İçinizde saklı iceberg ya da dağlar tepeler var mı?

İçinizde saklı iceberg ya da dağlar tepeler var mı?İçimize attığımız, günden güne artan dertler sıkıntılar elbette vardır.. En büyüğünü söyleyebilir misin?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Selamun Aleyküm,
    Sıkıntı paylaşılmaz, paylaşılırsa azalmaz aksine çoğalır ve çoğaldıkça kişiyi daha fazla üzer, kişi bu üzüntüyle birlikte hiçbir zaman bu durumdan kurtulamayacağını düşünür.
    Çünkü: İnsan ancak yaşadıkları ölçüsünde karşısındakine yardımcı olabilir, yani Annesini kaybetmiş bir adama sen Annen yaşıyor iken ne kadar tesellide bulunup bu hususta ki sıkıntısını paylaşacağını söylesen de aslında o anlık bir paylaşımdan ibarettir.
    En iyi yol şudur;
    Bakınız; Hz. Yakup aleyhisellam Kuran-ı Kerimde ettiği bir duada Allah celle celaluhu'ya şöyle buyuruyor:
    "Dedi ki: "Ben, dayanılmaz kahrımı ve üzüntümü yalnızca Allah'a şikayet ediyorum. Ben Allah'tan (bir bilgi olarak) sizin bilmediğinizi de biliyorum." Yusuf Suresi 86. ayet
    Tabi ki dertleşiriz, konuşuruz ama asıl meseleyi asıl mevzuyu Rabbimize arz etmeliyiz. Ve olacakları seyretmeliyiz.
    Allah kuluna kaldıramayacağı bir sıkıntı bir sorumluluk vermez. Biiznillah. Selam ve Dua ile.

0|1
    0|0
    • 28gün

Ve aleykumselam.. insan konuştukça rahatlar.. çözüm ve çıkış yolu bulur..

• 28gün

O konuda mutabıkız lakin her hususta değil; yani nerede konuşup nerede susacağını bilirse kendisini daha az incitmiş olur. Yoksa hiç konuşmamaktan bahsetmiyorum. Vesselam.

• 27gün

Her hususta herkese konuşuyorsa ademoglu kişilik anlamında büyük bir sıkıntısı var demektir.

• fotoğraf çok hoş

0|1
    0|0
  • Olmayanimiz var mı?

0|0
    0|0
    • 28gün

Kime dokunsan bin ah işitirsin.. Ama o dertlerin de babası vardır.. işte o ne?

• 28gün

Dert, penis gibidir.
      Herkes kendininkini büyük sanır...

Yükleniyor...