Otobüste veya metroda yanınızda yakışıklı/güzel biri olunca içinizden sarılmak geliyor mu?

Ayakta olduğunuz durumlarda ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
23gün Hiç sorumu temsil eden fotoğraf koymuyo bu Ks tam olarak böyle bir durum değil kastettiğim

0|1
18|46

Erkekler Ne Diyor 46

• Bana olmayana sarılmam, bir anlık zevk için neden Allah (c. c) çizmiş olduğu sınırları aşayım ki?
    Bakınız; Allah (c. c) şöyle buyuruyor:
    "Zinaya yaklaşmayın, gerçekten o, 'çirkin bir hayasızlık' ve kötü bir yoldur." İSRA 32. AYET
    Bu ayeti celile de "zina yapmayın" demiyor "yaklaşmayın" buyuruyor, yani bizi o yollara teşvik edecek her türlü davranıştan uzak durmalıyız.
    Peki zihnimize geliyorsa ne yapmalıyız? Bunlar doğaldır, gelebilir her insanın fıtratında vardır mühim olan bunlara karşı çözüm yolları bulmaktır.
    Peki sarıldıysak? Evet insan çok ama çok nankördür, hataya meyilli yaratılmıştır.
    Hata, insanın yapması gereken ama tekrar etmeyip ders çıkarması gereken bir husustur.
    Allah hepimize yaptığımız hatalardan ders çıkarmayı ve tekrar aynı yollara düşmemeyi nasip eylesin.
    Konunun dışına çıkmadım hanımefendi sadece bir anlık zevklerin nelere mal olabileceğini belirtmek istedim sevgilerimle.
    Vesselam.

1|3
    0|0
  • hehhh işte böyle paylaşımlarla sapıkları galeyana getirin olur mu? oda zaten istiyordu dedirtin onlara!

1|1
    0|0
  • Çirkin insan yoktur. Benim sarılmak gelmiyor içimden. Yani ''En güzel, daha güzel'' diye bir kavram yok benim için. Eşit herkes gözümde...

0|0
    0|1
  • Gerçekten çok saçma resimler koyuyor sistem

1|0
    0|0
  • Foto ne alaka shdjsff

1|0
    0|0
  • Dolmuşta ayaktaki erkekler ani frenle birbirlerine yerde sarılmıştı 😂😂

1|0
    0|0
  • Alttaki kızların yorumlarına ithafen söylüyorum. O otobüsteki tiksindikleri tanımadıkları sıradan ve boş olan erkek yanına lüks pahalı bir spor arabayla yanasirsa bırak yanına oturmayı direk kucağına oturur 😂 sorunada cevap vereyim. Otobüsteki kızların ayrı bir havası oluyo ya. Bide ayakta kalınca oturan erkeğin yer vermesini filan istiyolar. Bende gözlerinin içine baka baka gülüyorum öylelerinin 😂

0|0
    0|0
  • Hemen kaçıp kurtulasım geliyor

0|0
    0|0
  • sarılmak biraz yalnızlık yalnızca hissttiren bir kelime ruhuma sarılmışken bedenim gitmesin diye cabalar duruyorum sanki mutluluk önce vardıda şimdi gelecekmiş gibi

0|0
    0|0
  • kız iyi abaza biri bunu durdursun

0|0
    0|0
    • 23gün

Hahaha sacmalamaa sordum diye böyle bisey yapmış mı oluyorum 😅😅😅

• Toplu taşıma kullandığım dönemlerde, araca taş gibi hatun bindiğinde inşallah benim yanıma otur diye içimden geçirdiğim olurdu. Gerci oturunca da bir b. k olmuyor ama :))
    Ayrıca fordlandığım da oldu.. Sürttürenler, yüklenenler..

0|0
    0|0
  • Cocuga bak kekoli sdf

1|0
    0|0
  • hayatımda ilk defa geçenlerde otobüste 40lı yaşlarda olduğunu tahmin ettiğim ve yaşına rağmen inanılmaz diri bir fiziğie sahip olan hatunun memelerini avuçlamak istedim :) derin göğüs dekoltesi ile karşımda şaheser gibi dursada incelemekten öte gitmedim tabi ama yalan yok içimden avuçlama isteği geldi

0|0
    0|0
  • TTA kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • sarılda gör ebeni :)

0|1
    0|0
    • 23gün

A a nedenmiş yakışıklıysa gelmiyo değil içimden 😊

• 23gün

ismi bile tuhaf anadolu sigorta der gibi :)

• 23gün

Hahahah 😅 kıyasladım diye bence takıcak yer arıyosun 😊

• Niye tanımadığım birine sarılmak isteyeyim?

0|0
    0|0
  • Kesinlikle, heleki tatlı biri olsun. Omuz kaslarım ağrımaya başlıyor :) Bir gün dayanamiyacam zaten, acaba sarılabilirmiyim diye sorarım.

0|0
    0|0
  • Nerde bea o günler bir hatun bana sarılcak hee yorgunluktan bayılmıştır kesin bn ne alaka

0|1
    0|0
  • Yok ya aman o bana sarılmak istesin

0|0
    0|0
  • Daha çok selam verip muhabbete başlamak😃

0|0
    0|0
  • Bişey düşünmüyorum ^^

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • yooo

0|0
    0|0
  • Sadece 2 kez geldi.

0|0
    0|0
  • Hayirr gelmiyor.

0|0
    0|0
  • ne acı bir resim, otobus kullanmıyorum ama kullandım da yanıma oturan pek umrumda olmaz.

0|0
    0|0
  • neler neler :D

0|0
    0|0
  • he ya başka derdim yoktur sanki bide sarılayım

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • :D beni seviyor dusuncesi geliyor direk :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 18

• Yahu sapık mıyım ben niye öyle düşüncelerim olsun hay Allahım bu insanlar ne yaşıyor ya 😂 😂 😂 😂 😂 😂

0|0
    0|0
  • Gelmiyor aksine itici geliyorlar siradan ve bos

0|0
    0|0
  • Hiç öyle bişey gelmedi aklıma

1|1
    0|3
  • Yoklukta değilim çok şükür

1|1
    0|1
  • Hayır. Hiç dikkatimi bile çekmiyorlar

0|0
    0|0
  • hayırr

0|0
    0|1
  • bunu hiç düşünmemiştim :D

0|1
    0|1
  • Opmek geldi cok guzel uyuyordu :D

0|0
    0|0
  • Oyle bir şey hissetmiyorum.

0|0
    0|0
  • Gelmiyor

0|0
    0|0
  • hayır neden sarılayım

0|1
    0|0
  • Ben ayakta giderim daha iyi

0|0
    0|0
  • Hayır tanımadığım birine sırf güzel diye içimden sarılmak gelmez.

0|0
    0|0
  • Hayirr

0|0
    0|1
  • Geliyo evet

0|0
    0|0
  • Yo erkeğin yanına oturmam zaten

0|1
    1|9
  • hayır

0|1
    0|2
  • Kız olunca geliyo erkek olunca golunxa onlar bizim kadar masum düşünmüyolar çünkü

1|1
    0|3
Yükleniyor...