Neden sizin fikrinize aykırı sorulara cevap vermemek yerine yanıt olarak kendi fikrinizle saldırıyorsunuz?

Sırf Xp kasmak millete sataşmak için insanların hayatlarına karışıp kendi fikrinize aykırı diye onları aşağılıyorsunuz?

0|0
2|13

Erkekler Ne Diyor 13

• Bak bu konuda haklısın. Soruya cevap vermemek gibi seçenek varken illa serseri mayın gibi etrafta dolaşıp tartışma yaratıyorlar. Her soru ta cevap verme kardeşim zorunda misin?

1|0
    0|0
  • Duruma göre şimdi, olay ne ise. Ben genelde bilir kişiyimdir çoğu konuda. Konuyu göreyim, benim fikrim en iyisidir her zaman. Karşıdaki yanlıştır mutlaka.

0|0
    1|0
    • 23gün

Bence bu senin egondan kaynaklanıyordur her insan herşeyi bilmek zorunda değil aynı şekilde yorum yazıp yazmamakta senin elinde

• 23gün

Egom yoktur, ego olarak algılanmasın. Ama bildiğim konuysa, ben doğrusunu diyorumdur. Yanlış konuşmam bir konuda, bilmiyorsam yazmam zaten.

• 23gün

Aşk ilişkileri hakkında misal. Bir soru varsa, en iyi cevabı ben verebilirim, diğerlerini de okuyorum, düzgün cevap yok. Kısa kısa, anlamsız. O açıdan dedim.

• aslında yeni yetmelerin amaçları artık farklı farklı cevap veripte trend olmak gibi bişey, ya da dediğin gibi xp kasmak. aşağılamak zaten çirkin bişey öyle olmamalı bence

1|0
    0|0
  • Al benden de o kadar yani 😊

1|0
    0|0
  • işsiz la millet napsın saracak birilerini arıyorlar :)

1|0
    0|0
  • Sen soru sorarken tek beklediğin şey, sadece seninle aynı görüşte olan insanların yorum yapıp, sana hak vermeleri mi?

0|0
    0|0
    • 23gün

Hayır farklı görüşlerdende bişeyler öğrenmek ama kalkıp sana bir hakaret etse bu farklı bir görüş değilde karaktere yapılan bir haksızlıktır

• 23gün

Sırf görüşleri farklı diye hakarete başvuran insanlara sormuşsan bu soruyu zaten bir cevap alamassın. O insanlar en bilgili insanlardır (!)

• Üstüne alınanlar cevaplasın.

0|0
    0|0
  • aşağılayanları ciddiye alma

0|0
    0|0
    • 23gün

Ben ciddiye almıyorum ama en basitinden cinsel kimliği farklı diye insanlara senden iğreniyorum demelerinden rahatsız oluyorum ister istemez bu gibi sebeplerden yani

• 23gün

işte sen rahatsız olup tepki gösterdiğin için bundan besleniyor onlar

• Zevk meselesi..

0|0
    0|0
  • Doğru

0|0
    0|0
  • aynen haklısın

0|0
    0|0
  • haklisin

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Saldırmak aşağılamak falan yanlış tabi ki. Ben tartışmalı soruları daha çok seviyorum karşımdaki kişinin savunduğu fikre karşılık bende kendi fikrimi savunduğumda zevk alıyorum çünkü herkesin kendine ait, arkasında durabileceği fikirleri yok maalesef bu toplumda. herkes koyun gibi. şimdi sen de diyorsun ki benimle aynı fikirde değilseniz cevap vermeyin? Farklı fikirler olucak ki çeşitlilik artsın herkes aynı olmasın.

0|0
    0|0
  • Ifade özgürlüğü diye bir şey var

0|0
    0|0
    • 23gün

İfade özgürlüğü başka birinin sınırlarına özgürlüğüne gasp edilerek yapılmaz ama değil mi

Yükleniyor...