay iste psikolojik geçmişinden dolayıdır büyük bir ihtimal

0|0
    0|0
    • 1ay

Yaşadıklarımla alakalı tabii bir de normalde de içine kapanık ve soğuk biriyim.

• 29gün

Çocukluğumdan beri böyleyim. Daha doğrusu nasıl iyi hissediyorsam öyle davranıyorum. İnsanlardan uzak olunca daha iyiyim. Normalde insanlar sosyal olmak isterler, birçok arkadaşım olsun derler ben de tam tersi. Yani bu bir bozukluk değil tercih. Sosyal olup mutsuz olacağıma, asosyal olup yarı mutsuz olmam daha mantıklı. Sadece bunu abartıp sevdiklerimi kırabiliyorum, ortasını bulmak istiyorum.

• 29gün

Evet seçimdir bu bence iyi bisey değil

• depresyona girmişsin sen

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum nasıl yenilir ama sebebi vardır mutlaka böyle olmanın sebebi neydi?

0|0
    0|0
    • 1ay

Soğuk ve içe kapanık biriyim, bir de üstüne yaşadıklarım eklenince böyle oldum, aslında hep böyleydim galiba ama son zamanlarda arttı.

• 29gün

Her şeyde vardır bir hayır belki böyle olmasaydı çok daha kötü seyler olacaktı

• Bu his bende de oluyor çoğu zaman, yenemiyorum.

0|0
    0|0
    • 1ay

Kişilik ve yaşadıklarımızla alakalı birazda, olmuyor bir türlü.

Kızlar Ne Diyor 2

• Yenme cok guzel kimseyle konusmamak

0|0
    0|0
    • 1ay

Evet ama ailemle de böyle, doğal olarak kırgınlık falan oluyor. Yoksa dışarıdaki insanlar umurumda değil.

• 1ay

Anladim kendini asmalisin ama ne zamana kadar boyle surecek bir sekilde insanlarla konusmak zorundasin

• 1ay

Zorunda olduğum zaman gayet iyi konuşuyorum ama bana bırakılsa hiç konuşmam.

• Bende de var

0|0
    0|0
Yükleniyor...