Toplum Baskısı ile nasıl yorulmadan mücadele edilir?

Arkadaşlar toplum baskısı ile nasıl mücadele edilir?

Yani şöyle açıklayayım...

sen artık öğrenci değilsin mühendis oldun şöyle giyinmen lazım. Şöyle davranman lazım

Altında en az böyle bir araba olması lazım... Şu yaşında evlenmen şu yaşında çocuk sahibi olman lazım

bir dakka ya...

Tüm bunlara kim karar veriyor? NE HAKLA?

0|0
5|4

Kızlar Ne Diyor 5

• kimseyi umursamayarak, ama gelin görün ki toplumdan önce ortada bir aile baskısı oluyor ve onları da görmezden gelemiyoruz genelde, toplum da destekleyince tam bir mutsuzluk ortamı oluşuyor, çünkü her şeyi psikolojik baskı ile yapıyoruz, en iyisi bol bol kitap okuyup insanları görmezden gelmek, normalde yaşadığın ve üzerinde konuşmaya hakkı olduğunu düşünen insanlardan uzak bir yere taşınmak bence kafayı rahatlatacaktır, eğer imkan varsa.

0|0
    0|0
  • Başını dik tutarak, biri sana bir şey dediğinde hayır öyle değil böyle diyerek, kendi doğrularınla yaşayarak. o zaman güçlü sen oluyorsun işte. hayat senin hayatın..

0|0
    0|0
  • Takmıyorsun. Sonra hayatın çok daha güzel oluyor

0|0
    0|0
  • umursamayarak.

0|0
    0|0
  • hiiç umursamıycaksın kardeş. bir kulağından girecek diğerinden çıkacak. onlar ne derse evet doğru mantıklı haklısın diyeceksin. bu şekilde güçlü kalabiliyorum gayet pozitifim rahatım😎

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Lan 27 yaşındayım.. Devlete girsem (ki az kaldı) everecekler beni hemen.. Tanımadığım kişilerin anasını, komşular beni takip edip duruyor.. Herkes şeyimin derdine düştü.. Bende muzdaribim yani bu konudan..

0|0
    0|0
    • 22gün

Yapılacak şey gayet basit

Nikah Memuru sorduğu zaman ;

Kimsenin etki ve baskısı altında kalmadan kendi rizanızla diye..

Mahalle Baskısı ve Annemin hakkımı helal etmem demesinden ötürü "EVET" diyeceksin.

Sonra izle gör cümbüşü

• 22gün

Hocam harika bir fikir 😄

• Birçok şeyi takmamayı öğrendim ben

0|0
    0|0
  • umursamayarak..

0|0
    0|0
  • takmayarak

0|0
    0|0