Kurdum dayanamiyorum koken kurt?

ailem bunu benden sakladi turkce biliyorum sadece bide ingilizce :) ama taskinlik yaptilar surekli bana arkadasim olmadi diyebilirim olanlarda sahte sahte yanimda gosteris icin durdular pislikler or... xocugu kurt yaziyorlar yollara soruyorum size ne istiyorsunuz bizden ve siz ne yapardiniz onlarin yerinde olsaniz baska yol birakmiuorsunuz ulkuculerin okuluna gittim tesadufen gercekten aci cektim surekli giciklik yapiyorlardi... ne yapicagim bilmiyorum bosluktayim benim kimseye zararim olmadi :(

0|0
1|14

Erkekler Ne Diyor 14

• Bu bir ırkçılık ve ayrımcılıktır. Türk çok uluslu bir millettir ırk değil ( araştırın ) . Kürt denilince insanların Aklına sorun çıkaran , kaçakçılık , hırsızlık , pezeveklik yapan it kopuk tipler geliyor. Fakat bilmiyorlar ki her koyun kendi bacağından asılır ve bir kişinin yaptığı bir suç asla ve Asla bir topluma ya da çoğunluğa yıkamaz. Çok sevdiğim doğulu arkadaşlarım var ( Kürt demiyorum çünkü biz tek milletiz her ırktan yani Türkiye cumhuriyeti halkı olan Türküz ) çok samimiyim çok gücenirim 10 numara adamlar. Sanki Türk dedikleri kişilerin arasında hain , terörist , kaçakçı , hırsız , katil , torbacı , tecavüzcü vs. Yok. Bu insanlar cahil ve bizi bölmeye toplumsal bütünlüğümüzü bozmaya çalışanlar tarafından kandırılıyorlar. Bende karşıyım ülkemdeki ayrımcılığa. Ülkemdeki herkes kardeşimdir ülkemize milletimize ve kardeşlerimize hainlik etmeyip zarar vermeyenler. Sıkma canını esas onlar hain. If you think " my Türkish language not enough for tell this thing ( racism ) you can talk with me in english , i try support you.

1|0
    0|0
    • 28gün

oylesine dedim ingilizcem var diye

• 27gün

vay be iyimis

• 27gün

İnsan öldürmenin nesi iyi

• Burda senin seçimin senin kararın olan bisey yok. Insanların ne düşündüğünü neden bu kadar onemsiyosun ki

1|0
    0|0
  • dislayanlara cezasını verceksen verde bu sebepten polisten vatana filen bisey besleme ırk ayrımı yapacak kadar akıl sahibi insanlar bulmaya çalış ve bu dislayalari umursama

1|0
    0|0
    • 28gün

demesi kolay

• 27gün

cevapsız bıraktı neyse özel kalmalı demek ki

• 27gün

ben artik ugrasmak istemiyorum fasistlik komunistlik ikiside biktan bisey gercekten...

• ırkçılık yapan insan değildir. kürt olmak suç değil kürtlüğü taşıyamayanlarda suç vardır. illa ki insan olmak istenirse o zaman dünya güzelleşir

1|0
    0|0
  • Başları bu galiba yakalayın!!

0|0
    0|0
  • Mesele senin kürt olman degil mesele insan gibi yasamayi ögrenmeyip buna saygi duymayan insanlar

1|0
    0|0
  • Şerefsiz insan çok

1|0
    0|0
  • Türkçe bilmiyormuşsun birde ingilizce anlat bakalım.

0|0
    0|0
  • Yav hee hee

0|0
    0|0
  • Trolleme milleti

0|0
    0|0
  • Ne demeye calistin anlayamadık

0|0
    0|0
  • kurtun ya 😂

0|0
    0|0
  • her biji her biji ah bici bici sevgilimm ailen bunu senden sakladıysa bunu sen nerden öğrendin ve okula gidip ben kürdüm mü dedin? alnında mı yazıyo da millet sana gıcıklık yaptı ameke?

0|0
    0|0
    • 28gün

dogru konus sende onlardan birisin ne anlatsak bos size

• 28gün

genelde bu tip durumlarda bişeyler anlatmak için dağa çıkıyosunuz dimi? artık çözdüm ben sizi, biraz damarınıza basınca hemen dağa çıkalım diyosunuz

• 27gün

hayir ben diyorum ki ben gucluyum dayanabiliyorum canim acimiyor degil ama benim gibi guclu olamayanlar var

• Yav bir kaybol ülkücü okulumu var :D

0|0
    0|0
    • 28gün

var kardeşim ocak var

• 28gün

hee dümen atıyor o zaman😁😁

• 28gün

var tabikide cogunluk oyleydi diyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• Kürtsen kürtsündür. Neyi dert ediyorsun anlamadım

0|1